Išsirinkite Mandalą ir sužinokite kas Jūsų laukia ateityje


Mandala Nr. 1

Kai kas nors mums kenkia, mes turime du būdus. Vienas iš jų – statyti sieną mūsų širdyje, kad tai nesukeltų skausmo. Kitas – išgauti kažką sau pagal tai, kas nutiko.

Šių metų rugsėjį bus labai naudinga pasirinkti vieną iš šių kelių ir prisiimti atsakomybę už sprendimą. Jei pasirinksite pirmąją kelią, savęs apgaudinėjimas ir kartumas taps tavo draugais, o antrasis pasirinkimas – drąsūs .

Kiekviena mūsų gyvenimo minutę lemia sprendimai, kuriuos mes priimame sąmoningai ar nesąmoningai. Šie sprendimai gali pakeisti mūsų karjerą, mūsų santykius ar visą mūsų gyvenimą.

Deja, nėra jokio vadovo, kurį galite išmokyti mus, kad surastumėte tinkamą atsakymą.

Tinkamų sprendimų priėmimas yra viena iš svarbiausių ir sudėtingiausių bet kuriam žmogui dalykų. Taip yra dėl to, kad bet kokia situacija, kurią turėsite pasirinkti, ateityje gali turėti didelių pasėkmių.

Mandala Nr. 2

Kaltinti kitus už tai, kas nutinka mums gyvenime, yra beveik įprotis, kurio sunku atsikratyti. Štai kodėl mes dažnai girdime, kad šis buvęs buvo blogas, tėvai blogai elgėsi su mumis ir pan.

Ir nors daugeliu atvejų kai kurios iš šių situacijų yra tiesa, atėjo laikas prisiimti atsakomybę už gyvenimą ir prisiimti atsakomybę už tai, ko mes norime iš jo .

Šis mėnesis tinka planams ir pokyčiams įgyvendinti. Kadangi, pagaliau, įspūdingas gyvenimas yra tas, kad viskas priklauso nuo manęs, kad galiu jį padaryti tokiu, kurį norėčiau pamatyti.

Mandala Nr. 3

Tikėjimas, kad yra gerų ir blogų sprendimų, yra energija, kuri neleidžia mums judėti į priekį ir skatina mus gyventi susirūpinus dėl to, ko dar nėra. Pasinaudokite rugsėjo mėnesiu, norėdami nustoti savo sprendimais abejoti ir padaryti tai, ko jums reikia, su pasitikėjimu, kad viskas, ką mes darome, visada yra naudinga mūsų asmeniniam augimui.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite