Pasirinkite jums labiausia patikusią runą!


Pasirinkite vieną iš runų!

1 runa
Kažkas iš jūsų šeimos netrukus turės daug geresnį gyvenimą. Jis / ji bus pakeltas į aukštesnę poziciją, ir jūs visi galėsite didžiuotis tuo.

Kažkas norės užimti jūsų vietą, ir jei jis būtų turėjęs galimybę pavogti jūsų vietą, jis tai būtų padaręs. Šis žmogus žavisi jumis ir jūsų gyvenimo būdu. Kai bendraujate, šis asmuo nerodo jausmų. Jūs puikiai sutariate tarpusavyje, tačiau šis žmogus jums pavydi.

Jūsų sveikata, stabilumas, ramybė taps gyvybinės energijos atgimimu. Dabar pats metas pradėti daugybę naujų dalykų, nes jus užplūs energija.

2 Runa
Prognozuoja nemalonumus, neatsargius ir impulsyvus sprendimus, ji gali būti pavojinga jūsų gyvenimo pusiausvyrai. Du kartus pergalvokite savo sprendimą prieš ji priimdami.

3 Runa
Jūs sugebate analizuoti kitų žmonių problemas ir tai leidžia jums tapti idealiu konsultantu. Tai padės išspręsti kitų žmonių problemas ir jūs būsite labai vertinamas. Visa jūsų pagalba gįšta atgal.

Dabar jūsų gyvenime – laikotarpis, kai gyvenimas ramiai vystosi, be nereikalingų rūpesčių. Gali kilti rūpesčių dėl šeimos nario sveikatos ar ligos.

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Pyktis.

Cia kaip burimas is kavos tirsciu ;DDD nieko cia nepadarysi nes nevykeliu komanda daugiau nelabai ka ir sugeba. Keista,kaip cia nebuvo copy paste is kito puslapio ;D

WJKLJH

Gal užteks šitų nesąmonių?

Marija

Tiesiog priestarauja vieni su kitais ,na su kitais talismanais ar runais. Bet ir prigalvok visokiu nesamoniu.Dar nezinau kas yra ta “runa ” galetu buti vietoj ” n” ..” r”….graziau skambetu.

Inga

Išsigrupinkit jei nepatink

Taip pat skaitykite