Žalių akių magija


Senovėje visada buvo manoma, kad žmonės turintys žalias akis yra klastingi. Ši akių spalva susidaro iš dviejų spalvų: geltonos ir mėlynos.

Žmonėms turintiems tokios spalvos akis būdinga savyje turėti dvi energijas : donoro ir vampyro. Būtent todėl tokios akių spalvos žmonės pasižymi ištverme, pasitiki savimi, yra užsispyrę, tvirti, siekia užsibrėžtų tikslų, yra pricipingi ir mėgsta stabilumą.

Žaliaakiai, naudojasi savo autoritetu draugų ir pažystamų rate. Taip pat jie yra pukūs organizatoriai. Žalias akis dažniausia turi žmonės, kurie nepaisant savo populiarumo , nesistengia tapti lyderiais, tačiau nori būti gerbiami.

Viską, ką daro žaliaakiai daro profesionaliai. Prieš priimdami sprendimą jie visada apgalvoja apie visas galimas situacijas , o sudėtingose situacijose visada randa sprendimą. Žaliaakiai žmonės mato pasaulį tokį koks jis yra ištikrųjų. Tačiau niekas iki galo negali suprasti šių žmonių : šiandien jie vienokie, o rytoi dar kitokie. Tie kurie pasižymi labai gera intuicija, taip pat yra žalių akių savininkai. Jų gretose labai daug žmonių kurie gali numatyti ateitį, arba turi ekstrasensorinių galių. Jie moka manipuliuoti žmonėmis ir juos išnaudoti. Taip pat negalima jų erzinti. Dėka savo didybės jie nepakęs blogo elgesio.

Nustayta, kad žalių akių savininkai labai sunkiai priima meilę į savo gyvenimą, tačiau jei priima, tai myli visą savo gyvenimą. Kartą įsimylėję, jie nebemoka mylėti kitų. O įvykus skiryboms niekada nepajėgs pamiršti mylimo žmogaus ir geriau liks gyevnti vieni visą savo gyvenimą . Jie yra nuoširdūs ir geri. Dažnai žalių akių savinkus dar lygina su katėmis: atrodo neprieinami, tačiau viduje yra visai kitokie.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Nustebus

Wow negaliu patikėti kaip nulieta apie mane

Taip pat skaitykite