Slaptos likimo žinutės, duodančios kiekvienam antrą šansą gyvenime1.SUBTILIŲ JAUSMŲ KALBA.
Tai mūsų energetinė, emocinė ir intuityvi būsena. Štai kodėl taip svarbu įsiklausyti į save, savo sielą ir į tai, ką sufleruoja mūsų širdis. Gaila, bet šiuolaikiniam žmogui sudėtinga išgirsti savo širdį.
Jeigu tavo siela dainuoja, tu teisingame kelyje. Jeigu jauti diskomfortą, sunkumą, neaiškų nerimą – išsirinktas neteisingas kelias.
Jeigu mes nesiklausome širdies, Aukštesnės jėgos panaudoja ženklų ir signalų kalbą. Tai mažai tikėtini atsitiktiniai įvykiai. Užspringote, koją išsisukote, kažkas nukrito, kažkas sutrukdė ar kažkas kažką pasakė. Mus perspėja ir apie gerus, ir apie blogus įvykius. Įsižiūrėkite į aplinkinį pasaulį, žmones ir į save. Panašius ženklus galima interpretuoti tik po įvykusio fakto. Tuo atveju, kai jūs nesuprantate šių signalų, ženklai kartojami iki trijų kartų ir vėliau Aukštesnės jėgos pereina į sekantį, grubesnį, bendravimo su jumis būdą.

2.SITUACIJŲ KALBA.
Jeigu žmogus išsuko iš savo kelio, su juo pradeda kalbėti situacijų kalba – sandėris neįvyko, svarbus susitikimas sutrikdytas, žmona jūsų neištikima ir taip toliau. Visos situacijos – gyvenimo pamokos. Gal būt Aukštesnės jėgos ne trukdo jums, o saugo nuo dar didesnių problemų?
Jeigu žmogus sudirgsta po tokių signalų ir nesupranta jų, tai auklėjimo metodai griežtėja. Jums nori parodyti, kad jūs neteisus. Bet jeigu pamoka suprasta, tai situacija greitai išsilygina ir nesėkmes pakeičia sėkmė.

3.NESĖKMIŲ KALBA
Tai Dievo bausmė. Ką žmogus labiausiai vertina, per tą ir trenkia. Jeigu tai pinigai – tai per materialinę padėtį, griūna meilės santykiai, dažnai kaip auklėjimo priemonė naudojama liga. Trenkia taip, kad nepastebėti ar praleisti neįmanoma. Ir visada reikia išsiaiškinti, o kodėl jus nubaudė? Ir jeigu supratote už ką, tai bausmę panaikina ir problemos išnyksta.
Tokių bausmių pagalba Aukštesnės jėgos nukreipia žmogų į jo kelią tam, kad jis įvykdytų savo paskirtį.

4.TIESIOGINIS KONTAKTAS
Bausmės nesupratingiems kartojamos tris kartus. Jeigu jūs nereaguojate, tai naudojama tiesioginio kontakto kalba. Jūs patenkate pas aiškiaregį, žiniuonį, šventiką, patenkate į paskaitą (jus atveda), kur jums staiga paaiškėja jūsų nesėkmių priežastis.

5.AGRESIJOS KALBA
Grubesnis bendravimo būdas – pavyzdžiui, išeinant iš namų jūs ant sienos matote stambų užrašą: „Tu kvailė“ iki to laiko, kol jūs nesuprasite, kad ši frazė skirta jums, ji taip ir liks savo vietoje. Arba sėdite ir galvojate: „laikas išsiskirti“… ir tuo metu visiškai tvirta kėdė po jumis sulūžta ir jūs įsitaisote guzą…
Tai reiškia, kad jums leidžia suprasti, kas išeis iš tos užmačios…

6.ĮTAIGOS KALBA
Tiesioginis tekstas prisiminimui. Jis pagrįstas atminties naudojimui tiesiogiai, be mąstymo dalyvavimo. Žmogus tampa priklausomas nuo alkoholio, narkotikų, kazino, sektų, žvejybos ir t.t. Kiekvienas turi tai, ką užsitarnavo. Ir dar ne vėlu apsigalvoti – šansas yra.

7.KALBA: „BŪTI AR NEBŪTI?“
O vėliau auklėjimo procesas tampa dar grubesnis ir griežtesnis, bausmės didinamos, staiga atsiranda nepagydomos ligos, įvyksta nelaimingi atsitikimai.
Ir jeigu po to žmogus nieko nesupranta, jį paprasčiausiai paima iš žemiškojo gyvenimo.

Šaltinis: Mėnesiena: Būrimas Kortomis

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Rekomenduojami video:


2500
6 Comment threads
28 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Deividas

Perskaiciau straipsni. Puikus, tikslus, issamus. Paskaiciau komentarus graudu kaip po tokiu straipsniu atsiranda pavizdys o zmones jo nepastebi ir leidziasi itraukiami i negative diskusija. Notejau pasidalinti patirtimi savo nes perejau visus 7 zingsnius isvardintus. Turbut manau suku rata isnaujo arba jau 8 zingsni zengiu, sito netvirtinu bet ir neneigiu jog gali ir taip but. O moralas tame jaigu skaitai toki straipsni reiskiasi tau jau atsiunte informacija tik nuo taves priklauso tu tai prijimsi kaip zenkla ar kaip kliedesi. Cia jau tavo reikalas. As sakau ACIU kad turiu sansa gyvent, mokytis ,augti, mylet gal atejus laikui galesiu ir kitiems padet tikiuosi… Skaityti daugiau »

rrr

Nieks čia su savim nesusirašinėja… Kažkoks durnius pradėjo psichuot, kad jo nicką naudodamas komentarą parašiau, nors aš per klavą kelias raides perbraukiau, nežinojau, kad čia kažkas tokį nicką turi.

rrr

Kategorija turi būti ne “dvasingumas”, o “kliedesiai”.

rrr

Nemanau, kad Dievas yra toks sadistas, kaip straipsnyje parašyta.. Kodėl žmogus turi kreipt dėmesį į visokias nesąmones? Žmonės esantys psichozėj būsenoj mato visur ženklus, visiškai nekaltuose įvykiuose ir dalykuose, bet čia jau liga, kuriai reikia profesionalaus gydymo.

Ale

Koks trumpas jusu mastymas,ponuli!!!labai liudna,kad taip nieko ir nesupratot…

Droniukas

Kol tiesos gal yr

JKkj

Durni straipsniai, rašo šūdus. Tokias nesąmones reguliai skaitant žmogui psichozė gali išsivysti.

JKkj

Idomu ar tu seip nesveikas ar gyvenimo suzalotas ar kas tau yra? Nes pasivadint kito nicku ir rasyt beleka tai…? Tau kazkokia negale? Ir ka tuom nori pasakyt? ;D jeigu tu galvoji,kad cia mane taip sunervuoji ar izeidi tai zinok,kad ne :D

rrr

JKkj, ką čia kliedi po galais, loche? Troll much? Per klavą kelias raides perbraukiau, jam atrodo čia jo nicką pasisavinau…

rrr.

;DDD Pasirodo tu konkretus slikstyne. Laizai,ciulpi ir pan…
Ka dar darai?

rrr

Dalbajobas tu ir tiek. Matai, kad esi neteisus, tai žiūri kaip įžeist…

rrr

As suprantu,kad kiekvienas turi tam tikra savo suvokima apie viska. Bet tai tikrai nereiskia,kad kiekvienas durnius yra teisus.Idomu ar tu seip nesveikas ar gyvenimo suzalotas ar kas tau yra? Nes pasivadint kito nicku ir rasyt beleka tai…? Tau kazkokia negale? Ir ka tuom nori pasakyt? ;D jeigu tu galvoji,kad cia mane taip sunervuoji ar izeidi tai zinok,kad ne :D

rrr

LOCHE tu, sakau, kad beleką per klaviatūrą perbraukiau, o tau atrodo, kad tavo nicką pasisavinau… Išvis nežinau iš kur tu čia toks.. Pasigydik.

rrr

;DDD idomu ka nori cia tuom pasakyt? Paziureciau kaip ciulbetum kai akis i aky butume :D va tada tu tikrai susilankstytum ir ciulptum ta by.by uz atleidima.

rrr

Ką aš noriu pasakyt? Nieko. Parašiau komentarą, o čia prisi**so kažkoks nesveikas

Pyktis.

Agyrdi lavonas tu :D LOCHE tu,tau atrodo, kad tavo nicką pasisavinau… Išvis nežinau iš kur tu čia toks.. Pasigydik.

Pašalinis stebėtojas

Štai ir išlindo yla iš maišo.Kažkoks pyktis iš psichuškės susirašinėja jau pats su savimi.Sanitarai nebepadės-kvieskite geriau egzorcistą.

Pyktis.

Nu jo…neturiu ka veikt ir stumiu cia beleka…guliu psihuskej ir siauteju per visus forumus ir pan. jeigu tu nesugebi atskirt kur as rasau,o kur tas deb.ilas tai…pabandyk isivaizduot ant kiek tu vargsas su savo tokiom mintim,intelektu.
Idomu kas cia per heiteris :DDD kaip matau jam labai skauda del mano komentaru :D
Labai tikiuosi,kad tau nuo to agonija.

Pyktis.

Agyrdi lavonas tu :D LOCHE tau atrodo, kad tavo nicką pasisavinau…sutiksiu gatvej galva sutrypinsiu.Raso apsiciulpelis kazkoks eik mamai toliau b i b i ci-ulp-ti.

Pyktis.

Jooo…tu tikrai nesveikas.

Lietuvos Rytas

Kas čia darosi, kad visokie čiulpikai renkasi ir psichiniai..
Rodytų tikrą IP arba tikrą tapatybę, visi mažvaikiai dingtų, neliktų myžaltaškių kaip pyktis. O dabar slepiasi internete.

Pyktis.

Cia jus tipo rimtai galvojat,kad as cia pats su savim rasynejuosi?

Lietuvos Rytas

Skaitau naujienas nuo tinklapio įkūrimo ir niekada tokių nesąmonių nebuvo. Kartais parašo vienas kitas pscihas, tačiau čia kas dedasi paskutiniu metu yra viršūnė. Tavo rašymo stilius visus dėti į šuns dienas, siųsti ant trijų raidžių. Niekas kitas čia taip nesiardo po straipsniais kaip tu, todėl man nekyla abejonių, kad esi psichinis ligonis. Vien tai jog slepiesi po netikrais vardais ar susirašinieji su savimi, tikrai dėmesio trūkumą turi. To Pašalinis stebėtojas. Aš manau jam dėmesio trūkumas ir nekenčia šito portalo. Būtų normalus žmogus, prisiregistruotų forume kaip visi ir normaliai bendrautų. O dabar yra neliečiamas adminų tai išsidirbinieja, linksminasi psichopatas po kiekvienu… Skaityti daugiau »

Pašalinis stebėtojas

Lietuvos rytas;tiesiai į tašką.Mėgstu šį portalą,bet negaliu suprasti,kodėl toleruojamas šis psichopatas.Kartais norisi pasidalinti savo nuomone ir anoniminiu būdu,bet įsikiša šis beprotis.Negi negalima juo atsikratyti,kad žmonės galėtų bendrauti be šitų šlykščių komentarų.Atsirastų tada daugiau bendravimo portale,ko tikrai norime,bet viską nuvertina štai tokie individai su savo keiksmažodžiais ir iškreiptu gyvenimo suvokimu.

Lietuvos Rytas

To Pašalinis stebėtojas. Aš garantuoju jisai niekur nedings, tačiau toliau kariaus ir siuntinės visus. Jeigu jo nebeliks atsiras kitas. Vienintelė išeitis rašyti portalo sąvininkams. Privalo keisti sistemą. Komentarus tegul rašo tik registruoti vartotojai. Tuomet bus išvengta besislepiančių myžaltaškių už slapyvardžių kaip ‘pyktis’.

Pyktis.

;DDD visu nesiuntineju… taip viena kita kartais :)
Kaip jus nesuprantat gi ne as tas nesamones rasyneju…
Kazkas isizeide ar seip nepatinku ir pradejo rasyt vejus.
Sugalvok tu man toki “pats su savim susirasyneja” :D tipo as neturiu ka veikt. Intelektualai. Cia gal galaktikos sergetojas siauteja ;D o gal tas kur save vardu pavadines :) kas cia zino…
Tai va. Durneli apsisik alkunes :D

Lietuvos Rytas

Tu tik patvirtinai viską ką išvardinau prieš tai.

Pyktis.

Tu gali galvot ka nori. Tu gali save itikint kuom nori,man gyliai px. Jeigu tu nepajegus atskirti mano minciu ir rasysenos nuo to issi.gimelio tai cia tik tavo ir pan i tave bedos. As tik nelabai suprantu ka tas slyks.tyne nori tuom pasakyt? Cia gali buti tik pora bal.vonu kurie sugalvojo sita akcija. O gal ir koks naujas heiteris atsirado,nzn. Ir tai gali buti tik inkognito arba linas esu. Nes juos buvau pasiuntes. Is inkognito vapse saipiausi nes tik to ir nusipelne tas klounas su savo pasakom,o linas esu ir bsk atitrukes nuo realybes. ir jie tikrai isizeide :D ir… Skaityti daugiau »

inkognito.

Palik mane ramybėje,ne mano stilius replikuoti tokius apgailėtinus pusgalvius kaip tamstelė -ligoni. Ir aplamai aš su ligoniais nediskutuoju kurie geriau viska už visus žino kas teisybė o kas pasakos.Ateis laikas kai visi suvoks kad inkognito buvo teisus ir iš anksto visus stengėsi perspėti kokia didžiulė bėda jų laukia ateityje,o tokių kaip tu tikslas mano teisinga info paversti pasakų lygio sapalionėmis. Į sveikata daryk ir toliau taip…

Pyktis.

Nu va tik pamynejau ir tu jau cia :D Jo jo tu kliedi apie savo nuotykius,o as ligonis ;DDD
Taip tu diskutuoji tik su tais kurie tiki tavo kliedesiais.

“Ateis laikas kai visi suvoks kad inkognito buvo teisus ir iš anksto visus stengėsi perspėti kokia didžiulė bėda jų laukia ateityje”

Kazkaip nepastebejau,kad butum bandes del kazko perspet….???

Tai kaip ta kelione? Ka ten su taryba nusprendet? Kokia ta paslaptis? Kokia ten super technologija tau dave,kad isgelbetum zmonija? ;D ant kiek bandai susireiksmint,kad tu isrinktasis ir pan ;D va tu tai tikras ligonis.

Al3

Agyrdi lavonas tu.Inkognito buvo pagrobe ateiviai jis ciulpe by bi zaliems.Tu zinai,nes tu pi sai ji.du pisliai,vienas kitam kiausus glostet ciulpet zal upas.

Pyktis.

Inkognito pasibuciuojam,pasakyk ateiviu paslapti kitaip nukasiu tavo zalu pa.

Pašalinis stebėtojas

Cha Cha Cha .Tai prisidirbai?Štai prie ko priveda beribis noras turėti viską,be jokių pastangų.Tokia tavo evoliucija-su Liuciferiu į pragarą.

lol

Bet kuriuo atveju, gal sutapimas ir tiek. O čia plūstieji kaip nesveikas

Taip pat skaitykite