Kaip panaudoti gydomąją medžių energiją

Medžiai , beabejo, laimino žmoniją . Milžiniški medžių masyvai sibire ir amazonės miškuose daro mūsų žemę „Gyvą“ ir tinkamą gyventi žmonėms bei kitiems gyviems organizmams, kurie priklausomi nuo deguonies. Medžiai valo orą, o be to tai statybinė medžiaga kurią senovėje gyvenę žmonės naudojo namams stayti, o tai reiškia, kad medžiai yra mūsų prieglobstis , o be to jie yra estetinis simbolis daugelyje kultūrų.

Šiame straipsnyje mes papasakosime dar vieną įdomią istoriją apie medžius. Pasirodo medžiai gali sugerti ne tik anglies dioksidą ir ji paversti deguonimi, bet ir sugeria neigiamą energiją ir ją paverčia teigiama, suteikia žmonėms stiprybės. Senosiose tradicinėse Japonų ir Kiniečių kultūrose žmonės traktuodavo medžius kaip šventas būtybes kurios turi būti kiekvienų namų dalimi.

Jų energija ir teisinga manipuliacija gali mums ženkliai pagerinti mūsų gyvenimą. Kai kurie mežiai daro didžiulę įtaką mums supančiai energijai. Šiame straipsnyje mes aprašome populiariausius medžius ir jų gydomąsias savybes.

1. Kiparisai ir kedrai mažina temperatūrą ir suteikia energijos pavargus.
2. Ievos padeda kovoti su skysčių pertekliumi mūsų organizme bei sumažina arterinį spaudimą.
3. Guoba ramina protą ir stiprina skrandį.
4. Klevas kovoja su peršalimu.
5. Banjano medžiai naudingi mūsų širdžiai, bet padeda atsisakyti mūsų kūno skysčių pertekliaus.
6. Guduobelė padeda virškinimo sistemai, stiprina žarnyną ir kovoja su žemu kraujospūdžiu.\
7. Beržas mažina kūno temperatūrą ir detoksikuoja organizmą.

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
JOP

tai KAIP panaudoti gydomąją medžių energiją???????? STRAIPSNIO TURINYS KAIP IR TURĖTŲ SUTAPTI SU PAVADINIMU, AR NE???????????????

pasakos

Vienintelis daigtas kuris tikrai gali isgydyti tai tik tobulejanti gydymo technologija. Apie vaistus isvis nekalbu, nes jie kaip ir beverciai tik pasipinigauti vaistu gamintojams. Medziai gali tik apraminti bunant gamtoje ir baikit netikras naujienas rasyti.

netaukamzinot

eik musmyriu paest

pasakos

Ko toks piktas? Bene busi vaistininku, kad susinervuojai? Reiskias teisingas komentaras, kad pykstat, nes per bevercius vaistus daug zmoniu neisgyja. Nagi nera ko pykti del teisybes.

AlchoGolis.

čia “vaistininkui”, a.k.a. formacininkui: 99.99% vaistų pagrindas yra AlchoGolis!

Taip pat skaitykite