Vaikiški sekso robotai pasiekė masinę gamybą


Pasaulis susidūrė su nerimą keliančiais pranešimais, jog didžiulį pagreitį įgavo sekso lėlių gamyba, kuri, atrodo, yra tiesiogiai sukurta pedofilams. „BBC“ dokumentinio filmo kūrėjas, tyrinėjęs sekso lėlių gamybą Japonijos pramonėje, sunerimo ir atskleidė paslaptį, kad jų gamyba pasiekė bumą. Pastaraisiais metais vis labiau populiarėja sekso lėlės, kurioms yra pritaikytos robotų technologijos, kad joms būtų suteiktas tarsi dirbtinis intelektas. Dauguma šių lėlių yra sukurtos kaip žmonos pakaitalas, tačiau kai kurios iš jų yra pritaikytos įvairiems fetišams.
Per pastaruosius keletą metų apie šių lėlių gamybą buvo labai plačiai diskutuojama. Daugelis bijojo, kad seksualinių lėlių normalizavimas padidins seksualinį smurtą. Dauguma šių argumentų buvo sutelkti į populiariausias lėlių rūšis, kurios gaminamos kaip suaugusios moterys. Dabar žvelgiama su dar didesne baime, nes paaiškėjo, kad sekso lėlės yra sukurtos atrodančios kaip vaikai ir jos tapo dar populiaresnės. Pasak vienos didžiausios gamyklos gaminančios šias nerimą keliančias lėles, japonų kultūroje jos nėra laikomos kaip pedofilijos apraiška. Tos gamyklos savininkas paaiškino, kad į šias lėlės žiūrima kaip į „kawaii“ (lietuviškai „mielos“), o ne tiesiog vaikus. Jie taip pat save pateisina paaiškindami, kad robotai neturi amžiaus, t.y. neskaičiuojami jų metai kaip žmogaus, todėl kalbos apie amoralumą gaminant šias lėles yra ginčitinos. Kitose kultūrose šių lėlių gamyba nėra tokia jau labai paprasta. Pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje teisėsaugos institucijos konfiskavo seksualines lėlės, kurios buvo panašios į vaikus. Nors kai kurie gali teigti, kad sekso lėlių gamyba, kuri imituoja vaikišką išvaizdą, gali suteikti pedofilams kaip alternatyvą. Tai reiškia, kad lėlės nekenkia realiems vaikams, kiti mano, kad šių gaminių pasekmės gali būti katastrofiškos. Kai kurie teigia, kad pedofilai, kurie lengvai prieis prie šių lėlių įsigijimo, jų apetitas gali išaugti ir galų gale netgi paskatins dar labiau užpulti vaikus.
Taigi, kiekvienas naujas sprendimas kartais gali atrodyti visiškai nekaltas, tačiau neapgalvojus galimų pasekmių, galima prieiti prie didesnių visuotinių problemų.

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
trollolol

Nu tai… is japonu kazko normalaus zmogisko tiketis ir neverta. Prisiminkim ka jie isdarinejo su zmonem per II pasaulini ir ka ruosesi padaryti, kol negavo pora atominiu

Pilkaakė

Pradžioje nei vienam veiksmui nesipriešinanti lėlė, vėliau klykianti maža mergaitė…

Truth

O gal atvirkščiai? Geriau tegu bus lėlė, nei klykianti maža mergaitė

...

Kam??? Manau, kad tokios lėlės tik ir skirtos pedofilams…Bet, jų pasirinkimas…

Taip pat skaitykite