Išsigandusi šeimininkė nufilmavo baliono neįprastą judėjimą kaip siaubo filme „IT“ (Tas)

Gailė Roberts sakė, kad bare buvo galima jausti mažą vaiką, kuris lietė jų kojas, bet apsižvalgius jokio vaiko nebuvo.
Išsigandusi šeimininkė tiki, kad jos bare žaidė su balionu vaiduoklis mirusio vaiko. Išsitraukusi išmanųjį telefoną moteris nufilmavo visą baliono judėjimą, kaip jis juda lyg būtų kažkieno tempiamas taip pat kaip filme – IT (Tas). Šeštadienio vakarą, uždarinėjant barą “The Kings Mill in” Wrexham pastebėjo paliktą balioną, kuris kybojo keliasdešimt centimetrų aukštyje. Staiga balionas pradeda judėti aplinkuj baro stalą, lyg jį apeidamas, lyg jį temptų kažkas nematomo.
Gailė Roberts mano, kad tai neatsitiktinumas, o tai, kad vaidenasi jos bare. Moteris šį vaizdo įrašą išsiuntė į socialinę žiniasklaidą “overdrive” ir sulaukė tūkstančių komentarų sakančių, kad šį balioną vėdžioja mirusio vaiko dvasia. Gailė Roberts teigė, kad ir praeityje bare matydavo kažko nepaaiškinamo.
Iš pat pradžių balionas aukštai kybojo ir po truputį pradėjo leistis iš suaugusio žmogaus ūgio į vaiko ūgį. Tai nevienintelis šio baro įvykis, būna, kad net dūžta stiklinės, prabėga šešėliai. Po šio paskutinio įvykio Gailė pradėjo domėtis “vaiduoklių gaudymu”, pačio baro istorija ar buvo kažkokių atsitikimų.

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Aura

Nieko vaiduoklisko nematau. Prisigalvoja nesamoniu. Tiesiog reklama barui ir tiek

Droniukas

Kai pats pamatysiu patikesiu

As irgi

Tai,kad balionai pripusti dazniausiai juda,bet cia kazkaip tai keistokai.

Droniukas

Galejo pusti veja

Taip pat skaitykite