Atsibudęs lėktuvo keleivis per langą pastebi skrendantį NSO paliekantį šviečiančią ugnį

Mobiliuoju telefonu per skrydį iš Atlandos į Los Andželą, kažkur ties Teksasu pasirodė keista judanti, cigaro formos judanti šviesa danguje. Audringo skrydžio metu atsibudęs keleivis, vardu Čangas, pamatė per langą neįprastai ryškią šviesą, kuri dengė NSO.

Pasak “YouTube” kanalo “Secure Team 10”, kuriame bandoma atskleisti NSO pasireiškimus, šis vaizdo įrašas buvo paimtas iš JAV skrydžio, kuris vyko iš Atlantos į Los Andželą. Keleivis, pasakojo, kad skrydžio metu, iš miegų pakėlė smarki audra už lango ir pastebėjo, kad už lango vyksta keisti dalykai, per langą buvo galima pamatyti, kaip aplink tą objektą mirksi žaibai, žybsi ryškios šviesos, manoma, kad NSO galėjo sukelti ir pačią perkūniją. Šis neatpažintas skraidantis objektas pasirodė iš lėktuvo šešėlio pro sklaindačius debesis. Peržiūrėjęs vaizdo įrašą NSO entuziastas Taileris Glokneris (Tyler Glockner) teigia, kad tai keisčiausias užfiksuotas NSO iš visų pateiktų skirtingų žmonių esančių ore, orlaiviuose vaizdo medžiagų. Po šio vaizdo įrašo paplatinimo atsirado daug jį analizuojančių žmonių, iš kurių, vieni teigė, kad tai tiesiog lėktuvo sparno šviesos, kiti pastebėjo, kad žaibo šviesa atsiranda žemiau švytinčio objekto, kas gali nusakyti, kad tai gali būti pats NSO, galima įžiūrėti, kad šis objektas yra ploksčios ir aptakios formos.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
inkognito.

Joks ten ne NSO,o šv.Elmo ugnelės kurios susidaro ant lėktuvo plokštumų skrendant audringu oru,jos būtent taip ir švyti,bet jokio pavojaus lėktuvui nekelia. Ir video išskyrus tas ugneles nieko daugiau nėra,nereikia taip akiplėšiškai meluoti.|Tokių NSO 1000 keleivių pamato naktį skrendant virš audringų oeanų…

Hmmm

Nuo kada lektuvo plokstumos juda skrendant? Tikrai cia ne sparno sviesukes.

Kamera

Būtent, kad nejuda! Juda tik operatorius su savo kameryte!

Taip pat skaitykite