Skandalas: žmogaus ir beždžionės hibridas sukurtas jau ne kartą

Garsus mokslininkas tvirtina, kad žmogaus ir šimpanzės hibridas buvo sukurtas atliekant mokslinius tyrimus dar prieš 100 metų. Tačiau netrukus padaras buvo nužudytas supanikavusių gydytojų ir mokslininkų, news.com.au cituoja tv3.lt.

 

Evoliucinis psichologas ir Albany universiteto profesorius Gordonas Gallupas sukūrė terminą „žmoganzė“ (angl. „humanzee“ = human +chimpanzee), kuris vartojamas apibūdinti moksliškai įmanomą hibridą tarp žmogaus ir šimpanzės, bandytą sukurti XX amžiuje.

 

Tai mokslininkas, kuriam priskiriami garsiojo veidrodinio „savęs atpažinimo“ testo sukūrimo laurai. Šis testas leido įrodyti, kad primatai gali suprasti savo paties atvaizdą. G.Gallupas tvirtina, kad jo pažįstamas profesorius pasakojo, jog „žmoganzė“ buvo sukurta mokslinėje laboratorijoje, kurioje jis dirbo.

 

„Vienas įdomiausių užfiksuotų atvejų buvo JAV, Floridoje, Orange parke įkurtame pirmajame primatų tyrimų centre. Viskas vyko trečiame XX amžiaus dešimtmetyje. Moteriškos lyties šimpanzė buvo apvaisinta nežinomo donoro sperma ir buvo pranešta, kad ji ne tik ėmė lauktis, bet ir pagimdė hibridą. Tačiau po kelių dienų mokslininkai ėmė spręsti moralines bei etines dilemas ir gimusiam hibridui netrukus buvo pritaikyta eutanazija“, – pasakoja G.Gallupas.

 

Mokslininkas D.Galupas tvirtina, kad minėtasis profesorius pirmiausiai dirbo Yerkes nacionaliniame primatų centre, o maždaug apie 1930-uosius metus persikėlė dirbti į Emory universitetą esantį Atlantoje, Džordžijos valstijoje.

 

„Jis pasakojo, kad gandai buvo tikri. Ir nėra pagrindo juo abejoti, nes jis savo laiku buvo laikomas pažangiu ir žinomu mokslininku“, – sako evoliucinis psichologas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Garsiausiai pasaulyje kalbėta apie Rusijos biologo Iljos Ivanovo „žmoganzės“ projektą, vykdytą irgi apytiksliai tuo pačiu metu. Naudodamas vyrų spermą ir šimpanzes jis nesėkmingai bandė sukurti patingus sovietų super-karius „žmoganzes“.

 

Dar vienas paskelbtas „žmoganzių“ projektas vykdytas Kinijoje 1967 metais, kur šimpanzės patelė taip pat buvo apvaisinta žmogaus sperma. Hibridas mirė dėl nepriežiūros po to, kai laboratoriją apleido mokslininkai, skubėję gelbėtis prasidėjus kultūrinei revoliucijai.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

„Žmoganzės“ terminas paplito po to, kai 1970-aisiais visuomenei buvo parodytas padaras, žinomas kaip Oliveris – tai buvo plika šimpanzė, vaikščiojusi ant užpakalinių kojų. Tačiau 1996 metais atlikti tyrimai parodė, kad Oliveris turėjo 48 chromosomas ir nebuvo žmogaus ir beždžionės hibridas.

 

tv3logo

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Nužudymas

>> po kelių dienų mokslininkai ėmė spręsti moralines bei etines dilemas ir gimusiam hibridui netrukus buvo pritaikyta eutanazija.

Eutonazijai reikalingas asmens arba artimųjų sutikimas, kas pasirašė? Vadinasi buvo ne “eutonazija”, o tiesiog nužudymas žmogaus tiems, kas liniją seka pagal tėvą ir bezdžionės tiems, kas liniją seka pagal motiną.

:(

arcanum

Patys mokslininkai tėvai, juk jie apvaisino ir pas juos gimė.

Krabas

Mama TIKRAI yra tik ta – kuri išnešiojo vaiką. Tėvas atpažįstamas pagal DNR, o visa kita yra tik ĮTĖVIAI ir ĮMOTĖS :) viskas pagal gamtos dėsnius ;)

Taip pat skaitykite