Nufilmuota kaip nuo Mėnulio paviršiaus pakyla NSO

“Jeigu žmonija sužinotų kas iš tikrųjų dedasi Mėnulyje, jie būtų šokiruoti”, – taip prieš mirtį kalbėjo NASS Apollo 14 misijos dalyvis Edgar Mitchell, kuris net 7 valandas vaikščiojo Žemės palydovo paviršiuje.

 

Ir panašu, kad jo žodžius dar kartą patvirtina į viešumą patekęs vaizdo įrašas.

 

Mazatlán Sinaloa, Meksikoje esantis galingas teleskopas, užfiksavo kaip nuo Mėnulio paviršiaus labai dideliu greičiu pakyla neatpažintas skraidantis objektas.

 

Nepriklausomi astronomai jau patvirtino, kad vaizdo įraše tikrai matomi ne meteorai ar kiti dangaus kūnai. Šis objektas yra nenatūralios kilmės.

 

Dar 1989 metais JAV amerikiečių rašytojas, radijo diktorius ir buvęs Jungtinių Valstijų karinių oro pajėgų žvalgybos pareigūnas Milton William Cooper viešai pareiškė, kad JAV vyriausybė žino apie svetimus erdvėlaivius esančius Mėnulyje. Taip pat jis teigė, kad būtent iš ten NSO atskrenda į Žemę.

  


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Droniukas

Balta šviesa nelabai panašu nso juos kitaip vadina balti apskritimai

Erorr

O kaip NSO vadina eksperte??

Jupiteris

– ar Jūs žinote, kad tas Mėnulis turi 3476 km diametrą? Taigi maždaug 1% dydžio matomas skraidantis objektas privalo būti apie 34 km ilgio? O greitis? per sekundę objektas nulėkė apie pusė Mėnulio atstumo, reiškia apie 1738 km/s? Be to greitis buvo maždaug pastovus visą stebimą laiką, taigi galim paskaičiuoti per kiek laiko jis pasieks gimtąjį Jupiterį?

SSS

O kodel butent jupiteri?

Zodlu

Nes jo slapyvardis yra jupiteris :Dd

Nanokompiuteris

Mintinai primečiau, kad Jupiteris gali būti “visai šalia” arba net kitoje Saulės pusėje, taigi vidutiniškai skristi reiks apie valandą, ką ir pasakoja UFO liudininkai. Tik ką ten galima “vežti” 34km traukinių? Spėju, kad evakuoja nanokompiuterius iš Mėnulio vidaus! :)

Erorr

Raketos pagreitis 22000 km/h tai tas tavo greitis parašytas apvergtinas

NeError

Neaišku ar mokeisi kada nors aritmetikos 1738*60s*60min=6.256.800km/h; belieka apsiverkti nuo error’ų..
:)

BRIEDIS

Žmogau, kaip tu ismatavai kad vieno 1% planetos dydžio, liniuotė dejai prie ekrano? Tu gal koks atsilikelis iš pagalbinės kuris gavo interneto, kurio jau perdaug. O apie tą raketa tai palidovas į maršą keliavo 7 kartus greičiau nei kulka ir nk ce įspūdingo.

Taip pat skaitykite