Japonijoje – pirmasis restoranas, siūlantis patiekalų iš žmogaus mėsos?

Visas pasaulis stebisi išradinga ir keista japonų virtuve, tačiau gerai žinoma, kad kai kurie jų patiekalai peržengia ribas, rašo alfa.lt.
 
Gal dėl to socialiniuose tinkluose išplito pranešimai esą Tokijuje iškilmingai atidarytas pirmasis pasaulyje restoranas, legaliai klientams siūlantis paragauti žmonių mėsos.

 

Restorano pavadinimas „The Resoto ototo no shoku ryohin“ išduoda, kad jį įkūrusiems žmonėms tikriausiai nėra nieko švento, mat šie žodžiai reiškia „valgomas brolis“. Patiekalų iš žmonių mėsos kainos ten svyruoja nuo 100 iki 1000 eurų, o pasirinkimas esąs „nemažas“. Pranešimuose teigta, jog pirmasis šiurpių patiekalų išdrįso paragauti turistas iš Argentinos.

 

Daugybė žmonių susidomėjo, iš kur restoranas gauna mėsos ir ar tikrai patiekalai pagaminti iš to, kas reklamuojama.

 

Pasaulį apskriejusi žinia apie žmonių mėsą siūlantį restoraną netruko sukelti pyktį ir pasibjaurėjimą. Socialiniuose tinkluose ėmė plisti peticijos, kuriomis siekiama sustabdyti restorano veiklą. Kai kurie žmonės teigė esą įsitikinę, kad restorano šeimininkai kalti dėl dalies Tokijuje dingstančių jaunuolių.

 

Tačiau leidinys „Snopes“ teigia, kad visa istorija apie restoraną, kuriame galima paragauti žmogienos, tėra pramanas. Pirmą kartą tokia žinutė pasirodį dar 2016 metų liepos 12 dieną ispanų satyriniame leidinyje „La Voz Popular“. Nuo to laiko jis buvo išverstas į anglų kalbą ir daugybę kartų pakartotas sensacingas žinias skelbiančiuose tinklaraščiuose bei socialiniuose tinkluose.

 

Meksikiečių leidinys „Verne“ neseniai rašė, kad nėra jokių duomenų apie restoraną minėtu pavadinimu, o kalbintas Japonijos diplomatas istoriją apibūdino kaip „visiškai absurdišką“. Japonijos įstatymai esą neleidžia užsiimti kanibalizmu.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Trollolol

Is tu issigimeliu visko galima tiketis. Istorija paskaitom 2 pasaulinio ir ka tie sukos isdarinejo. Laiku islaize Amerikosams batus, vadoveliuose kolkas tik Vokieciai blogiukai

cortesas

jo,japonai visais laikais savo žiaurumu garsėjo,o 2 pasaulinio karo metu tokius dalykėlius su karo belaisviais išdirbinėjo,kad vokiečiai su savo Osvencimu galėjo būti šventaisiais,ale kaip žinoma,amerikosai pilnai išvalė šią šalį nuo tautiškumo,ir pavertė savo tarnaite visomis prasmėmis,tik pažiūrėkite kaip pasaulyje Japan atstovauja JAV kariniams tikslams,kaip jaunimas suanglėjo,merginos prostitucija vos ne atvirai užsiima…pabandė pasišakoti ir pradėjo pas juos atominės sproginėti viena po kitos…atsitiktinumas pasakysite? nemanau,giliau pakapstykite

Alina

Nu nesąmonė

Taip pat skaitykite