Universiteto profesorius teigia, kad jam pavyko nufotografuoti fėjas

Žinomas Mančesterio universiteto dėstytojas, profesorius John Hyatt, savo fotografijose užfiksavo, kaip pats tiki, fėjas, gyvenančias Rossendale slėnyje (Šiaurės Vakarų Anglijoje).

 

Kaip teigia John’as, pirmą kartą peržvelgęs nuotraukas, jis buvo šokiruotas ir negalėjo paaiškinti kas jose įamžinta. Iš pradžių pagalvojo, kad tai tikriausiai kažkokie uodai ar vabzdžiai, tad dar kartą nuvažiavo į tą pačią vietą.

 

Padarius kitas nuotraukas, profesorius turėjo sau pripažinti, kad jokie kiti vabzdžiai, neatrodė taip, kaip pirmose nuotraukose.

 

Tuomet John’as nusprendė nuotraukas parodyti Didžiosios Britanijos biologų institutui, tačiau ir ten mokslininkai nesugebėjo identifikuoti kas jose pavaizduota.

 

Padidinta neaiški būtybė.

 

Įdomu tai, kad kai buvo paviešintos nuotraukos visuomenei, atsirado ne vienas Rossendalio slėnio gyventojas, kuris tikino, jog savo akimis regėjo tai, ką pavyko nufotografuoti profesoriui.

 

“Aš čia gyvenu nuo gimimo. Su šiomis fėjomis buvau susidūrusi ne vieną kartą. Jos nieko blogo nedaro, atvirkščiai kartais įspėja apie pavojus”, – žurnalistams teigė 52 metų Rose Malington.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Fėja tai sudvasinta, grakšti, maža, daili, bet galinga moteriška būtybė. Fėjos esą gyvenančios miškuose, šaltiniuose, mėnulio apšviestose pievose, kalnuose. Nors mokslas kol kas neįrodė, kad šios būtybės egzistuoja, pasaulyje buvo ne vienas pranešimas apie fėjų pasirodymus.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
6 Comment threads
23 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Le kusito

Inkoginitai tu is medzio iskrites ar siaip neskiri fantaziju nuo realybes ? Pradejo jis lyginti fantastinius-mitologinius veikejus su paprastais zmonem :D. Nejuokingai skamba ? As pats tom fejom netikiu, bet is nuotrauku matosi jei jos istiesu egzistuoja, kad jos labai mazos, nei puse gramo nesveria. Tokiu atveju sparnai nors is subines gali augti, vistiek paskris. Teoriskai ir demonai neturetu egzistuoti ir zmoniu apsesti. Nes kaip moksliskai taip paaiskinti. Bet taip yra, ir mokslas nepaaiskina. Tai nesikabinek prie feju, eik geriau kokia merga susirast

juozas

Ar ne kažkokie žiedlapiai krenta?

Trollolol

Tai jau buvo viena sensacija pas anglus ligonius su dviem nepilnametem melagem ir aceit nufotkintom fejom, kur iskirpo is knygos paveiksliukus, prismaigste ant vieluciu ir su to meto bulve aparatu paveikslavo. Dabar is sito ligonio hares vien galima pasakyt, kad pigus triukas vel lol

Inkognito

Deja tokia fėja negalėtų skraidyti,nes jos svorio centras turėtų nebūti toliau 30 procentų nuo priekinės sparno aerodinaminės kordos. Sparnai turėtų būti kaškur ties užpakaliu o ne pečių plote,arba atatinkamia turėtų būti sunki priekinė fėjos dalis o kojos ypatingai lengvos. Nors plėviniai sparnai gali sukiotis dideliu kampu kad kompensuotų svorio centro trūkumus,tačiau gamta jeigu jas būtų kūrusi išlikimo principu nuo tokios schemos tikrai būtų atsisakiusi,kaip ir angelai negali skraidyti dėl aerodinamikos dėsniu taip ir fėjos dėl to paties principo negalėtų skristi. Pa-iųrėkite į sklandytojų parašiutistų aprangas kaip jose išdėstytos plokštumos kad žmogus galėtų sklęsti,taip turėtų būti ir fėjos. Todėl labai tikėtina… Skaityti daugiau »

sara

Tai žinoma kad nuotraukos yra netikros. Bet zmogus matyt is tiesu yra matęs fejas, bet nufotografuoti ju tikrai negalėjo, nes tos fejos yra prote, o fotoaparatas ju užfiksuoti, kad ir kiek fantazuotume negali.

Le kusito

Nu nelygink feju su sklandytojais parasiutininkais. Tas pats kas lygintum vaiduoklius-smeklas su zemeje gyvenanciais psihiniais zudikais. Cia 2 atskiri pasauliai.

Inkognito

Le Kusito pagooglink kaip sklendžia ore parašiutininkas-skraiduolis ir pamatysi kokioje pozicijoje turi ore būti žmogaus konfigūracijos objektas o dabar pažiurėk į angelus kur jų sparnai ir pažiurėk kur fėjų sparnai ir tada jei nedurnas suprasi, kad visos tos nuotraukos yra pramanas. Joks žmogus su ant pečių išdygusiais sparnais nepaskristų nei 2 žingsnių. Kaip lengva jus jaunime mulkinti mulkintojams,- kurie ir patys yra mulkiai.

Nu nebegaliu

Nepyk. Bet tu debilas! Jaigu jau egzistuoja fėja tai nors ir ant galvos gali jai but sparnai! Cegi mitine būtybė! Beto, youtubei pažiūrėk kiek žmonių skrenda su dirbtineis angelo tipo sparnais.

Inkognito

Na mielasis tai tu debilas nes juk čia aiškiai parašyta kad tas mokslininkas nufotografavo būk tai fėjas.Na mistines būtybeės yra mistinės o jis teigia kad jos realios,o būtent mano komentaras ir yrodo kad jos negali būti realios ir dar žmogaus konfigūrasijos. Skaityk kas parašyta tekste o ne yotubėse mistiniuose filmukuose mažaproti.

Le kusito

Inkognitai. O kas tau sako kad fejos skraido kaip sklandytojai ? Gal jos is leto skraidzioja vertikalia padetimi.ir sparnu padeties tokiam skraidziojimui pakanka. Ar isivaizduoji kad fejos skraidzioja kaip sklandytojai 100-150km/h ? Nieks nieko apie jas nezino, o jis jau Feju ekspeertas :D

Pyktis.

;DDD ir vel tas kloumas cia ;D jau ziurek feju ekspertas,aerodinamikos specialistas…
Man rodos tu klijus uostai.

Inkognito

Pamenu kai sukonstravau pirmajy mechaninį medinį savo erdvėlaivį kaip bandomajį, susimontavau tokį primityvų mechanizmą kurį valdyti galiu kaip mindamas dviračiu. Principu viska kas valdyme beveik dviratis, pritaikiau iš seno nereikalyngo aprūdijusio dviračio detales, tik visa pedalų sistema jungėsi su mano viso mėnesio darbo rezultato montuotu mechanizmu. Ir va pavyko pakilti iki 5 metrū aukščio savo kontrukcija ore išsisiubavau kokia 3 minutes paskriejau 2 kilometrai per valanda greičiu. Nepastebėjau medžio šakos ir tvojausi kaip moskitas per prasiverenčias duris, gerai kad tik vos apgadino mano erdvėlaivio šoną. Stengiausi leistis lėtai, lygiagrečiai. Pykti pats to net nesugebėtum.

Aurtar

Bice, ka tu rukai?

Inkognito

Aš aplamai nesu rūkantis ir tau nepatariu to daryti,nes rūko tik paskutiniai mulkiai kurie stengiasi sau sušvelninti gyvenimo realybę.Bet paskui už ta sumoka 100 kainą.

Inkognito

Pykti negražu rašinėti kito žmogaus niku,nemaniau kad gali taip žemai pulti…

Eris

Lol :-DDDDDD

To u

Jai jau egzistuoja fėja, tai manau ji ir be sparnų galėtų skrist, ar ne taip??

Inkognito

Atsibodo man jau čia apsimetinėti, pasakysiu tiesiai šviesiai-aš visą tą savo istoriją apie ateivius sukūriau remdamasis skaityta mokslinės fantastikos knyga, o dauguma jūsų ir patikėjo manimi-lengvatikiai esate ir tiek

pūtė vėjas į rytus

Maniau, kad fėjos neegzistuoja, bet nuotraukos įrodo jų egzistavimą. Reikėtų šiandien po pagalve padėti dantį, gal rasiu 10€.

Aurtar

Pasiimk plaktuka ir issimalk iskart visus,nusipirksi dvirati

Vau

Oho, net dviratis tau išėjo, kad kitiem patarineji?

sara

As irgi esu feja mačiusi, bet labai gražia violetiniai rozine visa miniatiurine tikros merginos kopija.

juozas

Sara,kiek tau metukų,kad jau moki rašyti?

sara

Jei moku rasyti vadinasi turiu teise rasyti. Daugiau neturiu ko pridurti, juozai. O kai man buvo trisdešimt metu is tiesu mačiau skraidancia feja, bet tada truputi raudono vyno buvau išgėrusi…

juozas

O,tai gerai,kad nuo raudono vyno,o ne nuo apsirūkimo,Sara.Rašykite,mes nieko prieš.Ir kuo daugiau raudono vyno…Ech,sužadinote mane tuo vynu.Bėgu ir aš nusipirkti.Beje,o koks geriau veikia?Aš pavyzdžiui,iki šiol vartojau žemaitišką samanę.

sara

… Raudonas vynuogiu vynas.:-)))

juozas

Ačiū,bet labai silpnai veikia.Siūlyčiau”samanę”.Ir šildo,ir maloniai svaigina.

sara

Nu jeigu po vyno matau skraidancias fejas vadinasi nesilpnai veikia.:D

juozas

Ką čia fėjos…Aš jau seniai su baltais drambliais bendrauju,net nebekreipiu dėmesio ir į baltas peles.O vienas garbaus amžiaus diedukas sakė susipažinęs su pačiu velniu.

Taip pat skaitykite