Alvydas Aukštuolis. Ar pasaulis ir žmonės pasirengę aukštesnio lygio vibracijoms?

dvasingumas-kunas-pasaulisAlvydas Aukštuolis
 
Visai nesenai buvo skelbta, kad saulės sistema su Žemė, pereina į visiškai naują energetinių vibracijų lygmenį, perkeldama ir mus visus į kokybiškai naują būties, saviraiškos ir energetinių mainų erdvę. Keičiasi kiekvieno žmogaus siekiai, peržiūrimi prioritetai, vertybėmis tampa dalykai, kurie iki šiol atrodė tik tolimos ateities vizija.
 
Nors toks kategoriškumas man nepatinka, nes esu tikras, kad žmogui pasikeisti reikia ne tik aukštesnio vibracinio lauko, bet ir nemažesnio emocinio sukrėtimo. Tačiau kol kas matosi tik „tamsioji“ potenciali gamtos energiją, kuri įgavo daug didesnę jėgą. Apie tai jau kalba įžymus amerikiečių mokslininkas Michio Kaku, kuris teigia, kad vyksta katastrofiški gamtos pasikeitimai.

 

Nukenčia visos pasaulio šalys, ir Žemėje jau nebėra vietos, kurios nebūtų palietę šie globalūs pasikeitimai. Visai neseniai JAV, Nebraską, Pietų Dakotą, Koloradą ir Vajomingą, tik per vieną dieną užgriuvo 23 galingi tornadai. Visa tai buvo lydima milžiniškos ledo ir sniego krušos kurios dydis siekė teniso kamuoliuką. Šių rajonų gyventojai su tuo susidūrė pirmą kartą gyvenime.

 

Kadangi jis mini tik Ameriką, atrodo, tai mūsų neliečia, bet jo žodžiai, kad mums visiems laikas reikia įprasti prie naujo pasaulio, naujos Žemės, kuri jau niekada nebus tokia, kaip anksčiau. Verčia susimąstyti kas toji naujoji realybė.

 

Sunku patikėti tokia vizija, tačiau kai labai panašiai perspėja ir Lietuvos mokslininkas Darius Čeburnis, po savo minčių net patekęs į žurnalo „Nature“ viršelį. Kažkaip kvaila pasidaro tuo netikėti. Aš filosofuoti galiu įvairiai, tačiau „tamsioji“, naujų vibracijų gamtos jėga gerai matosi, ir tą pajuto net keli Lietuvos miestai. Grubiai tariant, gamta įgauna jėgą, kuri nepavaldi dabartinio žmogaus mąstymui ir pasaulėžiūrai.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Žvelgiant iš mano filosofijos, man darosi aišku, kad norint pakeisti žmogaus mąstymą, pasaulėžiūrą ar visumos suvokimą, reikia globalaus emocinio sukrėtimo, kurio dar negauname iš nepavaldžios gamtos padarinių. Kitaip tariant, gamta su savo „tamsiąja“ energija pasiruošusi žmoniją sunaikinti. Nors dauguma baiminasi trečio pasaulinio karo, bet, kad jis jau senai vyksta dar mažai kas galvoja.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Žinoma, nėra jokių branduolinių ginklų, tam užtenka netikėtų gamtos reiškinių ir net terorizmo Europoje. Visi šie žmonių veiksmų ir gamtos neigiami reiškiniai yra tik priežastis žmogaus pasaulėžiūrai keistis, kuri dar tebėra žemų vibracijų įtakoje. Stabilumo nebėra ir politikoje, tačiau dar labai mažai kas suvokia, kad šie padariniai tai aukštesniųjų vibracijų įtaka. Kadangi mes dar nepajėgiame pakeisti mąstymo – tai yra keli mano filosofijos variantai, kad žmonija neišnyktų kaip išnyko Šumerai ar kitos civilizacijos.

 

Mus gali išgelbėti indigo žmonės, kurie galėtų mums padėti keistis mąstymo kaitoje arba… arba net fantastiniai mokslininkų teiginiai, kurie teigia, kad vienoje Egipto piramidėje rado „laiko mašiną“. Ne, ne tai nėra kažkoks agregatas, ar konstrukcija, Tiesiog tai slaptas kambarys – laiko vartai į paralelinius pasaulius. Žinoma, tai skamba labai įtartinai ir tuo tikėti nebūtina, tačiau labai jau daug faktų, kad Žemėje gyveno kelios žmonių civilizacijos, kurios išnyko nežinia kur.

 

Ypač stebina tai, kad tokių „neįtikėtinų“ vartų į kitus pasaulius, mokslininkai žino ir daugiau. Labiausiai legendomis apipintas Tebu miestas dabar pristatomas kaip Luksoras. Jo vietoje stovėjusi garsioji Kernako šventykla, o ten archeologai rado keistas duris, kurios yra 3,5 tūkstančio metų senumo. Legendos pasakoja, įėję pro tas duris žmonės negrįždavo.

 

Toks mano variantas atrodo neįtikėtinai, bet, be abejo, galimas. Atsižvelgiant į paminėtas galimybes labiausiai tinka žmogaus siekių, jo pasaulėžiūros pasikeitimas. Todėl norint, kad tai įvyktų reikia žinoti jog psichinio laiko suvokimas nėra jokia materija, kuri pavaldi aukštesnio lygio vibracijoms. Tad aš laukiu pasikeitimo proceso, o kaip Tu?

 

Alvydas Aukštuolis, brontis15.wix.com

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Jonelis

Skaiti n,eju ka idomesnio,merqaites idomi tema bet tik ispradziu ,o toliau ban aliai kartojasi, Pasaulis tai Zeme motinele ,abejoju ar ji dar nepavarqusi nuo dvikoju padaru sukeltu vibraciju,jei nepaqelbes vakcina jos qalybe beribe suvibruoti kad nusimestu nuo saves ja myluojancius tankais ir bombomiis, na dvikojai padarai ivardijantys save zmonemis suprantama istroske kuo aukstesniu bombu sukeltu vibraciju ,kitaip sodintu qelytes klausytus pauksteliu ,IR NEPNEIGSIT TIESOS,KAD,IR PUTINAS AR HITLERIS TIK LEIDO,TENKINO AISTRAS ZUDYTI,ZMOGUS NEATIMS GYVYBES KITAM NEBENT GINDAMASIS
…suprantu dar kad paikas komenntaras ,pasijuokim…

Jonelis

Labas,na nelaukiu pasikeitimo,tiesioq keiciuosi pats ,ar nekilo mintis kodel piramides laiptuotos,ir sumerai nedinqo o linksmai stebi mus kaip skrudelyna ,tik ten prasme ,na kiti izvelqia prasme ir musu butyje,Pasaulis nuostabus ir patikekite Zeme apsivalys nuo ,,paciu per save,, ,jei per 1000 m Zeme pasidenqia 1m storio sluoksniu ,tai kaip manote uz kiek laiko bus paseta nauja rase…..

barmalejus

zemu vibraciju daug dar yra zmoniu, dvasiskai nusipus zmonija aplamai yra dabar, materialismas isisaknijes mastais kosminiais………….

alvydas

Tikriausiai tokio pasikeitimo man teks sulaukti vienam, o gaila….

Draugas.

Ne vienam, ne vienam… ;)

alvydas

Apsirinki,be manęs ir tavęs visi slepiasi, bet laukia ne pasikeitimo.

Draugas

O ko laukia?

Pasikeitimo matyt nereik laukti, juo reik būti.

Taip pat skaitykite