Iki 2062 metų Marse gali būti sukurtas 1 mln. žmonių populiacijos miestas

gyvenamas-marsasMilijardierius išradėjas Elonas Muskas tikina, kad iki 2062 metų vadinamojoje Raudonojoje planetoje gali būti sukurtas 1 milijono žmonių populiacijos miestas, “The Independent” cituoja anglija.TODAY.
 
Atsižvelgdamas į pastarasias žinomo fiziko, profesoriaus Stepheno Hawkingo, pastabas, Elonas Muskas pareiškė, kad tam tikru momentu žmonės susidurs su lemtinga diena, išskyrus tuomet, jeigu taps daugiaplanetine rūšimi.
 
Privačios firmos „SpaceX“ įkūrėjas atviravo, kad pagrindinė priežastis, kodėl jis uždirba didelius pinigus, yra noras, jog jo svajonė taptų realybe,

 

Nekilnojamo turto magnato teigimu, Marsas būtų puikiausia vieta pirmajai žmonių kolonijai už Žemės ribų: „Marse yra šaltoka, tačiau mes galime jį sušildyti. Ši planeta turi labai naudingą atmosferą, kurią sudaro pagrinde anglies monoksidas su šiek tiek azoto, argono ir keliais kitais mikroelementais, o tai reiškia, kad suspaudę atmosferą, galime čia auginti augalus.“

 

„Gyventi Marse būtų visai smagu, nes turėtumėme gravitaciją, kuri yra 37 proc. didesnė nei Žemėje, taigi galėtumėme pakelti sunkius daiktus ir lengviau susisiekti. Šios dvi planetos (Žemė ir Marsas, – red. past.) yra ypač glaudžiai susijusios įvairiais būdais. Tiesą pasakius, jeigu galėtumėme sušildyti Marsą, vėl turėtumėme tvirtą atmosferą ir vandenynus“, – pridūrė milijardierius.

 

anglija-today

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Slapyvardis

Research Flat Earth…

Inkognito

Na sušildyti planeta kur naktį siekia iki 100 laipsnių šalčio nebus taip lengva.anglies monoksido planeta kaip rašoma yra labai nuodinga,bet viliuosi kad norėjo parašyti apie anglies dioksida nes tik jis labai naudingas augalų augimui.Miestus teks įrenginėti ne mažiau kaip 800 metrų gylyje po paviršiumi,nes tik tokiame gylyje galima tikėtis pastovios +15 C temperatųros tiek dieną tiek naktį,o maždaug 3 kilometrų gylio šachtoje temperatūra būtų apie 35-40 laipsnių šilumos,be to ten yra gana daug surių požeminių ežerų. Tačiau kaip pergabenti sunkia kalnakasybos techniką tokiais atstumais?Nes rankomis iškasti galerijas tokiame gylyje reikės milijonų rankų vergiško darbo ir daug daug laiko. Todėl labai… Skaityti daugiau »

Pyktis.

Nu va pasirodo nesi visiskas kosmonautas :D surinku su tuo ka parasiai. Bet galbut jau yra prikurta technologiju apie kurias mes nieko nezinom. O iki to laiko dar beveik 50 metu. Zinant kaip sparciai kai kurios sritys tobuleja tai kas ten zino…
Galbut…

Taip pat skaitykite