Chirurgas ruošiasi naujam mokslo šuoliui, kuris sunaikins religijas?

neuronai-kosmosasŽmonės, kurių smegenims bus pritaikytas kriogeninis užšaldymas, gali būti „pažadinti“ ne vėliau, negu po trijų metų, pareiškė Italijos chirurgas Sergio Canavero, Turine veikiančios neuromoduliacinės grupės vadovas. Pasak leidinio „The Telegraph“, mokslininkas ruošiasi įvykdyti pirmąją žmogaus galvos persodinimo operaciją, ne vėliau nei po 10 mėnesių, o dar vėliau jis norėtų atlikti smegenų persodinimo operaciją.

 

Jeigu ši procedūra pasirodys saugi, mokslininkas yra įsitikinęs, kad užšaldytas smegenis galima bus atšildyti ir patalpinti į donoro kūną, teigiama leidinyje. Šimtai žmonių, kurie gali netrukus mirti ar yra paralyžiuoti, sutinka perduoti savo kūną ar smegenis kriogeniniam užšaldymui, tikėdamiesi, kad medicina sugebės prikelti juos ir išgydyti.

 

S. Canavero vokiečių leidiniui „Ooom“ pareiškė, kad smegenų persodinimas turi daugybę privalumų, nes šis organas yra „neutralus“ ir todėl praktiškai neiššaukia imuniteto reakcijų, o tai reiškia, ir organo atmetimo reakcijų yra minimali galimybė. „Tačiau gali iškilti problemų dėl to, kad nieko iš jūsų pirminio kūno apvalkalo neišliks,“ – pridūrė chirurgas. – Jūsų galvos nebus vietoje – juk jūsų smegenis persodins į absoliučiai kitą kaukolės dėžutę. Tai sukurs naują situaciją, kuri, aišku, nebus paprasta“.

 

Britų mokslininkai, anot leidinio, skeptiškai atsiliepė apie galimybes atlikti pilną tokio sudėtingo organo, kaip smegenys, perkėlimą po užšaldymo. Clive’as Coenas, neurologijos mokslų profesorius ir Karališkojo koledžo Londone pareiškė: „Kuomet žinduolių smegenis patalpina į temperatūrą žemesnę nulio, joms suduodama neatstatoma žala. Kriogeninių reklamų saviapgaulė – neatsakingas elgesys“.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Beždžionei buvo atlikta sėkminga persodinimo operacija

 

Tačiau S. Canavero dirba su galvos persodinimo operacijomis kartu su kinų gydytojų komanda, kuriai vadovauja Xiaopingas Renas.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Nors pirmasis pasišovęs sudalyvauti galvos persodinimo operacijoje yra rusas programuotojas Valerijus Spiridonovas, kuriam yra diagnozuota stuburo raumenų atrofija, pirmasis bandymas tikriausiai bus atliktas su kinu, nes „yra daugiau galimybių surasti kinų donoro kūną“. Praėjusiais metais ši mokslininkų komanda iš Kinijos paskelbė apie sėkmingą galvos persodinimą beždžionei ir paviešino procedūros nuotraukas.

 

Pasak S. Canavero, jeigu galvos persodinimo operacija pavyks, tai gali turėti sukrečiantį poveikį žmogaus sąmonei ir netgi religijai. „Jeigu mes galėsime įrodyti, kad mūsų sąmonė perkeliama kartu su smegenimis, religijos bus sunaikintos visiems laikams. Jose daugiau nebebus poreikio, nes žmonėms paprasčiausiai nebereikės bijoti mirties,“ – pareiškė italų chirurgas.

 

tv3logo

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Petkaa

Zmogelis meldziasi visa gyvenima bet kaip ubagas tai ubagas…. Ajaajai kaip negerai Dievu daug bet pinigu per mazai…

vyka

pirma gal reiketu mokslininkams isiaiskint ar kartais nera mirtis uzkoduota kiekvienam zmogui individualiai,jei mes priklausom nuo dievo,ar musu mirtis priklausys nuo smegenu persodinimo, ar tai tik gyvenimo pratesimo budas ir naujas medecinos pinigu bumas zmones tikes mokes milijonus uz tai

ra231

Taip.juk pavyzdziui gydytojas diagnuozuoja smegenu mirty,o ne sielos. Siela iseina, o kunas lieka. Tai pvz jei persodinus smegenis I kita kuna ,tai cia ir gaunas tas zombiu amzius.
Mires, bet gyvas.

ra231

Zmogus mirtingas, net jei ir persodins smegenis nera garantiju, kad daugiau jam nieko nutikti negali.juk ir smegenys gali buti suzalotos neatstatomai.O kas tiki dievu tai ir tikes ,juk pats dievas mus sukure tokius protingus ir kvailus su beveik neribotom galimybem ir jei mums pavyks,tai nereiskia, kad dievo nera. Religijos gali isnykti, del ivairiu priezasciu, bet dievas yra amzinas.

Piene

Jeigu samone egzistuoja nepriklausomai nuo kuno (isoreje), o smegenys tik imtuvas, tai ka jis gali irodyti?

Taip pat skaitykite