Alvydas Aukštuolis. Atlantidos beieškant

atlantida-arktisAlvydas Aukštuolis
 
Aš nepatikiu jokia mistika neperleidęs jos per savo vidų, nepritaikęs jai savos logikos, todėl kai kurie faktai mane verčia manyti, kad apie Žemę, arba jos praeitį, mes žinome dar labai nedaug – štai tada tos menkos žinios ir sudaro prielaidas tikėti mistika.
 
Manau, visi gerai žino legendą apie Atlantidą, kuri žuvo dėl Dievų pykčio vandenyno gelmėse. Vieni laiko tai Platono fantazija, kiti – tikru Žemės istorijos faktu, tačiau nei vieni nei kiti – neturi rimtų argumentų, kad taip iš tiesų buvo arba ne.

 

Nerandama žemyno pėdsakų, civilizacijos, o tik legendas ar mitus. O aš pradedu tikėti, kad taip buvo iš tikrųjų, tačiau galiu remtis tik savo menkomis žiniomis. Visų pirma tuo patikėti mane verčia mistika. Pažvelgus į senovinius raštus ir ten rastus žemėlapius dėmesį patraukia keisti faktai – girdi Antarktika nebuvo padengta sniegu ir ledu. Tuo aš galiu tikėti, galiu ir netikėti, tačiau būtinai turiu remtis savais argumentais. Pažiūrėkime kokie tie mano argumentai!?

 

Aš pasiremsiu mokslininkų žiniomis, kad Žemė tarsi apelsinas, tačiau žemės pluta remiasi ne į kietą pagrindą, o į skystą, karštą magmą. Jau drąsiai kalbama, kad gali dėl to keistis Žemės poliai.

 

Žinoma, jei taip gali būti, tai kodėl negali būti, kad įvykus dideliam kataklizmui žemės pluta negali pasislinkti ir be polių pasikeitimo? Aišku, gali. Taip, kai kurių mokslininkų tvirtinimu toks pasislinkimas įvyko maždaug prieš 12 mln. metų. O kitas pasislinkimas įvyks dar po 29 mln. metų.

 

Taip, kad patvirtinti savą versiją aš galiu tik mokslininkų išvadomis, tačiau žinant, kad senoviniai raštai kalba apie tai, kad Antarktika nebuvo padengta sniego ir ledo sluoksniu man leidžia tikėti, kad Atlantida niekur nenuskendo, o tiesiog atsidūrė Antarktikos vietoje.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Iš tikrųjų, jei tikėsime tomis žiniomis, kurias jau turime, Atlantai buvo labai galinga tauta, kuri gerai žinojo Visatos paslaptis, todėl visai galima net tokia versija, kad jie bandė pakeisti laiko spiralę – kitaip tariant – norėjo pereiti į kitą paralelinį laiką. Tačiau ko gero tam dar neturėjo visų reikalingų žinių, kas galbūt ir pražudė pačią Atlantidą, tačiau tikiu, kad visgi kažkiek tas bandymas jiems pavyko.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Tad gali būti, kad Atlantida nugrimzdo visai kitoje vietoje, nei aprašė Platonas. Atlantidos „paieškoms“ man dar neužtenka žinių, bet tikiu, kad kuri nors mano versiją bus teisinga.

 

Alvydas Aukštuolis, brontis15.wix.com

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite