Moteris teigia kalbanti su mirusiais senovinių lėlių pagalba

karina-lelesParanormalūs reiškiniai kaskart susilaukia dviprasmiškų nuomonių – vieni aklai tiki ir siekia sužinoti daugiau apie antgamtišką pasaulį, kiti tuo tarpu tik numoja ranka ar skaniai pasijuokia iš lengvatikių, dailymail.co.uk cituoja tv3.lt.

 

„Skeptikai man patinka labiausiai“, – teigia Karina Eames (38), kuri save pristato kaip moterį, galinčią kalbėti su mirusiais žmonėmis. Pokalbį su kitu pasauliu jai padeda užmegzti antikvarinės lėlės.

 

Daugeliui šiurpą keliančios didžiaakės porcelianinės lėlės Karinai yra tapusios geriausiomis draugėmis. Moteris savo pagalbininkėms net sukūrė atskirą „Facebook“ profilį, kuriame dalinasi jų nuotraukomis.

 

Neįprastą hobį Karina atrado per savo 34-ąjį gimtadienį, kai dovanų gavo senovinę lėlę. Šalia savo lovos ją pasidėjusi moteris vieną naktį pajuto „vaiko pirštukus“ ant savo pėdų, tačiau apsidairiusi ji suprato, kad kambaryje nebuvo jokio žmogaus.

 

Karinos Eames lėlės (nuotr. asmeninio albumo („Facebook“)

Karinos Eames lėlės (nuotr. asmeninio albumo („Facebook“)

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Po šio incidento Karina padarė išvadas, kad jos lėlė buvo užkerėta ir nutarė sukurti anketą pavadinimu „Karinos lėlės su siela“ (orig. Karina’s dolls with soul) tam, kad kiti tuo tikintys žmonės galėtų dalintis savo išgyvenimais.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Nuo tos akimirkos K. Eames pradėjo kolekcionuoti antikvarines lėles, manydama, kad jos padės jai kalbėtis su dvasiomis.

 

„Aš pasiimu savo lėles į paranormalias keliones, kad žmonės pajustų tai, ką mes turime. Skeptikai man patinka labiausiai“, – pasakoja moteris. Kartą tokios išvykos metu Karina tikina įrašiusi mažos mergaitės balsą sakantį „Tu esi graži“.

 

Tiesa, viešinti šio įrodymo moteris dar nedrįsta. Lėlių fanatikė nori surinkti daugiau informacijos ir atiduoti pilną CD su įrodymais. Šiuo metu K. Eames savo namuose turi daugiau nei 700 antikvarinių lėlių – 100 iš jų, anot moters, apdovanotos dvasinėmis užuomazgomis.

 

tv3logo

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite