Ląstelinės atminties fenomenas: mūsų DNR saugo neįtikėtiną informaciją

dnr-pasaulisMūsų kūnas, kaip visuma, yra vienas organizmas. Kita vertus, daugybė dalių sudaro visumą, rašo Viktorija Šimašiūtė tinklalapyje gyvenusumeile.lt.

 

Kai mes žvelgiame į įvairius kūno lygmenis, mes suvokiame, kad daugybė dalių yra dalyse. Palyginimui, paimkime pušį. Pirmiausia, jūs įsivaizduojate visą medį – visą organizmą. Kai pažiūrite iš arčiau, jūs pastebite šakas. Žiūrėdami į šakeles ant šakų, jūs pastebite kiekvienos šakelės spyglius. Tūkstančiai, jei ne milijonai spyglių egzistuoja ant vienos pušies. Ta pati analogija tinka žmogaus kūnui.

 

Pirmiausia jūs pastebite visą kūną. Tuomet jūs pamatote, kad visas kūnas yra sudarytas iš dalių ir organų, ir kiekvienas šių organų yra sudarytas į įvairovės audinių. Jei padėtumėte kūno audinius po mikroskopu, jums taptų matomos milijonai ląstelių. Jei pažiūrėsite dar iš arčiau, pamatysite, kad ląstelės yra sudarytos iš molekulių ir tai eina toliau iki atominio lygmens ir subatominio lygmens.

 

Padidinę savo ląsteles iki atomų, jūs pamatytumėte, kad jos yra sudarytos iš subtilių informacinių-energetinių kekių. Subatominiame lygmenyje susiformuoja mūsų kūnų pavyzdžiai. Tikimybės to, ką mes galime sukurti, taip pat yra mūsų subatominiame lygmenyje.

 

Kas yra ląstelinė atmintis?

 

Ląstelinė atmintis – yra mūsų, kaip holistinės būtybės, energetinė išraiška. Etiketės „kūnas“, „protas“ ir „siela“ , iš esmės, yra dirbtinės etiketės, kurios egzistuoja tam, kad mums būtų lengviau suvokti savo daugiamatę egzistenciją Žemėje. Kiekvienas mūsų ląstelinės atminties taškas turi savyje visumos informacijos. Ši informacija yra neribotai prieinama kiekvienai mūsų kūno ląstelei.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Ši informacija-energija yra sudaryta iš fizinės, mentalinės ir emocinės informacijos, kuri ateina iš visų mūsų gyvenimo patirčių, genetinio palikimo ir praėjusių kartų.

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Niekas, ką mes patiriame, nepraslysta ir viskas, ką mes padarėme šiame gyvenime ir praėjusiuose gyveniuose, yra įrašyta ir laikoma kiekviename mūsų kūno audiniuose bei ląstelėse. Tai, ką mes įprastai vadiname „ląsteline atmintimi“, yra kolektyvinis energijos laukas, kuriamas tų atskirų ląstelių prisiminimų ir veikiantis už mūsų pasąmonės proto scenų.

 

Kas sudaro ląstelinę atmintį?

 

Mes žinome, kad mes esame dvasinės būtybės, turinčios fizinę patirtį. Mūsų fizinė patirtis yra įmanoma dėl kūnų, kuriuose mes apsigyvename per savo daugybę gyvenimų. Kai mes inkarnuojamės, mes neateiname į tyrus indus. Mes žinome, kad kiekviena ląstelė mūsų kūne saugo mūsų DNR, kuris buvo perduotas per kartas mūsų šeimos protėvių. Visi kūdikiai, gimstantys Žemėje, turi savo protėvių sąmonės prisiminimus, įrašytus jų kūno ląstelėse. Fiziniai kūnai, į kuriuos ateina mūsų sielos, yra produktas mūsų protėvių palikimo – net tik genetikos, kuri sukuria kūną, prasme, bet taip pat ląstelinės atminties, kurią saugo kiekvienas kūnas, prasme.

 

Mes patys taip pat neįžengiame į kūną, kaip visiškai tyros būtybės: dvasinė būtybė, įžengianti į kūną, atsineša su savimi savo pačios bagažą ir karmą iš praėjusių gyvenimų, kuri išlieka mūsų elektromagnetiniame lauke. Siela veikia, kaip saugykla surinktų prisiminimų iš fizinių bei išorinių patirčių, kurios buvo perkeltos į vidinę energetinę žmogiškos būtybės sąmonės realybę. Šios daugybė praėjusių gyvenimų patirčių yra įrašomos į sielos kūną, kuris pavirsta prisiminimais, kurie yra įdėti į mūsų kūno ląstelinę matriksą (hologramą).

 

Taip, kaip mūsų ląstelės savyje saugo DNR, visi įvykiai, kurie paveikė visus kitus mūsų būties lygmenis, taip pat yra laikomi mūsų mentaliniame, emociniame ir dvasiniame mūsų būties lygmenyse. Per savo gyvenimus mes sukrauname į savo ląstelinę atmintį savo pačių emocinį ir mentalinį skausmą ir kentėjimą, savo minčių modelius, savo įsitikinimus ir savo apribojimus. Trauminiai įvykiai, kurie galbūt nutiko mūsų vaikystėje ir kuriuos mes užmiršome, palieka emocinį ir/ arba fizinį pėdsaką mūsų ląstelėse. Emocijos iš šių patirčių lieka mūsų ląstelinėje atmintyje ir pasireiškia mūsų kūno audiniuose.

 

Kaip mus veikia ląstelinė atmintis?

 

Chroniškas skausmas, liga ar pasikartojančios toksiškos situacijos arba santykiai yra paskatinami tų toksinių emocijų, prisiminimų, modelių ir pan., kurie yra užkoduoti mūsų ląstelinėje atmintyje, tol, kol jie nėra visiškai pagydyti ir išvalyti. Ši atmintis, esanti mūsų kūnų ląstelėse, yra perduodama per ateities kartas palikuonims, kurie saugo šiuos surinktus prisiminimų įrašus savo kūnuose.

 

Kai šie surinkti prisiminimai apima traumą, žalingus įpročius, žiaurų elgesį, jie saugo iškreiptas emocijas bei įsitikinimų sistemas, sukurtas tų ir susijusių traumų. Jei ši trauma lieka neišvalyta, energetinis rezultatas yra visa eilė potencialių negatyvių įtakų asmens sąmonei. Tokiu būdu mes esame įtakojami savo protėvių ląstelinės atminties. Ši paveldėta ląstelinė atmintis mums uždeda paveldėtus apribojimus, kuriuos mes prisiimame, kaip savo pačių.

 

Ji gali apsigyventi mūsų gyvenimuose, mūsų emocijose, mūsų minčių modeliuose ir mūsų įsitikinimuose. Paprasti pavyzdžiai mūsų protėvių ląstelinės atminties, kurie mus gali veikti negatyviai, yra žiaurus elgesys, pyktis, menka savivertė, nepasitikėjimas aplinka, atskirties pojūtis, baimė judėti į priekį ir kt.

 

Kai mūsų sąmonėje pasireiškia mintys ir jausmai, ląstelinė atmintis iš anksto mus nuteikia suvokti arba užprogramuoja elgtis tam tikru būdu. Paimkime pavyzdžiu kompiuterį. Jo holistinė būtybė yra kietasis diskas. Ląstelinė atmintis yra kietojo disko duomenų bazė. Failai, kurie yra duomenų bazėje, yra ląstelėse esantys prisiminimai. Galima sakyti, kad tai, kas mums kada nors nutiko, yra įrašoma į mūsų kūno ląsteles panašiai, kaip į failus, saugomus kompiuteryje.

 

Tokiu būdu ląstelinė atmintis yra bio-kompiuteris, kuris įtakoja mūsų santykius ir viską bei bet ką, kas mūsų gyvenime vyksta. Ji įtakoja tai, kaip mes atliekame kasdienes užduotis ir kaip mes reaguojame į stresą bei susitvarkome su emociniais iššūkiais, kuriuos kelia mūsų dabartinės aplinkybės. Mūsų ląstelių atmintyje yra saugoma visi sąmoningi ir nesąmoningi mūsų elgesio modeliai. Neproduktyvūs modeliai trukdo mūsų gebėjimui jaustis gerai, laimingiems, sveikiems, pasiekti savo tikslus ir įgyvendinti savo likimą.

 

Emocijos – ląstelių atmintis – sveikata

 

Iš prigimties mūsų kūnas yra sukurtas palaikyti gyvybingumą, sveikatą, harmoniją ir ryšį tarp visų dalių. Tai kodėl gi mes susergame, išsivysto liga arba negalavimas, kurie lengvai nepraeina? Paprasčiausias atsakymas yra, kad ląstelinė atmintis iš prigimties turi abi, pozityvią emocinę įkrovą ir negatyvią emocinę įkrovą, kurios yra nuolat tekančios ir veikia mūsų proto bei kūno sveikatos būseną.

 

Pozityvi emocinė būsena yra mūsų sielos prigimtinė teisė ir gali būti apibūdinta, kaip energetinis laukas gyvenimo jėgos, kuri yra nuolat tekanti, besiplečianti, taiki, nebijanti, pilna ir gyva. Negatyvi emocinė būsena yra mūsų žmogiškumo sąlyga ir gali būti apibūdinta, kaip energetinis laukas gyvenimo jėgos, kuri yra susitraukusi, saugo neapdorotas traumines patirtis, negatyvius įsitikinimus apie save ir kitus, dusinimą, baimę ir bet kokias emocijas, kylančias iš baimės, tokias, kaip kaltė, sielvartas, gėda, įsižeidimas, pyktis ir kt. Negatyvi būsena yra skausmo kūnas. Kai ji tampa neproporcingai didesnė, nei pozityvi, tai sukelia disfunkciją žmogiškoje kūno-proto sistemoje.

 

Šiandien daug svarbos yra skiriama mitybai ir mankštai, iškeliant tai, kaip raktus, šalinant bei užkertant kelią toksinams kūne. Turėdami šiuolaikinius mokslinius tyrimus, remiančius įrodymus, bei senąją išmintį, mes negalime ignoruoti fakto, kad emocinis užterštumas vaidina lygų ir galbūt dominuojantį vaidmenį, siekiant optimalios sveikatos.

 

Chemikalai, kurie teka mūsų kūnais ir smegenimis, yra tie patys chemikalai, kurie yra emocijose. Diena po dienos chroniškas nardinimasis negatyvume yra tai, kas sukelia sveikatai žalą. Dėl didelių susitraukimų kiekių mūsų ląstelės pradeda funkcionuoti nepakankamai. Tai blokuoja mūsų ląsteles gauti žinutes, kurios padeda palaikyti organizmo gyvybines funkcijas.

 

Daugybėje alternatyvių praktikų visada yra pasitikėjimas ir priėmimas bendro ryšio tarp užspaustų emocijų ir to, kur kūne pradeda pasireikšti liga ar funkcinis sutrikimas. Remiantis Rytų medicina, kiekvienas organas turi vieną arba daugiau emocijų, kurios jį įtakoja. Dažniau taip, nei ne, emocinės traumos pradeda pasireikšti, kaip disbalansas sąryšyje su atitinkamu organu ar liauka. Liga yra ne sukuriama, bet balanso nebuvimo būsenoje liga yra patiriama.

 

Ląstelinės atminties gydymas su energija

 

Dalis pakylėjimo proceso, kurį šiuo metu mes visi patiriame, yra modelių, įgytų per trauminius įvykius ir elgesį iš praeities laiko juostų, kuriuos mes atsinešėme iš savo tėvų, protėvių bei su savo siela, pagydymas, išlaisvinant save iš mūsų paveldėtos ląstelinės atminties įtakos.

 

Šis pakylėjimo procesas neš mus per daugybę fizinio, emocinio, mentalinio ir dvasinio valymosi etapų, kad šie ląsteliniai prisiminimai būtų pagydyti ir blokai bei negatyvios įtakos, kuriuos jie sukūrė, būtų pašalinti.

 

Šio tipo prisiminimai, modeliai, įsitikinimi, minčių procesai ir apribojimai, kurie yra jūsų protėvių ir jūsų pačių, gali būti paleisti tuomet, kai jūs juos sąmoningai suvokiate ir pagydote per besąlygišką meilę ir atleidimą, taip pat padedant specialistams, dirbantiems alternatyvaus darbo su kūnu srityje. Kiekvienas gali pasinaudoti masažo, Reiki ar kitos energetinės terapijos sesija savo mentalinei, fizinei, emocinei ir dvasinei gerovei.

 

Šiame gyvenime jūs taip pat kuriate ląstelinę atmintį. Leiskite, kad jūsų ląstelinė atmintis būtų pozityvi atmintis. Leiskite, kad pozityvūs ir gyvenimą patvirtinantys prisiminimai nušviestų jūsų ir jūsų šio fizinio kūno palikuonių ateities gyvenimus. Išplečiant paveikslą dar toliau – gydydami savo ląstelinę atmintį, jūs taip pat padedate toms sieloms, kurios buvo apsigyvenusios jūsų protėvių kūnuose ir kurie dabar yra kitame kūne ir turi kitą gyvenimą.

 

Alternatyvios praktikos su kūnu yra sutelktas metodas, leidžiantis prieiti prie šių emocinių, mentalinių toksinų ir juos transformuoti, tokiu būdu leidžiant visoms holistinėms mūsų esybės dalims – dvasiniame, mentaliniame, emociniame ir ląsteliniame lygmenyse – bendrauti vienai su kita ir atgauti balanso būseną.

 

Straipsnio autorė: Viktorija Šimašiūtė, šaltinis: gyvenusumeile.lt

 

Anomalija.lt kviečia jungtis prie projekto “Gyvenu su Meile” ir socialiniame tinkle Facebook: facebook.com/gyvenusumeile/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite