Vyras dėl absurdiškos priežasties net 20 metų nekalbėjo su savo žmona

vyras-nekalbejo-su-zmonaNepaisant to, kad gyvena po vienu stogu, Okou Katayama iš Japonijos su savo žmona nesikalbėjo 20 metų ir prabilo tik tada, kai įsikišo žiniasklaida, rašo tinklalapis skaitalas.lt.

 

Apie keistus tėvų santykius žiniasklaidai pranešė 18-metis poros sūnus Yoshiki Katayama. Jis kreipėsi į Hokkaido televiziją teigdamas, kad per visą savo gyvenimą nei karto negirdėjo tarpusavyje kalbančių mamos su tėčiu. Viskas, ką tėtis atsakydavo į mamos klausimus, buvo numykimai ir panašūs garsai.

 

Hokkaido televizijos atstovams pavyko ne tik suorganizuoti poros pasimatymą parke, slapta stebint vaikams, bet ir įkalbėti vyrą po 20 metų vėl prabilti savo žmonai.

 

Vestuvių diena

Vestuvių diena

 

Ilgai lauktą pokalbį su žmona Okou pradėjo žodžiais – “Jau kurį laiką nekalbėjom…” ir vėliau paaiškino savo tylėjimo priežastį.

 

Pasirodo, gimus vaikams vyras jautė pavydą jiems, nes sulaukdavo vis mažiau dėmesio iš žmonos, o visą jį susirinkdavo atžalos. Pasak psichologų, vyrų tarpe yra gana dažnas atvejis, kad šie po vaiko gimimo žmonų yra nustumiami į antrą planą ir pradeda jausti pavydą. Tačiau tokios pavydo formos dar niekam nėra tekę girdėti.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

  

Šaltinis: skaitalas.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite