Zodiako ženklai: ar visais jais galima pasikliauti sunkią minutę?

mergina-liutasNe veltui apie gerą ir atsidavusį draugą sakoma: „Aš su juo eičiau į žvalgybą“. Bet ar visi jūsų draugai, bičiuliai, kaimynai, o gal tiesiog pažįstami žmonės patikimi ir, ar visais jais galima pasikliauti sunkią minutę?
 
Taigi, šiame horoskope jūs taip pat galėsite sužinoti ir su kuriais Zodiako ženklais galima „eiti į žvalgybą“, o su kuriais ne, rašo Sniegė Pilypienė naujienų portale anglija.today.
 
Avinas
 
Šio ženklo atstovai nepakantūs lėtapėdžiams žmonėms ir kurie vadovaujasi vien jausmais. Taigi, bene didžiausia antipatija jaučiama tarp Avino ir Žuvies ženklo žmonių. Šių ženklų atstovai gali tikėtis nebent egzistavimo greta vienas kito sukandus dantis. Dar geriau – kai vienas kito nemato.
 
Beje, Avino žmonės ne juokais įsiunta, kai jų kas nors prašoma padaryti. Todėl, kad jie labai brangina savo laiką ir interesus. Šio ženklo atstovai negali pakęsti ir įkyrių žmonių. Tik pamėginkite „prilipti“ prie Avino savo prašymais, tai jis gali ne tik iškoneveikti, bet ir pasiųsti velniop. Ir tai tik geriausiu atveju. Užtat į žvalgybą su Avinu galima eiti, nors tai ir bus pakankamai rizikinga. Mat šio Zodiako ženklo atstovams nieko nereiškia pereiti „kiaurai sieną“ ir atsidurti priešo teritorijoje.

 

Negana to, Avinas bus karingai nusiteikęs ir žūt būt pasistengs jus apginti. Nors ir kelia abejonių, kad bus pasiektas galutinis tikslas. Kadangi su šio ženklo žmogumi galite prisivirti košės tiek, kad paskui kažin ar abiems kartu pavyks ją išsrėbti.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Jautis

 

Šio ženklo žmonėms, norint sukelti aplinkinių pasipiktinimą ar neapykantą, reikia labai svarios priežasties. Viena iš tokių priežasčių – visiškas ignoravimas ir abejingumas. Įdomu tai, kad gimusiems po šiuo Zodiako ženklu nereikalingas nei viešumas, nei populiarumas, todėl tikrai nededa pastangų, kad kas nors į juos atkreiptų ir dėmesį. Iš visų 12 Zodiako ženklų Jaučio žmonėms sunkiausia atrasti bendrą kalbą ar susitarti su Avino ir Dvynių ženklo atstovais. Todėl su jais Jaučiui akivaizdžiai nepakeliui.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Beje, gimusieji po šiuo Zodiako ženklu – tai tie patys žmonės, kurie nuolat mėgsta kartoti: „Gana lipti purvinais batais ant mano širdies ir sielos“. Greičiausiai dėl tos pačios priežasties Jaučio ženklo atstovai pradeda nervintis, kai kiti pradeda be jokio reikalo blaškytis, juos skubinti arba kiša nosį ten, kur nereikia. Galų gale, kai neprašomas kiti pradeda jam dalinti patarimus. Todėl, jei norite susipykti su Jaučiu ir kad jis jums pasakytų: „Mums daugiau nebepakeliui“, ir toliau uoliai nurodinėkite jam bei mokykite, kaip reikia gyventi.

 

Užtat Jautis – patikimas „žvalgas“. Jis – ramus, išlaikytas, atsargus ir šaltakraujis. Su juo tikrai nepražūsite. Jautis nė nemirktelėjęs nukenksmins priešininką ir šimtu procentų atliks jam patikėtą užduotį.

 

Dvyniai

 

Šio ženklo žmonės nemoka nekęsti, tačiau labai lengvai atsisako žmonių draugijos, kurie jiems neįdomūs. Bene nuobodžiausi Dvynių žmonėms – Ožiaragio ženklo atstovai, kurie labai atsargiai ir su nepasitikėjimu žiūri į įvairius dalykus ir vengia eksperimentuoti. Taigi, tarp šių dviejų ženklų, galima sakyti, nėra nieko bendro.

 

Ach, jau tie Dvyniai! Irgi ne pėsti – „aktoriai“ iš prigimties, kuriems geriau neduok pavalgyti, o suteik galimybę pasireikšti ir būti dėmesio centre. Beje, jie pasiruošę bet kurį nukauti, besikėsinantį užimti jų vietą „scenoje“. Užtat iš Dvynių galite sulaukti ne tik didelės antipatijos, bet ir neapykantos, jums vien pamėginus mėgdžioti šio ženklo žmonių elgesio manieras arba kartoti jų mėgstamus posakius.

 

Taip pat verta įsidėmėti, kad prie einant su Dvyniais į „žvalgybą“, pirmiausiai reikia išgerti raminamųjų vaistų. Ir būkite pasiruošę tam, kad su šio Zodiako ženklo atstovu jums teks nuolat ginčytis, nesutarsite ir pyksitės. Taip pat nepamirškite: „žvalgyboje“ Dvyniai daugiau imituos ar improvizuos, bet jie tikrai ne iš tų, kurie gali guldyti galvas už kitus.

 

Vėžys

 

Iš pirmo žvilgsnio Vėžys neturi priežasčių ko nors nekęsti ar jausti antipatiją. Tačiau jiems labai sunku bendrauti su narciziško polinkio žmonėmis. Ką čia slėpti, iš dvylikos Zodiako ženklų dažniau tokiais būna Liūtas ir Skorpionas. Tiesa, neretai ir Svarstyklės. Todėl bendraujant su šiais Zodiako ženklų atstovais, Vėžiui gali atsirasti „alergija“ ir net priešiškumas.

 

Beje, šio Zodiako ženklo žmonės – atsakingi, pareigingi, svarbiausia, punktualūs. Dar daugiau – jiems punktualumas svarbiau už pinigus. Todėl jei norite „sudeginti tiltus“ su Vėžiu, pažadėkite jam kažką ir netesėkite duoto žodžio. Tarkim, jei pasakėte, kad ateisite į susitikimą 18 valandą, o 18 val. 05 min. jūsų dar nebus, tai Vėžys tikrai nepraleis progos pasakyti, kad su jumis jam nepakeliui.

 

Užtat, jei susitarėte su šio Zodiako ženklo atstovu eiti į „žvalgybą“, žinokite: jūs galite ir negrįžti iš ten. Todėl prie einant verta šimtą kartų aptarti tą reikalą su juo iki menkiausių smulkmenų. Bet net ir išaušus tai dienai, netikėtai reikalas gali pakrypti į kitą pusę, nei buvo numatyta. Todėl, greičiausiai, beliks susitaikyti su pralaimėjimu.

 

Liūtas

 

Liūtams neišvengiama priešprieša tik su tais, kurie už jį yra pranašesni. Kitaip tariant, šio ženklo atstovą nugalėjus net ir sąžiningoje dvikovoje, jūs rizikuojate tapti jo didžiausiu priešu. Nors iš esmės šis Zodiako ženklas, nepaisant jo egoizmo ir valdžios troškimo, stengiasi vengti pernelyg aštrių kampų. Nebent išimtis Skorpiono ir Ožiaragio ženklų atstovai, kuriems patiesus Liūtą ant menčių, priešiškumas garantuotas. Šis nė nemirktelėjęs pasakys, kad su juo nepakeliui.

 

Neaišku dėl kurios priežasties, bet dažnas Liūtas kažkodėl nemėgsta savo kaimynų. Ypač Liūto moterys negali pakęsti, kai kuris nors kaimynas ar kaimynė lenda į jų asmeninį gyvenimą. Todėl šio ženklo atstovai gali perkąsti gerklę ir kiekvienam abejojančiam dėl jų sugebėjimo vadovauti, lyderio savybių ir apskritai savo viršenybės bet kurio kito žmogaus atžvilgiu. Todėl nė nemėginkite to daryti, jei nenorite su Liūtu „sudeginti visus tiltus“.

 

O prieš leisdamiesi į „žvalgybą“ su Liūtu, nepamirškite, kad jis gana lengvai gali atlikti bet kurią užduotį. Taigi, Liūtui įkėlus koją į priešo teritoriją, jis nė nesiruošia sustoti. Greičiau priešingai – suka galvą, kaip užimti ir jo pozicijas! Nekyla jokių abejonių, kad šis karališkas ženklas stengsis pademonstruoti esąs nugalėtojas ir didvyris. Bet būtent po to ir gali prasidėti didžiausios problemos. Astrologų manymu, dėl pernelyg geros nuomonės apie save Liūtas gali ir sužlugdyti užduotį.

 

Mergelė

 

Šio ženklo atstovams, nepriklausomai nuo kitų Zodiako ženklų, labiausiai nepatinka išsišokėliai, dviveidžiai, egoistai ir į juos panašūs, mėgstantys apsimesti, meluoti, veidmainiauti, nutylėti. Mergelės ženklo atstovus taip pat siutina ir kitų žmonių bukumas bei egoizmas. Todėl visai nesunku išsiaiškinti, su kuo šio ženklo atstovams nepakeliui. Vis dėlto sunkiausia jiems atrasti bendrą kalbą su Svarstyklių, Žuvų ir Šaulio ženklo žmonėmis.

 

Beje, Mergelės moterys – pedantiškos švaruolės, tiesiog negali žiūrėti į purviną avalynę ar neplautus plaukus, indus ir apskritai netvarką namuose. Vardan švaros ir tvarkos Mergelė gali ramiai pasakyti, kad jums su ja nepakeliui.

 

Užtat besiruošiant į „žvalgybą“ šio ženklo atstovai viską labai kruopščiai apgalvoja, suplanuoja ir elgiasi tiksliai tik pagal planą. Tačiau ištikus nenumatytoms aplinkybėms, šio Zodiako ženklo žmonės gali sutrikti, pasimesti ir pulti į paniką! Kadangi Mergelei nesiseka improvizuoti, todėl viską teks tempti ant savo pečių.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
alvydas

As skorpionas.Bijokite manes…kandu.

Taip pat skaitykite