Riešo linijos gali pasakyti apie turtą, vaikus ir gyvenimo trukmę

linija-rankaTikriausiai niekada neatkreipėte dėmesio į ant riešo esančias linijas. Visgi būtent jos išduoda labai svarbius dalykus apie jūsų gyvenimą. Sužinokite, kokį likimą atskleis jūsų linijos, rašo naujienų ir pramogų portalas tv3.lt.

 

Pirmoji linija Pirmoji linija yra pati svarbiausia, nes parodo, ar žmogus yra sveikas ir aktyvus. Jei linija ryški, jūsų laukia ilgas, laimingas ir sveikas gyvenimas. Jei linija nutrūksta, tuomet reikėtų pakeisti gyvenimo būdą.

 

Pakeiskite įpročius ir valgykite sveikai, atsisakyti riebių patiekalų, sportuokite ir neleiskite stresui užvaldyti jūsų gyvenimo.

 

Pirmoji linija

 

pirma-linija

 

Pirmoji linija yra pati svarbiausia, nes parodo, ar žmogus yra sveikas ir aktyvus. Jei linija ryški, jūsų laukia ilgas, laimingas ir sveikas gyvenimas.

 

Jei linija nutrūksta, tuomet reikėtų pakeisti gyvenimo būdą. Pakeiskite įpročius ir valgykite sveikai, atsisakyti riebių patiekalų, sportuokite ir neleiskite stresui užvaldyti jūsų gyvenimo.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Antroji linija

 

antra-linija

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Jeigu ši linija nenutrūksta, jūsų gyvenimas bus laimingas ir sėkmingas. Jus lydės turtai ir sėkmė, o jeigu linija trūksta, susikaupkite. Gyvenime gali netrūkti problemų, todėl išmokite valdyti savo finansus.

 

Trečioji linija

 

trecia-linija

 

Ne visi žmonės turi trečiąją liniją. Visgi ją turintys gali džiaugtis, nes ji simbolizuoja įtaką kitiems žmonėms.

 

Šią liniją turintys žmonės išsiskiria savo asmenybe, todėl darbe ir asmeniniame gyvenime palieką žymų įspaudą. Tokios asmenybės tikrai bus prisimintos.

 

Ketvirtoji linija

 

krtvirta-linija

 

Ji simbolizuoja šeimą ir vaikus, todėl kuo linija ilgesnė, tuo gausesnė šeima žadama. Chiromantai pastebi, kad ketvirtoji linija kartais atsiranda labai vėlai, kai žmogaus asmenybė galutinai susiformuoja.

 

tv3logo

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Rita

Ketvirtadieni linijos neturiu:(

makumba

kokios rankos linijos

Taip pat skaitykite