Seniausias pasaulio žmogus sulaukęs 145 metų tenori mirti

seniausias-zmogusSenolis iš Indonezijos, teigiantis, kad yra seniausius žmogus pasaulyje, tikina, jog tenori pagaliau numirti. Kad Mbahas Gotho esą gimė 1870 metais, liudija įrašas jo tapatybės kortelėje, rašo „The Daily Telegraph“.

 

Tokia informacija išties pagrįstai būtų galima abejoti, tačiau dabar pareigūnai Javos saloje teigia galintys patvirtinti, kad įrašas – autentiškas.

 

Jei duomenis patvirtins ir nepriklausomi ekspertai, bus aišku, kad M.Gotho – net 145-eri. Ilgiau nėra gyvenęs nė vienas žmogus. Tiesa, pats senolis sako nebenorintis gyventi. Jis šią savaitę vietos žiniasklaidai pareiškė:

 

„Tenoriu mirti. Visi mano anūkai jau gali prasimaitinti.“

 

M.Gotho pergyveno visus 10 savo brolių ir seserų, keturias žmonas ir savo vaikus. Artimiausi jo giminaičiai – anūkai, jų vaikai ir jų anūkai. Vienas M.Gotho vaikaičių teigė, kad jo senelis mirčiai pradėjo ruoštis sulaukęs 122 metų. Jis net įsigijo sklypą kapinėse greta savo vaikų kapų. „Antkapis ten buvo pastatytas dar 1992-aisiais – prieš 24 metus“, – teigė senolio vaikaitis.

 

M.Gotho tapatybės kortelė

M.Gotho tapatybės kortelė

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Kaip teigia M.Gotho giminaičiai, galbūt seniausias pasaulyje vyras dabar daugelį dienų tiesiog sėdi ir klausosi radijo. Jo regėjimas jau per silpnas, kad būtų įmanoma žiūrėti televiziją.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Senolį reikia maitinti šaukštu, mat jo sveikata sparčiai prastėja. „Kokia mano ilgaamžiškumo paslaptis? Receptas – kantrybė“, – sako M.Gotho. Ilgaamžiškumo rekordas šiuo metu priklauso prancūzei Jeanne Calment, kuri 1997 metais mirė sulaukusi 122-ejų.

 

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite