Naktinis persekiotojas: Ričardas Ramirez

ricardo3Kartais už visai simpatiškų žmonių, slepiasi didžiausios ir siaubingiausios paslaptys. Būtent tokias turėjo Ričardas Ramirez.

 

Biografija

 

Ricardo Leyva Ramirez gimė 1960 metais vasario 29 dieną El Paso, Teksase, jauniausias iš septynių vaikų, Meksikietis-amerikietis. Ramirez turėjo nelengvą vaikystę. Jam didelę įtaką darė jo pusbrolis Mike’as, kuris pasakojo Ričardui apie žiaurumus vykusius Vietnamo karo metais. Maža to, jis dar rodė nuotraukas įrodančias, jog taip ir buvo kaip jis sakė.

 

Jie kartu rūkė marihuaną ir jo paaugliškas maištavimas nuvedė jį prie smulkių nusikaltimų bei pastovaus narkotikų vartojimo, kas labai nutolino Ričardą nuo jo religingų tėvų. To rezultatas buvo tai, kad jis vis daugiau laiko praleisdavo su savo pusbroliu. Mike’as nušovė savo žmoną Ričardo akivaizdoje ir nuo tada Ričardas nebebuvo tas pats. Manoma, kad tai ir užplieskė Ričardą pradėti žudyti.

 

Jo kaip nusikaltėlio rekordas prasideda 1977 metais, kai jis buvo sulaikytas už smulkų nusikaltimą, taip pat buvo teistas 1982 metais už marihuanos laikymą. Jis persikelė į San Fransiską, o po to į LA, kur vartojo kokainą ir apiplėšinėjo namus. Tada jis susidomėjo ginklais bei satanizmu. 1983 metais buvo pasodintas į kalėjimą dėl automobilio vagystės. Jis buvo paleistas 1984 metais. Jis išėjo be sąžinės, satanistas, jam buvo supuvę dantys ir jis buvo be jokios ateities.

 

Nusikaltimai

 

Ramirezo pirma žinoma žmogžudystė įvyko 1984 metais birželio 28 dieną. Jo auka – 79 metų Jennie Vincow. Ji buvo seksualiai išnaudota, subadyta ir nužudyta apiplėšimo metu.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Sekanti žmogžudystė įvykdyta po devynių mėnesių. Jis užpuolė Angela Barrios, kuri sugebėjo pabėgti. Jis vėliau nužudė jos kambariokę Dayle Okazaki. Vis dar nepasitenkinęs tuo, jis nušovė Tsai Lian Yu tą patį vakarą. Žiniasklaida tada jį praminė „The Valley Intruder“ (liet. Slėnio Įsibrovėlis).

 

64 metų Vincent Zazzara ir jo 44 metų žmona Maxine buvo nužudyti 1985 metų kovo 27 dieną tokiu būdu, kuriuo Ramirezas paskui visalaik naudojosi: pirma nušauti vyrą, o paskui išprievartauti žmoną ir galų gale ją nužudyti. Maxine jis dar ir išpjovė akis.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

ricardo2

 

Policija neturėjo jokių konkrečių rezultatų ir Ramirez kartojo savo metodą. Per kitus dvejus mėnesius Ričardo atakos labai padažnėjo ir jis nužudė dar tuziną žmonių įsibraudamas į jų namus. Policija iš karto griebėsi veiksmų, kad apsaugoti piliečius. Kadangi jie neturėjo jokių tikrų įkalčių ar panašiai, tai buvo viskas ką jiems išėjo padaryti. Visi supanikavo. Piliečiai pirkosi sarginius šunis, ginklus, naktimis užsibarikaduodavo duris, užsidarydavo langus.

 

Po paviešinto jo apibūdinimo iš išgyvenusių aukų, jis buvo priverstas persikelti į San Fransiską. Po kitos atakos, žiniasklaida jį pradėjo vadinti „The Night Stalker“ (liet. „Naktinis persekiotojas“).

 

Suėmimas

 

Kadangi buvo likę žmonių, kurie išgyveno jo atakas, jie apibūdino Ričardą policijai. Visi pradėjo viešinti eskizus laikraščiuose ir televizijoje.

 

Kai vieną dieną Ramirezas ramiai vaikštinėjo gatvėmis, pro šalį ėjusi moteris pradėjo šaukti „El matador!“ (liet. Žudikas). Ričardas išsigando ir pradėjo sprukti, tačiau nesėkmingai. Jį užsipuolė krūva žmonių. Kai jį pasigavo, pradėjo mušti, tačiau pasirodžiusi policija šiaip ne taip išsklaidė žmonių minią.

 

Ramirezas buvo „suimtas“ piliečių. Teigiama, kad jei ne policijos atvykimas, piliečiai būtų Ričardą nužudę.

 

Santuoka ir moterų minios

 

Ričardą įsimylėjo 41 metų Doreen Lioy. Ji taip susidomėjo Ričardu, kad nusprendė už jo ištekėti. Ir tai nebuvo vienintelė moteris, kuriai Ričardas labai patiko.

 

Jo teismo procesuose apsilankydavo minios merginų. Kartais jo teismo procesai buvo lyginami su Čarlzo Mansono – juose buvo daug merginų, kurios tiesiog garbino nusikaltėlį. Tačiau Doreen netgi pasiryžo už jo tekėti.

 

Jos tėvai buvo labai pasipiktinę dukros elgesiu ir jos atsisakė. Ji pati teigė, kad tą dieną, kai Ramirezui bus įvykdyta mirties bausmė, ji nusižudys.

 

Ričardas Ramirez mirė 2013 metais birželio 7 dieną nuo limfomos.

 

Šaltinis: lithuanianpsycho.blogspot.lt

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Piromanas

marihuana padaro zmones geresneis :D

Edgaras

“Jis išėjo be sąžinės, satanistas, jam buvo supuvę dantys ir jis buvo be jokios ateities.”Sakinis nelogiškas.

kasdarosi

anomalija tampa psichopatu garbinimo puslapiu???

Taip pat skaitykite