Alvydas Aukštuolis. Ką kalba skaičiai apie piramidžių statybą?

piramides-skaiciai-paslaptysAlvydas Aukštuolis
 
Tikriausiai visiems gerai žinomas dabartinis mūsų senovės istorijos traktavimas, kurio mokėmės dar mokykloje.
 
Tikiuosi, kad šiais laikais jau niekam ne paslaptis, kad jis braška per visas savo siūles, atakuojamas vis naujų ir naujų faktų, kurie žiniasklaidos dėka visuotinai gerai žinomi, o kai kas vis dar plačiau žinoma tik nedaugeliui – siauram specialistų ratui. Nors aš nesu iš to siauro specialistų rato, bet pasitelkęs logiką ir sveiko proto nuovoką galiu padaryti kai kurias gana mistines išvadas.
 
Štai, kaip tik vienai tokiai išvadai sukurti aš panaudosiu visiems gerai žinomą istorinį pavyzdį – Didžiąją piramidę – didžioji piramidė yra stambiausia iš trijų al Gizos piramidžių, joje apie 2600 m. pr. Kr. buvo palaidotas IV dinastijos faraonas Chufu (graikų pavadintas Cheopsu).

 

Todėl nei kiek neabejoju piramitologų nuomone, kad Cheopso arba Chufu kapavietė gali būti didysis Visatos planas, o gal net monumentali akmeninė pranašystė. Žinoma, tokia mano išvada gal įžeistų knygos autorę Barbarą Merz, kuri turi visiškai priešingą nuomonę.

 

Nesiruošiu čia nieko įžeidinėti, bet tik pasižiūrėjau į skaičių kalbą. Piramidė sudaryta iš 2 000 000 blokų, sveriančių po 2,5 tonas. Nesigilinant į pristatymo ir statymo principus – tiesą sakant, sunku ir įsivaizduoti kaip galima pastatyti kažką panašaus, skaičiuojant tiesiog bloko atnešimo galimybes. Kad būtų galima pernešti tokio svorio bloką, reikia 100 žmonių – po 25 kg. žmogui.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

piramides-skaiciai

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Tiesiog tai svoris, kurį žmogus gali realiai pakelti ir pernešti. Taigi, 100 žmonių paima tokį bloką ir neša į statybos vietą. Norint sudėti visus tuos blokus prireiktų apie 20 metų, vieną bloką reiktų padėti kas 5 minutes 15 sekundžių. Tai tuo idealiu variantu, kad visus 20 metų blokai buvo dedami dieną ir naktį (beje, o kaip apšvietimas?) be jokių poilsio dienų.

 

Taigi nors knygoje „Raudonoji žemė, Juodoji žemė. Kasdienis gyvenimas senovės Egipte“ iškelta visiškai priešinga versija, bet skaičiai kalba prieš ją. Tiesą sakant, sunku net įsivaizduoti, kad dvidešimt metų tūkstantinei vergų ir piemenų armijai taip velkant akmenis visai piramidei, smėlis vilkimo maršrutu nebuvo sutrombuotas taip, kaip geriausia autostrada, kuri privalėjo išlikti ir iki mūsų dienų. Net jei jinai užpustyta, dabar jau yra technologijų, kurios leidžia sužinoti kas yra po smėlio sluoksniu.

 

Visos šitos mistinės versijos – nuo „džinų“ ir „nežinomų prarastų mokslų“ įkvėps kiekvieną blaiviai mąstanti žmogų. Tačiau kaip nesileisti į tokias fantazijas, tikint, kad Didžiąją piramidę ir mažesnes giminaites pastatė paprasti žmonės, pasitelkę paprasčiausius įrankius ir technologijas.

 

Dar vienas mano filosofinis pastebėjimas – visi gerai žino, kad piramidė tai faraono kapavietė. Tiesa, su viena nemalonia smulkmena – faraono kūno ten nėra. Ir panašu, kad niekada ir nebuvo. Taigi, kokiu tikslu faraonas alino savo valstybę ištisus 30 metų, jeigu pasistatęs didžiausią pasaulyje kapą juo nepasinaudojo?

 

Man piramidės prisideda prie keistų teorijų atsiradimo – išties sunku patikėti, kad ją galėjo pastatyti tokius menkus įrankius turintys žmonės, kaip senovės egiptiečiai. Kita priežastis, galbūt skatinanti piramidžių mistikus – gana protingas sveiko proto troškimas rasti atsakymus į klausimus, kurie niekada nebuvo ir nebus atsakyti skaičiuojant piramidės akmenų blokus.

 

Alvydas Aukštuolis, brontis15.wix.com

Rekomenduojami video:


2500
6 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Audrius

Youtube – Building the Pyramids of Egypt …a detailed step by step guide.

Cia kad suprast, kad ju niekas nei vilko nei stume.

Alvydas

Jau atsakyta, kad ne žmonių(žmogaus) pastangomis tai daryta. O kas – dar niekas neaiškina.

Audrius

https://www.youtube.com/watch?v=C1y8N0ePuF8

Cia, kad suprast, kad niekas ju nei vilko nei stume.

Youtube

Pasiziurekit ytb yra daug dokumentikos rusu ir kalba. Kaip paaiskinti taip jog tie blokai supjaustyti lazerio tikslumu?

Alvydas

net nežiūrėjus ir taip aišku, kad vergu ir piemenų armija negalėjo vilkti tokiu būdu supjaustytų blokų. Belieka tik ateiviai.

ZMOGUS

Nebutinai patys ateiviai,o tuo metines civilizacijos gebejimas isejus is kuno pasitelkus tam tikras technikas ir pasinaudojus piramidese irengtu specialiu gulstu harmonikomis kurios suderintos apie 40hz dazny sustiprinant gamma smegenu bangas ir leidziant patirt 0BE daug veiksmingiau,tokiu budu buvo pasiekta daug ziniu ir atradimu.

Saulys

Wiki – paskutine vieta ieskot http://www.smithsonianmag.com/blogs/inside-the-great-pyramid-75164298/
Jei nori prisikast prie tiesos neziurek ten. Erikas Van Donekenas ( kurio asmeniskai prasiau, kad leistu isverst “Dievu karietos” knyga) yra apgynes laipsni piramidziu tyrime. Paskutine ( pries metus ziurejau) konferencija apie tai buvo be galo idomi. 54s Alvydai -as buvau vergam humaniskesnis :-)

Alvydas

Jau minėjau, kad anglų kalbos nemoku. Kaip statė nuomonių daugiau nei reikia. Jei ne vergų ir piemenų armija vilko tuos akmenų blokus – supluktas ir net sutrombuotas maršrutas turi būti iki šių dienų. Jei nėra – reikia manyti – blokai patys atskrido ir sudėjo kaip plyta ant plytos. Tada vergai tikrai nekentėjo. Beje, juk nėra ir namų liekanų kur jie gyveno. O manyti galima visaip.

Saulys

Nei kur gyveno, nei kur mire. Ta vieta turetu buti kaulais nubarstyta. Tokio dydzio Piramides statymas yra labia rimtas uzsiemimas. Priminsiu, kad iki siolei niekas tokio statinio musu amziuje nepastate, nors ir labia zmogus puciasi galingas. Manau pirmiausiai del to kad – kam statyti? Juk pirmiausiai ziurima reikalo, po to finansavimo tam reikalui jei reikalas tikrai reikalingas. Stainio amzius gal 5000 metu. Kas state zinojo, kad statinys bus lankomas amziais. Zinojo, kad statinys bus griaunamas , I ji bus bandoma isilauzti. Kazkas vistiek tuo statiniu noreta pasakyti. Jei ne viduje paslepta, taipaciu statiniu kazkas mums palikta. Tiesa ta, kad niekas… Skaityti daugiau »

Anonimas

Superiniai pastebejimai Alvydai!

Anonimas

Mes nezinom kiek metu buvo statomos tos piramides. Gal 20, o gal ir 60.

Alvydas

Jei mes patikėsim Vikipedija – Valdė 2589–2566 m. pr. m. e. O tai žymiai mažiau nei 60 metų.

Taip pat skaitykite