Prakeiktasis kaimas Vokietijoje

prakeiktasis-kaimasNors vėžys nėra užkrečiamas dalykas, tačiau viename Vokietijos miestelyje ši baisi liga taip paplitusi, kad galima tuo ir suabejoti. Wewelsfleth miestelyje, įsikūrusiame prie Elbės upės, gyvena 1.500 gyventojų, tačiau čia susirgimų vėžiu statistinis vidurkis negalioja, mat yra 50% didesnis nei visoje Vokietijoje, rašo tinklalapis skaitalas.lt.

 

Kitaip tariant, praktiškai kiekvienas namų ūkis turi šia liga sergantį žmogų. Vokiečiai miestelį jau spėjo praminti Prakeiktuoju kaimu, o jo gyventojai jaučiasi visiškai pamirrti savivaldybės, mat ši neturi jokių paaiškinimų.

 

Susirgimai vėžiu šiame miestelyje skaičiuojami nuo 1998 metų, nuo tada sergančiųjų skaičius tik augo. Tiesa visi sergantieji neserga tuo pačiu vėžiu, vieniems jis yra plaučių, kitiems krūtų, gimdos, skrandžio, prostatos ar kitų organų. Verta paminėti, kad miestelis įsikūręs ypač gyvenimui nepalankioje vietoje, netoliese yra trys atominės elektrinės ir laivų servisas, kuriame šie dažomi itin toksiškais dažais.

 

Situacijos tirti į miestelį netgi buvo pasiųsta ekspertų grupė iš Liubeko universiteto, tačiau šie liko nieko nepešę. Nei atominių elektrinių, nei laivų dažyklos, nei kokio nors neįprasto miestelėnų gyvenimo būdo negalima įvardinti kaip pagrindinės ligų priežasties. Situacija atrodo beviltiška, tačiau miestelio meras teigė nenuleisiąs rankų kol tiesa nebus atskleista.

 

Šaltinis: skaitalas.lt

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Lankytoja

Kaškaip keista skaityt straipsni apie ta upe.. Prie kurios buvau nesenai :DD graži vieta, tik bijau bekelt koja ten :DDD

gagarinas

kazkoks keistas strapsnis pats sau priestaraujantis….. yra atomines elektrines bet tipo nekenkia :D

xlacx

”netoliese yra trys atominės elektrinės ir laivų servisas, kuriame šie dažomi itin toksiškais dažais.” Taip, tikrai kažkas labai paslaptingo ir antgamtiško :D tikiuosi, kad merui pavyks įminti mįslę kada nors :)

jau vien pasakyta

kad trys atomines

Taip pat skaitykite