Alyvos: prietarai ir maginės savybės

alyvos-magija-prietaraiPavasaris daugeliui asocijuojasi su alyvų žydėjimu. Šio krūmo neįmanoma nemylėti – jų aromatas ir neįtikėtinas žiedų grožis džiugina akis, įkvepia ir padovanoja tikrą pavasarinę nuotaiką.

 

Aromaterapeutai tvirtina, kad jų kvapas padeda priimti sprendimus ir nusiraminti. Taip pat jų aromatas sugeba išsaugoti žmogaus energiją ir padeda atstatyti jėgas.

 

Yra tokia legenda. Vieną dieną, vaikščiodamas po mišką, miškų ir laukų dievas Panas, turintis ožkos kojas, ragus ir barzdą, pamatė nuostabią jauną nimfą, vardu Siringa. Susižavėjęs jos gracija, elegancija bei grožiu, Panas panoro apkabinti merginą, tačiau, pamačiusi jį, nimfa išsigando ir pradėjo bėgti nuo jo. Panas pradėjo ją vytis ir, kai beveik ją sugavo, ji virto gražiu, kvapniu augalu su nuostabiais žiedais. Nusiminęs, miškų dievas atsisėdo šalia krūmo ir pradėjo verkti.

 

Kaip paguodą jis nuskynė vieną šaką ir padarė iš jos dūdelę. Nuo to laiko jis vaikšto po laukus ir pievas, grodamas gražias melodijas savo dūdele, bandydamas savo kelyje daryti tik gerus darbus, o skambant tokiai gražiai melodijai yra pamirštami visi rūpesčiai. Būtent dėl šios gražios Siringos vardo ir atsirado lotyniškas pavadinimas alyvos.

 

Skandinavų legenda pasakoja, kad Pavasario deivė prižadino Saulę ir pakėlė ją aukštai virš žemės. Kartu su vaivorykštę Irida, jos apėjo visą žemę. Pavasaris imdavo saulės spindulius, maišydavo juos su įvairiomis vaivorykštės spalvomis ir išbarstydavo ant žemės. O ten, kur krisdavo šie spinduliai, išsiskleisdavo įvairių spalvų gėlės – raudonos, mėlynos, oranžinės ir žydros.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kai Saulė, Pavasaris ir Vaivorykštė atėjo iki šiaurės, kur buvo Skandinavijos šalys, Vaivorykštei buvo likusios tik baltos bei violetinės spalvos. Tuomet Pavasario deivė paėmė violetinę spalvą ir Saulės spindulį ir išbarstė juos ant Skandinavijos teritorijos. Nuostabiomis žvaigždėmis išsibarstė gėlės ant žalių krūmų. Tada tą patį su balta spalva, kuri taip pat išsibarstė nuostabiomis žvaigždutėmis.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Prietarai ir maginės alyvų savybės

 

Yra tikima, kad, radus penkialapį alyvas žiedelį ir sugalvojus norą, jis būtinai išsipildys.

 

Alyva, pasodinta greta namų, laikoma gera apsauga prieš blogį ir tamsos jėgas. Jos aromatas skirtas nubaidyti visam negatyvui ir išsaugoti harmoningą aplinką.

 

Aromaterapiautai tvirtina, kad jų aromatas padeda išsaugoti žmogaus energiją ir atstatyti jėgas.

 

Visada buvo laikoma, kad alyvos sugeria aplink save negatyvią energiją ir pripildo žmogų džiaugsmu. Taigi, jeigu jūs esate blogos nuotaikos, tai galite pabendrauti su šiuo krūmu.

 

Yra tikima, kad alyvos padeda susapnuoti pranašišką sapną. Pastatykite šviežiai skintų alyvų puokštę miegamajame ant palangės ir mintyse paprašykite Mėnulio atsiųsti jums pranašišką sapną.

 

Iš alyvų anksčiau darydavo meilės talismanus. Amuletai iš šio krūmo padeda surasti antrąją pusę, o sudžiovinti alyvų žiedeliai, sudėti į drobini maišelį, padeda pasiekti šeimyninės laimės, meilės ir gerovės.

 

Balta alyva laikoma tyrumo, meilės, džiaugsmo ir švelnumo simboliu. Mėlynos spalvos alyvos labiau tinka namų apsaugai.

 

Atsineškite kvepiančią alyvų puokštę į savo namus ir tegul jūsų namai prisipildo teigiama energija, džiaugsmu ir harmonija.

 

Parengė: Būrėja Roma Vičienė, Mėnesiena: Būrimas kortomis

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite