Vaiko su Pinokio nosimi mama: „Jis yra tobulas toks, koks yra“

vaikas-pinokio-nosisDviejų vaikų motina Amy Poole laukdamasi antrojo vaiko nė neįtarė, kad jis gims su tokiu defektu.

 

20-ą nėštumo savaitę daryto ultragarso tyrimo metu daktarai pastebėjo ant vaisiaus veido neįprastą darinį, tačiau nieko negalėjo apie jį daugiau pasakyti tol, kol vaikas nebuvo gimęs.

 

O kai gimė, mama buvo tiesiog šokiruota. Ties nosimi kūdikis turėjo didžiulį gumbą, kuris, kaip vėliau paaiškėjo, yra dalis jo smegenų.

 

Pasirodo Ollie vardu pavadintas vaikas kenčia nuo itin retos ligos – encefalocelės, arba kitaip tariant – smegenų išvaržos. Dėl šios ligos dalis smegenų prasiskverbia pro kaukolėje esančią skylę (šiuo atveju – nosį) ir atsiduria už kaukolės ribų.

 

Dėl šio apsigimimo Ollie jau teko ištverti vieną operaciją, po kurios jis galėjo pradėti kvėpuoti pro nosį. Tiesa, ir ateityje berniuko dar greičiausiai laukia ne viena operacija.

 

Tačiau, nepaisydama visų negandų ir netgi to, kad gimus vaikui ją paliko vyras, Amy nepraranda optimizmo ir teigia: „Iš pradžių aš negalėjau suvokti kaip visa tai ištversiu.

 

Tačiau dabar aš jį tiesiog dievinu tokį, koks jis yra. Jis toks mielas, kad jo neįmanoma nemylėti“. Moteris tik viliasi, kad paaugęs Ollie nebus užgauliojamas kitų vaikų. Dabar jam – beveik dveji metai.

 

Šaltinis: skaitalas.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite