Gydanti Mėnulio galia: pilnaties–delčios ritualas

menulio-ritualasTikroji mėnulio pilnatis, kai mėnulio diskas apšviestas 100 procentu trunka vos viena naktį. Nors liaudyje laikoma, jog pilnatis trunka savaitę, tačiau faktiškai mėnulis pradeda dilti… Mėnulio delčia – fazė kai tamsioji mėnulio pusė auga, o šviesiosios kasdien matome vis mažiau.

 

Tai lėtėjimo, energijos sekimo laikas, išsivalymo periodas, kuriame labai svarbu teisingai planuoti, organizuoti savo laiką, vykdyti įvairius ritualus ir užsiimti tam tikra magija.

 

Tai idealus laikas energetiniams valymams, todėl dylančiam mėnuliui galime atiduoti visa, kas nereikalinga, tame tarpe ir savo ligas bei negalavimus. Pasireiškia gydanti mėnulio galia.

 

Sulaukus mėnulio dienos, kai pilnas jis matomas jau ne 100 procentu, o tai būtų po 16 mėnulio kalendoriaus dienos pasirūpinkite, jog Jūsų niekas nesutrukdytų.

 

Atsistokite nugara į mėnulį (atliekama lauke, giedra naktį, kai mėnulis jau leidžiasi. Laidos laiką reiktų tikrinti pagal kalendorių), plačiai ir tvirtai įsiremkite kojomis į žemę, išsilenkite per juosmenį atgal, taip, kad matytumėte mėnulį, ištieskite į jį rankas ir kalbėkite jam balsu:

 

„Tėveli mėnuli, paimk su savimi kartų, kas mums nereikalinga (skaudulius, auglius, pūlinius, išvardinti visas ligas ir negalavimus) ir nusinešk su savimi“

 

Tai pakartokite tris kartus nenusukdami žvilgsnio nuo mėnulio.

 

Pirmas tris dienas po ritualo gali rodytis, jog kažkas tarsi išteka iš Jūsų arba kažkas atsitraukia – tai normalus jausmas. Kūnas taip signalizuoja apie pasitraukiančią ligą, kurią mėnulis surenka. Tam, kad ritualas būtų dar veiksmingesnis, galite jį pakartoti tris mėnulio mėnesius, ciklus iš eilės.

 

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Melany

:D taigi reikia per klynuka ziuret-tada tikrai nepamesi menulio is akiu ir raitytis nereikes skauduliu ir taip suraitytam :D

K

Gal gali vaizdziau parodyti kaip čia atsistoti prieš mėnulį, nes nelabai čia suprantama kaip reikia issiriesti … :D

Taip pat skaitykite