Austrijoje galimai aptiktas 800 metų senumo mobilusis telefonas

mobilus-telefonas-800Ateivių teorijos šalininkai pastarosiomis dienomis triumfuoja. Internete plinta nuotraukos, kuriose matomas senovinis „mobilusis telefonas“, kurį į Žemės planetą galėjo atgabenti ateiviai.

 

Kaip rašo „Daily Mail“, archeologų komanda, vykdydama tyrimus Austrijoje, aptiko 800 metų senumo paslaptingą radinį, kuris itin primena mobilųjį telefoną.

 

Artefaktas yra pagamintas iš molio ir ganėtinai tiksliai atkartoja mobiliųjų telefonų linijas, o mygtukai papuošti dantiraščiu.

 

Į legendinį mobilųjį telefoną „Nokia 3310“ panašus objektas, anot konspiracinių teorijų autorių, yra įrodymas, kad ateiviai iš tiesų egzistuoja ir netgi buvo apsilankę Žemėje.

 

Kai kurie tyrinėtojai tvirtina, kad šis iš molio pagamintas artefaktas, gali būti kažkada gyvenusių žmonių bandymas atkartoti tai, ką jie matė.

 

Žinoma, visa tai gali būti internautų išmonė ir kažkieno sukurta klastotė, skirta pakurstyti kalbas apie ateivių egzistavimą.

  

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Amerika

– čia tai neabejotina “poddelka” ar “fake” ar “išdūrimas”? :)

Bertis

Idomia reklamos kompanija Nokia sumaste

RiKo

O kodel gi netiketi siuo artefaktu ??? Juk geriausi planetos protai praktiskai negali nieko paaiskinti —- kad ir apie piramides ir t t Jeigu zmogaus protas nesuvokia to , tai nereiskia kad to negalejo buti .

žmo

tegu faktai kalba patys už save:
1. dantiraštis nenaudojamas jau daug tūkstančių metų
2. europoje dantiraščiu nebuvo rašoma
3. šumerai, kurie rašė tokiu raštu naudojo 60-ainę skaičiavimo sistemą. Tame “telefone” tikrai nėra 60 mygtukų. Be to, jie nežinojo tokio skaičiaus kaip nulis.
Jei radinį ištirtų kokie nors rimti mokslininkai, manau be problemų rastų dar keliolika priežasčių kodėl šis telefonas yra klastotė/apgaulė/lengvatikių mulkinimas :)

Anonimas

Zmo su tavim pilnai sutinku ir dar be to info seniena..

nesvarbu

Bet raso kad rado austrijoje ‘-‘ tai gal naudojo toki rasta

Taip pat skaitykite