Beveik įrodyta: Kenedį nužudė dėl ateivių

kenedis-nsoLikus 10 dienų iki žūties, JAV prezidentas Džonas F. Kenedis pareikalavo parodyti jam visus iki šiol įslaptintus dokumentus apie NSO, rašo „The Daily Mail“ remiantis neseniai paviešintu Dž. F. Kenedžio 1963 metų lapkričio 12 diena datuotu laišku CŽV direktoriui.

 

Beveik neabejojama, kad Kenedis buvo tvirtai apsisprendęs pranešti pasauliui apie ateivių egzistavimą kitose planetose.

 

Po to kai rašytojas Viljamas Lesteris, remdamasis įstatymu apie informacijos laisvę pareikalavo paviešinti buvusio prezidento laiškus, Centrinės žvalgybos valdybos atstovai privalėjo tai padaryti.

 

Būtent tada ir išaiškėjo, kad vieną dokumentą kuriame buvo kalbama apie NSO fenomeną Džonas F. Kenedis nusiuntė CŽV direktoriui, antrąjį – Nacionalinei aeronautikos ir kosmoso tyrimų agentūrai NASA. Antrajame laiške buvęs JAV vadovas buvo įsakęs pradėti bendradarbiavimą su Sovietų Sąjunga norint sužinoti iš kur būtent mus lanko ateiviai.

 

John-F-Kennedy-assassination

Antras dokumentas, kuriame Kenedis išreiškė norą bendradarbiauti su sovietų sąjunga tiriant kosmosą ir jo paslaptis

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

„Dž. F. Kenedis bijojo, kad sovietų valdžia neatpažintus skraidančiuosius objektus virš sovietų teritorijos klaidingai palaikys amerikietiškomis technologijomis, o kartu ir Amerikos agresijos ženklu“, – teigia Viljamas Lesteris.

 

„Greičiausiai jis dėl to ir norėjo susipažinti su informacija apie NSO, kad galėtų pasakyti sovietų sąjungai, jog stebimi objektai danguje visame pasaulyje ne amerikiečių darbas.“, – mintis baigia tyrėjas.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

JAV prezidentas buvo nušautas Dalase, Teksaso valstijoje, 1963 metų lapkričio 22 dieną, kai prieš 10 dienų pareikalavo parodyti jam visus iki šiol įslaptintus dokumentus apie NSO.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Gediminas

Laida buvo sukurta,kad turi po kažkiek metų prikelti byla dėl Kenedžio nužudymo nes tuo metu ji buvo sustabdyta,o šiaip tai visi žino,kad dėl federalinio banko viskas čia įvyko kuris priklauso ne pačios Amerikos valstybiai,o privatininkams vien dėl to pagalvojus koks yra apsurdas,bankas kuris leidžia jų nacionaline valiuta yra ne jų :D Patį Kenedį išrinko mafija airių kurios mafijos vadeiva buvo jo tėvas ir kartu su italais kurie lobo per sausą įstatymą kaip savo žmogų,bet jis po to atsiskyrė nuo jų,bet čia nieko kol nepalietė bakso ;) kitos daug daug galingesnės mafijos nei šios alkoholiu prekiaujančios nelegaliai ;)

Taip pat skaitykite