Alvydas Aukštuolis. Ar NSO nėra Žemės slaptas projektas

nso-zemes-projektasAlvydas Aukštuolis

 

Dabar ypač madinga rašyti apie įvairius kataklizmus, pasaulio pabaigą, nesibaigiančias istorijas apie NSO, tad ir aš būsiu madingas ir pareikšiu kelias mintis šiomis temomis.

 

Galiu drąsiai tvirtinti, kad ši istorija jau daugiau nei pusę amžiaus neduoda ramybės įvairiems tyrėjams. Gandai siekia net trečiojo Reicho laikotarpį Vokietijoje, kada, girdi, naciai bandė, o gal ir sukūrė skraidančią lėkštę (NSO). Tačiau čia aš neaprašinėsiu gandų, o pasiremsiu tik faktais.

 

Lenkų kapitonas Romanas Sobinskis, kuris tarnavo Didžiosios Britanijos strateginių bombonešių pajėgose, 1942 metais kovo 25 – tą dieną dalyvavo naktiniame antskrydyje prieš Vokietijos miestą Eseną. Laimingai atlikęs užduotį, kapitonas lengviau atsikvėpė ir pakėlė lėktuvą į 500 metrų aukštį. Tačiau kapitono poilsį sutrukdė neramus kulkosvaidininko šauksmas:

 

Mus persekioja nežinomas aparatas!

 

Vėl naikintuvas? – prisiminęs pavojingąjį vokiečių naikintuvą „Messerschmitt 110“ – paklausė kapitonas.
O, ne, kapitone, – atsakė kulkosvaidininkas, – atrodo, jis neturi konkrečios formos ir šviečia…

 

Tuo metu ir pats kapitonas pamatė keistąjį objektą, kuris mirksėjo raudonomis ir geltonomis šviesomis. Reakcija buvo staigi, tačiau… tačiau kaip vėliau ataskaitoje nurodė kapitonas: aš įsakiau kulkosvaidininkui atidengti ugnį, bet aparatas visiškai ignoravo mūsų ataką.

 

Aš net pamaniau, kad tai kažkoks velniškas vokiečių išradimas, mat kai kulkosvaidininkas atidengė ugnį, aparatas visiškai į tai nereagavo, todėl nusigandęs kulkosvaidininkas nutraukė ugnį. Keistasis aparatas dar ketvirtį valandos skrido greta bombonešių, paskui staiga pakilo ir dingo iš akių dideliu greičiu.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Nenoriu būti nuobodus ir aprašinėti daugiau tokių nutikimų, nes panašių istorijų yra nemažai. Ir visos jos baigiasi tradiciškai – „aparatas staiga pakilo aukštyn ir labai greitai dingo“. Todėl mano dėmesį patraukė tik viena, nes jinai tarsi susijusi su „skraidančios lėkštės“ sukūrimo istorija.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Nors tai irgi panašu į gandus, tačiau jei patikėsime Čekijos spauda, kuri žurnale „Signal“ išspausdintame straipsnyje skelbė, kad yra išlikę vermachto kareivių ir karininkų parodymai, kurie Antrojo pasaulinio karo metu tarnavo vienoje slapto ginklo kūrimo laboratorijoje.

 

Šie kareiviai ir karininkai tapo neįprasto skraidymo aparato skrydžio liudininkais. Tai buvo 6 m. skersmens sidabro spalvos diskas su centre „nupjautu“ korpusu ir lašo formos kabina. Kaip teigia liudininkas, jis 1943 metų rudenį matė tokio aparato skrydžio startą. O koncentracijos stovyklos kalinys KC-A4, ko gero, matė dar 1940 metais sukurto disko formos aparato patobulintą modelį.

 

Tikriausiai tai buvo patobulintas austrų išradėjo Viktoro Šaubergerio modelis. Šio skraidančio aparato veikimo principą išradėjas buvo įslaptinęs. Žinoma tik tai, kad veikimo principas buvo paremtas sprogimais, o darbui užteko vandens ir oro.

 

Ko gero, karo pabaigoje, brangiai kainavęs aparatas buvo sunaikintas, nes tarybiniams kariams įsiveržus į Breslau gamyklą (dabartinis Vroclavas, Lenkija) jie nieko ten nerado. O ir Šaubergeris išvengė sovietų nelaisvės – pabėgoįJAV.

 

Dabartiniu laikotarpiu ne taip jau ir svarbu – Žemėje ar nežinomame pasaulyje sukurti tie NSO. Svarbiausias klausimas dabar – kodėl jų (NSO) tiek daug pastebima įvairių pasaulinių suiručių metu? Kaip matote, atsakyti į tai nesugebu ir aš.

 

Aš tik pateikiu versiją, kad NSO gali būti ir Žemės gyventojų sukurtas skraidantis aparatas!

 

Alvydas Aukštuolis, brontis15.wix.com

Rekomenduojami video:


2500
13 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
inkognito

Jūs tik manote o aš žinau kad Nso žemės technologijoms yra per kietas riešutas. Bet kad žemės slaptosiosm tarnybos bendradarbiauja su nežemiečiais,ypač Rusijos kgb kuri yra slapta ten ,tai garantuoju 100 procentų.Naciai buvo gavę žinių,tačiau tas žinias anapilin nusinešė Viktoras Šaubergeris atsisakęs bendradarbiauti su JAV CŽV,todėl tas atsisakymas ir buvo jam lemtingas nulėmęs jo greita mirtį.Nacių mokslininkai dirbo torsioninių laukų srityje ir jiems pavyko sukurti savaime palaikantį sukimasį įrenginį kuris dirbo tornado principu,o jo įpatingai išsuktas skystis rezonavo su žemės antigravitacija sukeldamas milžinišką antigravitacinį poveikį,todėl naciai tokį aparatą netgi apginklavo Tigro tanko patrankomis sveriančiomis keletą tonų,kad iš 10-20 km aukščio… Skaityti daugiau »

Alvydas

Aš jaučiu, kad komentaras su “žmogaus” slaptažodžiu žino ne blogiau nei aš, o gal net geriau už mane visos problemos esmę. Taip, tiesą reikia suvokti ne protu, o širdimi, sava Siela. Tik tada mes suprasime reikia mums kontaktu ar ne. Taip pat bus aišku kokių kontaktų reikia.

ZMOGUS

na as galiu jums patvirtint kad yra ir musu elito “nso” yra ir visokiu kitu civilizaciju nso,jei pakankamai giliai dometumetes ir turetumet tiesos ieskotojo gyslele su vidine intuicija tai suvoktumet sita,musu rase sukurta is taip vadinamo sniego zmogaus,bigfoot ir kaskiek ten keliolikos gal net skirtingu ateiviu rusiu DNR,mes patys ateiviai savotiskai siai planetai,kontaktu nevienas jau ivykes bet ne atviras o su elitu,jie tokiu pazengusiu technologiju turi kad su dirbtinem givybes formom,klnonais-dronais patys gali daryt tuos vadinamus abductions ,pagrobimus… ir tai neviskas..seniau zemeja gyveno neviena issivyscius civilizacija daug labiau pazengusios ypac dvasiskai,ir yra toks universalus istatymas kai negali kistis i jaunu… Skaityti daugiau »

Visokis

>> zmones nelinke mastyt… tai per sunku..

žmonių yra įvairių, tikrai yra nenorinčių kasti griovį ir tikrai yra nenorinčių ieškoti atsakymų (mastyti)..

;D

beabejo tokios salys kaip JAV,Rusija,Kinija nu krc tos galingosios salys jos tikrai kuria kazka tokio. taciau yra ir nepaaiskinamu atveju kai buvo susidurta su NSO. ir as net neabejoju,kad mus lanke,lanko ir lankys ivairaus plauko ateiviai. ir atesi laikas kai bus uzmegstas tiesioginis kontaktas su jais. tiok gaila as jau to nematysiu… :D

ZMOGUS

matysi jei dar 10-15 metu zadi gyvent…. ;)

Reikia

Reikia žemeje išžudyt milijarda žmonių nes perdauk prisiveisem vo todel karai ir vyksta

Melas Brutalus

melas brutalus ir giliai nusikalstamas! Žemės planeta lengvai gali turėti 70 milijardų žmonių, tik tam reikia gero protingo organizavimo.

Exopolitics.lt

NSO fenomenas yra kompleksinis, dalis tu aparatu kurie kartais matomi danguje yra Zemes zmoniu, greiciausiai net didzioji dalis, kiti priklauso tai is ties neatpazintuju grupei – tai lankytojai is kitu planetu, kitu dimensiju, keliautojai laiku ir kt.

Sveikas Alvydai

Del ateiviu nesirupink. Mes patys persikunijame i zmogaus kunus. Jiems cia nera jokio noro daryti invazijos oficialiai. Nes zemes matricos gravitacija neatitinka ju gravitacijos laikui. Beto neparanku del aibe mikrobu kurie gali uzkresti ligomis neatsparius Ju kunus. Jie uz galvos susieme kontroliuoja planets, kad zmones sugyvuleje nesunaikintu musu atkurta planeta. Zemieciais mainais savus maine i ateiviu technologijas is pilkuju. Jie pakido nurasyta sena technika, bet poto pamate ka zmones isdarineje zudydami vieni kitus atsieme, mokslininkus iszude. Medziaga sunaikino, kad zemieciai nekeltu pavoju visatos civilizacijai. Sekmes gyvenime, kovok uz taika ir neleisk zudyti vienu kitu broliu. Nuo X…emaila redakcijai palikau, jei… Skaityti daugiau »

Alvydas

Nežinau kas mane sveikina, tačiau…. tačiau nesutinku, kad bijau ateivių. Nesutinku ir tuo, kad viskas žuvo ateiviams pasiėmus savo technologijas. Viskas liko, tačiau šito mes nežinom, nes toji santvarka neneša pelno – gyvenimas sąmonės pasaulyje. Sutinku, kad mes (žemiečiai) dabar, kol sieksime pelno keliam pavojų.

Kaimynas

>> Nesutinku ir tuo, kad viskas žuvo ateiviams pasiėmus savo technologijas.

Kas dirba realiai su šiuolaikinėm technologijomis, tam tik juokingi jūsų Lietuvos kaimiečių mintys. Visas esamas technologijas sukūrė patys žmonės, ryškiausias proveržis buvo/yra per paskutinius 200 metų. Tik prisiminkite kokį kaimyną, kuris vietoje alaus ir prostitučių renkasi mokslą ir tyrimus? kvailys?

;D

turbut pats ten dalyvavai ane?

;D

oho tu cia rimtai? :D matau kai neisgeri vaistu tau stipriai paumeja :D

Keista

Sakai žmonių sukurtas bet seniau nso buvo stebimi dar žmonys neturejo tokių technologijų sukurti nso man neteko matyt jų tai sunku ir pakomentuot gal kokios dvasios pasirodo ir kita kas nes nso mus aptikę manau noreto susibendraut o čia vyksta slapstymas tik kodėl tai nėra žmonies tie nso koki dievai dar kas velniai ka žinau tai tiek blogis velnius traukia.

Mekabciel

Nso ne slaptas, o atviras kiekvieno zmogaus fantazijos vaisius. Prie to prisidejo visas musu kolektyvinis protas ir gavosi visa triada apie tai ko mes nesutikome, bet tikejomes kaip galimybes, musu klausimu atsakymams.

taragaba

Straipsnis tikrai saunus.

Taip pat skaitykite