2016 metų dvasinis Zodiako ženklų horoskopas

dvasingumas-horoskopasŽmogų mes suvokiame kaip sielą, kuri gavo žmogišką pavidalą – fizinio kūno skafandrą. Gavusi kūną siela pamiršta, kad ji amžina, todėl susiduria su dvasinės evoliucijos iššūkiais, kuriuos mes neretai suvokiame kaip blogį. Tačiau tai nėra blogis. Tai – pamokos. Tie, kurie nepasimeta – eina toliau.

 

Mūsų pareiga – žengiant per gyvenimą su kūno skafandru, prisiminti, jog mūsų prigimtis nemirtinga. Klausyti širdies balso reiškia įsiklausyti ir girdėti sielos kuždesį, rašo Gintaras Mikšiūnas kvantinemagija.lt įkūrėjas.

 

AVINAS

 

Sielos, kurios gimė žmogiškame pavidale avino ženkle sulauks malonių siurprizų iš likimo. Svajonės įgaus prasmę. Namie sužaliuos lazda, o iš kirvio gausis puiki sriuba. Metų pradžia bus paženklinta ugningais konfliktais su artimiausiais žmonėmis. Konfliktai kils tiesiog lygioje vietoje, iš niekur. Erzins viskas, kas susiję su nuobodžiais ritualais. Metų antroje – pusėje, ypač spalį – palankus metas siekti dvasinių aukštumų, atsikleisti kūryboje, mokslinėje veikloje.

 

Avinams reiktų būti budriems maždaug ties gruodžiu ir po Naujųjų metų. Atsiras norinčių norą pašalinti jus iš žaidimo. Tačiau, jeigu išlaikysite pusiausvyrą ir olimpinę ramybę, ši patirtis bus šuolis į tolesnes aukštumas.

 

JAUTIS

 

Sielų, kurios pasibeldė į šį pasaulį jaučio ženkle laukia ramybė. Metai bus labai ramūs, be rimtesnių išbandymų per visą 12-kos ciklą. Jei tai nepriimtina, suvaldykite save, kiek tai įmanoma, neerzinkit likimo, tiesiog ilsėkitės. Gal būt ta ramybė – prieš didelę audrą.

 

Dvasiniams ieškojimams palankūs beveik visi mėnesiai. Rimtesnių klaidų nepadarysite, nes nedarysite nieko. Kai nieko nedarai – mažiausiai rizikuoji Tačiau rimtai klausyti savo vidinio balso išmoksite tik rudeniop

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

DVYNIAI

 

Sieloms, kurios gimė birželį – 2016 metai – taip pat bus ganėtinai ramūs. Netikėtumų gali iškrėsti spalis. Tuomet pajusite, kad variklio grandinė išsiderinusi ir reikia skubaus remonto. Per didelė trintis net ir prie gero tepimo, jeigu lėkdamas nesilaikai gamyklinių instrukcijų, gali sąlygoti sistemų išsiderinimą.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Apie rudenį „gazą“ reiktų nuimt, bent jau darant didesnius posūkius. O ta dvynių dalis, kuri pasirinko rupšnojimą pievelėje, ten ir pasiliks, metams pasibaigus gali sulaukti momento, kurio laukė visą gyvenimą.

 

VĖŽYS

 

Sieloms, kurios pasibeldė į šį pasaulį po vėžio ženklu norėsis aiškesnių tikrovės kontūrų. Vėžiai bus linkę apgauti save, pasitikėti majos iliuzijomis. Apie metų vidurį – labai palankus metas atrasti naują dvasinę praktiką, naują dvasinį mokymą, kuris bus lyg trūkstamos dėlionės gabalėlis jūsų paveiksle.

 

Nekonfliktuokite ypač su ugnies ženklais, geriau pasirinkite konstruktyvų bendradarbiavimą netgi su tais žmonėmis, kurie anksčiau atrodė agresyvūs ir neperspektyvūs. Tinkami metai kelionėms ir naujiems atradimams astralinių kelionių metu. Metų pabaigoje sustiprės imuninė sistema, gali pranykti savaime ilgai kankinę nežymūs negalavimai, dėl kurių tiesiog intuityviai neidavote pas daktarus.

 

LIŪTAS

 

Sielos, kurios atėjo į šį pasaulį liūto ženkle turės išmokti vertinti save pozityviai. Negatyvios mintys kaip niekad anksčiau gali būti lemtingai pavojingos. Jokiu būdu negalima apie save galvoti blogai. Tiesiog kategoriškai negalima. Matrica jus atseks, o likimas užkraus net ir svetimųjų karmą.

 

Nes mintys materializuosis akimirksniu. Jūs kaip niekada anksčiau pajusite ką reikškia minties galia, žodžio jėga ir atsakomybė už savo poelgius. Tikėtina, kad jus spardys žemiau juosmens, bandys įvilioti į veiklas be žaidimo taisyklių, kuriuose laimi tas, kas muša pirmas. Bet tai turi būti priimta kaip spyris sau pačiam į užpakalį arba postūmis tapti tikru lyderiu.

 

Jūs vieni pirmųjų iš visų 12-os ženklų pajausite naujos sąmonės ir naujų vibracijų kvantiškumą, pasijausite patys labiau kvantiški. Jūs pamatysite realybėje kaip lengvai keičiasi išorinis pasaulis, vos tik panorėjus. Bet tai ir yra atsakomybė, lyderystė. Kabinkitės už to, jeigu pajausite

 

MERGELĖ

 

Sieloms, kurios panoro atsirasti mergelės ženkle reiks išmokti nesikandžioti. Moterims kategiriškai negalima zysti ir bambėti ant vyrų, o vyrams išmokti laikytis pažadų bei pasitikėti moterimis. Žemės ženklams kvantiškumas sunkiai užkariaujamas. Aukštų vibracijų teks palaukti.

 

Mergelės norėsis pulti kitaip galvojančius, kitaip gyvenančius. Pirmoje metų pusėje reikšis sudėtingos būsenos, susijusios su norais tarkuoti „kitokius“. Bet jeigu save pagausite už rankos, antroje metų pusėje nusišypsos jūsų, kaip dvasinio mokytojo pripažinimas.

 

Tai toks mokytojas, kuris sunkiai ardamas žemę stengėsi išlikti nuoseklus bent prieš patį save ir Dievą. O ar tas nuoseklumas iš tikrųjų buvo – didelis klausimas? Kitų žmonių akyse galite atrodyti, kaip nepagaunamas užsispyrėlis, kuris nenori matyti daugiau. Tačiau, jeigu jumyse prabus dvasinis mokytojas, patirtis medžiaginiuose klausimuose gali būti neįkainojama, laikant už skverno kitus žmones, kad jie nepradėtų per daug skraidyti.

 

SVARSTYKLĖS

 

Sieloms, kurios atėjo į šį pasaulį svarstyklių ženkle sunkiausia bus ištverti įvykių greitį. Nuotykių ir patirčių lavina bus tokia didelė, kad vos vos spėtite visur dalyvauti ir teisingai bei gerais pažymiais laikyti gyvenimo egzaminus. Jeigu iš 10 balų gausite tik 4 arba 5, nepergyvenkite. Geriau egzaminą pakartoti, nes situacijos įsivertins kitomis akimis, vadinasi geriau, lengviau.

 

Teks atsirinkti ir atmesti tas veikas, kurios neduos dvasinio augimo, o tik siurbs energiją. Tai puiki pamoka, kurios metu, gal būt labiau suprasite, kad reiktų imtis tik tokių veiklų, kurios turtina, bet neatima. Svarstyklėms dvasine prasme bus palankesnė žiema, pirmasis pusmetis ir vasara. Na, o mėnesį prieš gimtadienį reiktų ištempti ausis, nes norinčių pasivažinėti ant jūsų nugaros atsiras nemažai. Būkite budrūs ir nesiduokite išnaujojami.

 

SKORPIONAS

 

Sieloms, kurios atėjo į šį pasaulį skorpiono ženkle palankūs metai patirti nušvitimą. Jūs tiesiog būsite pasirengę dvasiniam šiuoliui į naują tikrovę. Reikia būtinai lankyti jogą, pilatesą, o gal būt pabandyti įvaldyti rytų kovos menus. Metai jums bus ramūs tik tuomet, jei laisvalaikį derinsite su dvasinėmis praktikomis. Sunkesnis periodas nusimato apie rudenį, prieš gimtadienį, kai dvasiniam augimui iškils rimtas pavojus.

 

Jus gali palikti žmonės, kuriuos laikėte artimais grynai dėl pasaulėžiūros. Kai kas gali netgi jūsų gėdytis vardan socialinės ramybės. Nebandykite tų žmonių susigrąžinti prie savęs ir nereikalaukite, kad tie žmonės pritartų viskam ką jūs galvojate ar sakote. Tai jų asmeninis reikalas. Paleiskite. Tradiciškai nelengva bus ir kilus kelioms savaitėms iki gimtadienio. Naujuosius sutiksite tikrai puikiai ir puikioje nuotaikoje, pasiekę asmeninę ramybę.

 

ŠAULYS

 

Iš sielų, kurios atėjo į šį pasaulį šaulio ženkle, likimas reikalaus avantiūrizmo ir rizikos. Laukia susitikimai su karminiais mokytojais, kurie neleis miegoti. Kai tik manysite, kad viską išsprendėte, iš karto atsiras naujas iššūkis beveik lygioje vietoje. Šauliams teks laikyti budrumo pamokas.

 

Nes atsipalaidavimas gali daug kainuoti. Patartina būti kuo daugiau su žmonėmis, nes tik tarp žmonių vystosi lyderio savybės. Įprastas noras atsiriboti arba užsidaryti – tikrai ne į gerą. Gundymai ir blaškymai liausis, tada ateis ramesnis laikotarpis, teks gerokai pakeliauti. Kelionių netruks ir rudenį. Meilės srityje – lygiai tas pat. Nereiktų blaškytis.

 

OŽIARAGIS

 

Sieloms, kurios pasibeldė ožiaragio ženkle 2016-ieji bus sėkmingi. Taip pat būtinas platesnis užmojis negu anksčiau. Veiklų gali būti daugiau, darbo – taip pat. Sėdint namuose ar judant įprastu maršrutu: darbas-namai-darbas-namai, nieko gero nebus. Iki to paties darbo yra mažiausiai 20 kelių, o grįžti nebūtinai reikia punktualiai. Daugiau nesistenkite, kad kainynai pagal jūsų elgesį ir maršrutus tikrintų savo laikrodžių tikslumą.

 

Pabandykite nuo mažiausių dalykų – užsilaikyti per ilgiau darbe arba ateiti šiek tiek pavėlavus. Jeigu pavasarį jūsų punktualumas dar bus reikalingas aplinkiniams, tai po to, visa tai ims erzinti, nes tame matys beprasmybę ir gali įvykti konfliktų tarp jūsų ir jūsų aplinkos dėl nereikšmingų dalykų interpretavimo. Bet, nežiūrint į konfliktišką tendenciją, metai bus sėkmingi, nes būtent smulkūs nesutarimai su aplinka jus ir vers į priekį.

 

VANDENIS

 

Sieloms, kurios gimė žmogumi vandenio ženkle teks patirti gundymų ir provokacijų periodą. Rizikuosite būti vampyrų aukomis. Tačiau nekreipkite į juos dėmesio. Kiek iš jūsų bus paimta, tiek Dievas duos atgal su kaupu. Reikalas tas, jog turėsite daug perteklinės energijos, kurią kaip tik ir užuos vampyrai. Nebijokite atiduoti. Energija – ne jūsų.

 

Jūs tik šilumos šaltinis, prie kurio norisi prisiliesti tiems, kurie serga dvasinėmis ligomis. Galima užsiimti labdara, visuomenine veikla nevyriausybinėje organizacijoje. Tai padės gilinti savirealizaciją. Vandeniams bus palankūs metai siekti karjeros ir mokslo žinių medicinos srityje. Nušvitimo teks palaukti. Verčiau atiduokite save visuomenei. Bendraukite su žmonėmis. Būdami tarp žmonių patirsite daug nuostabių akimirkų.

 

ŽŪVYS

 

Sieloms, kurios atėjo į šį pasaulį žuvų ženkle bus palankus metas siekti dvasinių aukštumų ir radikalių pokyčių asmeniniame gyvenime. Didesnių nei tikėtasi investicijų reikės beveik visose srityse, tiek finansinių, diek dvasinių, tiek moralinių. Jų atsiperkamumas – tik laiko klausimas.

 

Kita svarbi tema – ryšiai su praeitimi, su tėvais. Čia gali iškilti nemažai įtampų, bet jos bus sprendžiamos iš eigos ir didesnių problemų sudaryti neturėtų. Meilėje reikėtų mesti platesnį tinklą, nes ieškant antrosios pusės – palankūs visi mėnesiai. O tiems, kurie turi – nesunku bus nueiti į kairę, niekas nesužinos.

 

Straipsnio autorius: Gintaras Mikšiūnas, šaltinis: kvantinemagija.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite