Alvydas Aukštuolis. Angelas Sargas – mistika ar realybė?

angelo-sparnaiAlvydas Aukštuolis

 

Kažkada mokslinėje literatūroje skaičiau, kad Visatoje viskas sudaryta iš energijos, viskas tarpusavyje susiję. Visos mūsų mintys ir psichinės būsenos yra energijos ir kosminio organizmo dalis.

 

Mes taip pat esame energetinės būtybės. Labiausiai stebina tai, kad mes dar turime energijos laukus aplink save. Šie energijos laukai yra nematerialūs, jie susiję su žmogaus emocijomis ar mintimis, kaip energijos formos.

 

Nenoriu būti pranašu, bet manau, kad ne kiekvienas iš mūsų galime pasigirti tuo, kad turime tuos, mus supančius, laukus. Tas, kas turi tokį lauką aplinkui save, reikia manyti gyvena su savo, taip vadinamu – Angelu Sargu.

 

Gi net sako, kad yra angelų kiekvienai metų dienai.

 

Budinčių, lekiančių iš paskos, stebinčių, sklandančių virš, einančių šalia ar net pakišančių koją… Nes to reikia, kad išvengtumėte didesnės nelaimės. Kiekvienas angelas turi atlikti specifinę užduotį. Kai šis ją įvykdo, dingsta. Ir vėl atsiranda, kai reikia spręsti naujas. Skirtinga religija turi vis kitus angelų ir jų paskirties apibrėžimus. Nelygu, kurios jų šventąją knygą atsiversite.

 

Neteigiu, kad taip yra iš tiesų, bet žinau, kad net mokslininkai yra nustatę, kad ir tokį dėsningumą: į lėktuvų reisus, kurie baigiasi katastrofa, žmonės bilietus gražina daug dažniau, nei į paprastus reisus. Nesiruošiu įrodinėti, kad mus būtinai saugo kažkokios mistinės būtybės -„Angelai“ ( angelos – „pasiuntinys’’, „žinianešys“, „būrėjas“ ). Tačiau ir neneigiu to, kad gimimo valandėlę mes automatiškai gauname galingą psichinės apsaugos šaltinį, kitaip dar vadinamą Angelą Sargą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Istorijoje ar net mūsų dienų spaudoje galima rasti daugybę pavyzdžių, kai kažkas žmogui sutrukdė dalyvauti kokiame nors įvykyje, kuris vėliau baigėsi katastrofa ir jis liko gyvas. Tokie dėsningumai negali būti tik paprastais sutapimais.

 

Daugelis ekstrasensų mano, kad pati saugančioji būtybė lydi jus per daugelį gyvenimų, per visus jūsų sielos kelionės etapus, vedančius dvasinio nušvitimo link. Teiginys, kad angelai egzistuoja, nėra vien tik bažnyčios teologinė dogma. Daugybė įvairias religijas išpažįstančių žmonių iš savo patirties įsitikinę, kad yra kažkas, kas juos stebi ir globoja. Ar tas „kažkas” yra dieviška būtybė? O gal tai „gerųjų“ ateivių pasiuntiniai?

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Manau, kad tai priklauso tik nuo paties žmogaus tikėjimo arba netikėjimo. Taip pat yra pagrindo teigti, kad dauguma jaučiasi taip, lyg juos globotų tas vadinamas Angelas Sargas, kuris nebūtinai yra dieviška būtybė, — tai gali būti, kad ir neseniai miręs giminaitis ar draugas. Tačiau abiem atvejais Angelo Sargo vaidmuo — įspėti apie galimą pavojų ir paguosti bei nuraminti iškilus sunkumams. Angelų poveikis žmogaus gyvenimui gali būti labai didelis.

 

Man visai nesvarbu, kad mane ar tave saugo mistinė būtybė ar Angelas Sargas, su sparnais ar be jų. O gal tai tik kažkoks energėtinis laukas, anot mokslininkų. – aišku viena – tai egzistuoja, mane saugo!

 

Prieštaraukite ar sutikite, tikėkite arba ne, tačiau atsakymas kol kas bus – tik tavasis įsitikinimas! Tavo kreipimasis į Angelą Sargą – tai „prisijungimas“ prie jo, prie jėgos, paslėptos jame. Todėl drąsiau kreipkitės ir priimkite visus jausmus, mintis, emocijas, iškylančias „pokalbyje“ su Angelu Sargu.

 

Alvydas Aukštuolis, brontis15.wix.com

Rekomenduojami video:


2500
12 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Vladas

Tikejimas galingas dalikas, jo gali buti kad zmogus gali tureti ju daugiau nei viena, dar butu idomu su jais paplepeti ir pasitarti.
Dar sakoma kad kai zmogus mirsta mato tuneli sviesos, manau kad taip jie kai kuruos pasiema gal is 5/1 butu statistika, kas gali zzinoti.
tas sviesos tunelis tai nusvytimas i kuri gaila nekekvienas patenka ir atgimsta toliau pasitaisiti karma, juk koks angelas vagia,zudo,prievartauja, sukciauja irkitaip kankina kitus zmones del savo malonumo tai panasiau i velnia :D

Vytautas

Na iš praktinės pusės sakyčiau yra paprasčiau. Atkreipkit dėmesį kad vieni žmonės paprasčiausiai paslysta ir žūva, o kiti net keletą kartų papuola į atrodytų beviltiškas situacija ir lieka gyvi. Reiškia vienus iš tikro kažkas saugo kitus ne. Pats asmeniškai esu “sudalyvavęs” trijose rimtose avarijose su vertimaisis, trenkimaisis į stulpą, trenkimasis į mano auto ir nieko nei mažiausio įdrėskimo. Buvo pakankamai keista ir nesuprantama kas darosi. Bet pasirodo yra visai paprasta. Normalus žmogus sudarytas iš 3 dalių. Materialus kūnas, nematerialus “aš” ir tokia pat nemateriali “siela” tik esanti anapus. “Aš” ir “siela” yra amžina vyro ir žmonos dieviška pora. Jei čia… Skaityti daugiau »

Kalėdinis kokso maišelis

Ohoho, gal galėtumei argumentuoti tokią nihilistinę savo stovėseną? Nesakau, kad kažkas mūsų laukia po mirties, tačiau nesakau, kad viskas pasibaigs po to, kai smegenys nebegaus deguonies. Nesakau, kad Dievas yra, bet neatmetu galimybės, jog yra kažkokia aukštesnė jėga. Paprasčiausiai to nežinome. (:

Lauksiu argumentuoto atsakymo, ačiū.

ohoho

as nezinau ar yra kazkas anapus ar ne…ar yra Dievas ar ne…tiesa sakant mane tas maziausiai jaudina…mane labiau jaudina ivykiai kurie dedasi pasaulyje kuriame as dabar gyvenu ir tai mane baisiai nervina nes esu niekas ir negaliu nieko padaryt,kad galbut kazkas pasikeistu i geraja puse. netikiu religija nes ji tik masiu valdymo priemone. bet ji is dalies yra gerai ir ji sulaiko zmones nuo baisesniu dalyku kurie galbut butu jai nebutu tikejimo. o galbut as ir neteisus galbut visa tai ir egzistuoja uz musu suvokimo ribu…galbut mes cia esame tam,kad pereitumem ir islaikytumem kazkokius gyvenimo mestus ar Jo paties siustus… Skaityti daugiau »

ohoho

o tai is tavo puses taip ir nesulauksiu jokio argumento?

ohoho

jus blet vartojat gal kazka ar kaip? :D nera nei tu Angelu nei to Dievo nei dar kazko esat jus cia ir dabar ir nieko daugiau,o tas jusu isivaizdavimas,kad kazkas ten anapus yra tai tik jusu fantazijos vaisius ir jus taip galbut bandot save nuramint nes mirtis neisvengiama ir didzioji dalis to beabejo labai bijo tai jus gal kazkiek paguodzia,kad mirtis tai ne pabaiga,o tik kazko pradzia…bet jai jums nuo to lengviau tai tikekit nes tas tikejimas zmogu pavercia geresniu,protingesniu,supratingesniu ir pan. visiems linkiu viso ko geriausio ;) ir tegu Viespaties Dievo Tevo viso ko Kurejo Angelai jus tesaugo :DDD

nu

bet is kur cia tu isminciu daba priviso visi viska zino :D tai angelas sielos neturi tai angelas mus saugo ir pan..jau juokas net neima is jusu

Julija

Šeip angelai nėra mirusiuju sielos jie neturi sielos kaip žmonės angelus sukurė Dievas tam kad jie mus saugotu ir mums padėtu ne tik gyvenimiškose situacijose bet ir darba ar moksluose.

Alvydas

Gerb. Tadasas99 – jei esi lietuvis, gerk savo kalbą, rašyk lietuviškai. Tada Angelas ar globėjas ir tave gerbs.

Astragas

Angelas sargas tai pažodinis vertimas iš krikščioniškosios terminijos. Mūsų kalbai geriau tiktų – globėjas. Nes juo paprastai būna artimas šeimos ar giminės narys. Tiksliau jo siela, kai šis miršta. Globėjas pirmiausia pasirenka labiausiai pažeidžiamus ir mylimus giminaičius, Globėjai turi skirtingas galias. Tai pirmiausia priklauso nuo sielos brandos. Tačiau didelę įtaką daro ir kiti faktoriai, pvz sielos ryšys tarp globėjo ir globojamojo. Ne mažesnę įtaką daro ir perspektyva. Visiškai pagrįsta, kad bus ypatingai globojama tas žmogus, kuris bus vienas iš kūdikio tėvų į kurį įsikūnys globėjo siela. Globėjai savo globotiniams siunčia įvairius signalus, reikia tik atverti savo sielą ir Jūs juos… Skaityti daugiau »

;D

sausaini ble netrupek :D

Vytas

Ačiū labai autoriui už savo mintis. Aš irgi tikiu, kad kažkaip mes sugebame apsisaugoti nuo įvairiu neigiamų dalykų. Klausimas tik kas mus apsauga, ar mūsų nuojauta, ar angelai ar kitkas… Bet koks skirtumas? Svarbiausia, kad tai egzistuoja.

Jensenas

Angelai neegzistuoja, jei ir egzistuoja tai tikri beviltiški suskiai, niekam tike kuriem tik i pragara ristis, o žmonės toliau kenčia žuva, tegul tie neva angelai prasmenga skradžiai šėtono ugniai, išperos.

indigo

gydykis zmogau

Taip pat skaitykite