Saulės užtemimas kovo 20 dieną: poveikis ir rekomendacijos

pilni_saules_uztemimai-fKovo 20 dieną pilnas Saulės užtemimas prasidės 10 val. 46 min. Lietuvos laiku, 12 val. 4 min. pasieks maksimumą. Šį kartą užtemimas vyks 30 Žuvų zodiako ženklo laipsnyje.

 

Šio užtemimo poveikis neapsiribos trumpalaikiu poveikiu, opilni_saules_uztemimai-f užsitęs nuo pusės metų iki ilgesnio laikotarpio.

 

Saulės užtemimas astrologijoje yra siejamas su nauja pradžia, sąmoningumu bei veiksmais, kurie yra nukreipiami į ateitį. Tai tarsi sąmoningai mūsų pasirinkti veiksmai, sukelti naujų pokyčių siekio dėl praeityje išgyvento skausmo, kančių ar praradimų. Kadangi šis užtemimas vyks šalia besileidžiančio karminio mazgo, tai bus paliestos praeities temos, neišgryninti santykiai ir pan. Didžiausią užtemimo poveikį pajus turintys planetų Žuvies zodiako ženkle, bei visi kiti, turintys planetų paskutiniuose zodiako laipsniuose.

 

Užtemimo poveikis bus juntamas dvi savaitės prieš ir dvi po užtemimo. Šiuo metu nepriiminėkite svarbių sprendimų, atsisakykite ilgalaikių kelionių, nepasirašinėkite naujų sutarčių, bei venkite chirurginių operacijų. Tai fatališkas, sunkiai prognozuojamas laikas, todėl visi veiksmai, atliekami šituo užtemimo laikotarpiu, yra karminiai.

 

Taigi, visą kovo mėnesį naudinga išlaukti. Žinoma, būtina priminti, jog fataliniai įvykiai gali būti tiek pozityvūs, tiek ir negatyvūs.

 

Užtemimo metu tiek Saulė, tiek ir Mėnulis bus Žuvies ženkle, tai reiškia, jog esminė šio astrologinio reiškinio įtaka palies šio zodiako sferas – dvasinę ir psichinę sveikatą, dvasingumą, empatiją, aukojimąsi, iliuzijas, melą, svajingumą, kūrybą, realybės ignoravimą.

 

Reiktų labai atsargiai rinktis maistą, nes padidės apsinuodijimų maistu. Atsargiai vartokite medikamentus, laikykitės medikų paskirtų dozuočių. Užtemimo laikotarpiu sustiprės organizmo jautrumas cheminėms medžiagoms, todėl labai lengvai galite perdozuoti.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Atsargiai vartokite alkoholį. Priminsiu, jog Žuvų zodiako ženklas yra susijęs su polinkiu į kaifą, noru svaigintis, tokiu būdu dar labiau sustiprinant iliuziškumą. Todėl kovo mėnesį rekomenduotina atsisakyti svaigalų vartojimo.

 

Nepasirašykite dokumentų, nes galimos apgaulės, informacijos iškreipimas ar svarbių faktų nutylėjimas.
Mėnesį paskirkite savo fizinės ir dvasinės sveikatos stiprinimui.
Kadangi užtemimas bus Saulės, tai jo poveikis simboliškai stipresnis turėtų būti vyrams, vadovams, tėvams.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Tai tik bendro pobūdžio informacija. Kaip užtemimas palies jus asmeniškai, konsultuokitės su Asmeniniu Astrologu.

 

Astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

 

Inf. šaltinis: asmeninisastrologas.lt

Rekomenduojami video:


2500
8 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Paradigm Shift

Nu pažiūrėjau. Tik gaila, kad be 300% patamsintų akinių ne kažką įžiūrėsi. Bet pasisekė nes gana retas reiškinys. Šalia vienos gimnazijos gyvenu, tai ten pro langus išlinde, persisvėre filmavo. Bet mačiau ir nūbų kur nepakėlė galvos. Gaila.

Es

As taip pat kaip rasote nekaip jauciuosi.. Bet viskas prasidejo, kai uztemimas baigesi, nuo jo pabaigos jauciuosi silpna, kankina galvos skausmas jauciuosi labai pavargusi nors diena nebuvo sunki.Bet kai uztemimas pasieke oika tai atrodo kad kad kazkas butu netaip ta savijauta tokia keista pirma karta taip jauciausi..

kawaii-drugs*

dvi dienas prieš užtemimą jutau stiprų galvos skausmą ir pykinimą. galvojau, kad apsinuodijau maistu, bet kai užtemimas baigėsi, dingo ir visi negalvimai.

Paradigm Shift

Gąsdina tipo bus bus. Užlys ar apsinauks y nieko nepamatysi. Ką darysi? Verksi?! Todėl nereik vilčių dėt. Ka’p bus, ta’p bus.

egle

as jau keles dienas prastai jauciuosi ce kaip rasote taip…laukem uztemimo

irmis

Tų visada blogai jautiesi jau keli metai! numesk. Biski lašinių

gema

nu klausykit vyrai skudurai,prie ko cia demokratija,buna ir pareiga ,jei apie tokia esat girdeje

gagarinas

ir aisku sia savaite bus sugrazinti sauktiniai va ir bus tas fataliskas karminis sprendimas. Aciu politikam uz “demokratija” ir tai kad sprendziat musu likima!

ANARCHISTE

Issiploviau visus langus, kad geriau matituse.

Taip pat skaitykite