Marse pastebėti buvusios civilizacijos pėdsakai?

Visame pasaulyje daugybė specialistų ir mokslininkų tokie kaip Johnas Brandenbergas tvirtina, kad Marsas kadaide buvo gyvenamas. Svarbiausi klausimai yra du: kas jame gyveno – ar žmonių protėviai ar kita išsivysčiusi civilizacija ir dėl kokios priežasties Marsas tapo dykvietė.

 

„Marsas nuklotas plonu šydu, kurį sudaro tokios radioaktyvios medžiagos kaip uranas, toris ir radioaktyvus kalis, – tvirtina J. Brandenbergas. – Šios struktūros tolygiai pasklidę nuo vieno karšto planetos regiono. Visai gali būti, kad radioaktyvių medžiagų daleles po visą planetą išbarstė branduolinis sprogimas.“

 

marsas-buvo-gyvenamas

 

Žmonija ne savo noru turėjo persikraustyti gyventi iš Marso į Žemę – taip pat yra įsitikinę kai kurie žinomi pasaulio mokslininkai. Beveik dešimtmetį raudonojoje planetoje besidarbuojantis marsaeigis „Opportunity“ rado įrodymų, kad Marse kadaise tekėjo ne šiaip vanduo, o gėlas vanduo, praneša NASA specialistai. Tai reiškia, kad vanduo buvo tinkamas gyvybei.

 

„Tai buvo vanduo, kurį jūs ir aš galėtume gerti, – kažkada pažymėjo S. Squyresas, atkreipdamas dėmesį, jog iki šiol Marse buvo randama vandens, savo sudėtimi labiau panašaus ne į vandenį, o į sieros rūgštį. – Šis rezultatas yra vienas svarbiausių misijos atradimų.“

 

Prie visų spekuliacijų nuo šiol galima pridėti ir visai neseniai rastus įdomius architektūrinių objektų pėdsakus. Kaip tvirtina Marso planetos tyrėjai, šie objektai negalėjo susiformuoti natūraliomis sąlygomis.

 

Vaizdo įraše žemiau galite pastebėti įvairių formų ir dydžių objektus kuriuos kaip manoma paliko po savęs kažkada ten gyvenusi civilizacija.

  


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
NASA mums meluoja?
Paradigm Shift

Ką norėjo tą ir pasakė. Ivairūs “mokslininkai” papirkti valdžios ieško kokių nors irodymų dėl visokių “naujausių anomalijų”, kad dėmesį nukreipt nuo tų visų žibančių taškelių danguje, illuminati ir t.t. Papraščiausiai pisa protą, kad “nepistumėm” jiems.

as

zmones mato tai ka nori matyt

Skunk

As irgi galiu pripaisyti visokiu geometriniu figuru bet kokioje marso nuotraukoje. :)

Sharikovas

“Kaip tvirtina Marso planetos tyrėjai, šie objektai negalėjo susiformuoti natūraliomis sąlygomis.”

Ziurint kokie cia tyrejai tvirtina, man kazkokdel kyla abejoniu, kad cia NASA tyrejai. Irasas idomus, bet is keliu keistu akmenu abejoju ar galima kalbeti apie kazkokius architekturinius pastatus, o ir tos linijos uzdetos ne visada vietoje.

Taip pat skaitykite