Faktai apie dvynius: mistika, telepatija ir unikalus ryšys

abcnews.go.com

abcnews.go.com

Ką reiškia turėti brolį ar sesę dvynį, suprasti beveik neįmanoma, nebent patys jais esate, rašo therichest.com. Psichologai ir neurologai jau daug metų tiria keistą ir kartais sunkiai paaiškinamą dvynių tarpusavio ryšį, kuris, kaip spėjama, užsimezga dar mamos pilve. Ir nors dvynių gimsta ne taip ir daug, vos 1.9 proc. visame pasaulyje, iš viso dvynių ant šios žemės yra apie 125 mln.

 

Štai keletas intriguojančių istorijų. Vienos jų privers nusišypsoti, o kitos išties sukels didžiulę nuostabą:

 

10 vieta: unikali dvynių kalba. Iš šono žiūrint gali atrodyti, kad du mažyliai veblena ir taria atsitiktinius garsus, tačiau taip jie kalbasi. Priešmokykliniame amžiuje dvyniai taip pat gali susikurti tik jiems suprantamus žodžius. Taip nutinka, nes jie nuo pat gimimo auga kartu ir vienas kitą mėgdžioja.

 

9 vieta: ryšys įsčiose. Ką tik gimę dvyniai nenori būti atskirti, siekia vienas kito, instinktyviai bando įsikabinti vienas į kitą, nes dar motinos įsčiose ultragarso pagalba yra stebimas dvynių buvimas šalia, apsikabinus, liečiant vienas kitą.

 

8 vieta: niekada vienas kito nematę dvyniai gali jausti, jog kažko jų gyvenime trūksta. Viena mergaitė buvo atskirta nuo savo sesers dvynės ir įvaikinta, ji nežinojo, kad turi sesę dvynę, o sulaukusi vos dviejų metukų tėvams pasakė „aš jaučiuosi vieniša ir nežinau, kodėl“. Ji labai norėjo sesers, tačiau niekas negalėjo paaiškinti šio stipraus poreikio. Vėliau įtėvio pagalba dvynės mergaitės susitiko ir jautėsi taip, tarsi viena kitą jos pažinojo jau daugybę metų.

 

7 vieta: du dvyniai ir du identiški gyvenimai. Ši istorija išties stulbinanti. Du broliai dvyniai vienas apie kitą nežinodami nugyveno net 39 metus, tačiau jų gyvenimai susiklostė be galo panašiai. Abu turėjo tą patį vardą Jamesas, jie buvo du kartus vedę, o jų žmonų vardai buvo tokie patys, abu turėjo po sūnų Jamesą Alleną ir šunį vardu Toy. Tyrėjai labai susidomėjo šiuo atveju ir atlikę tyrimus pastebėjo, kad jų asmenybės beveik identiškos, jie mėgo ir nemėgo panašių dalykų, skundėsi tais pačiais negalavimais. Keisčiausia tai, kad jie turėjo net vienodą hobi, tokios pačios markės automobilį ir dirbo tokį patį darbą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

6 vieta: dvyniai miršta taip pat. Neįtikėtina, nors ir liūdna istorija. Suomijoje gyvenantis 70 metų vyras žuvo, kai jį, važiuojantį dviračiu, partrenkė sunkvežimis. Jo brolis dvynys po dviejų valandų žuvo tokiomis pačiomis aplinkybėmis tame pačiame kelyje.

 

5 vieta: dvynėms seserims tuo pat metu sutriko psichika. Dvi seserys, gyvenančios su savo šeimomis, prieš tai neturėjusios jokių ryšių su psichiatrais, tą pačią dieną kreipėsi į policiją dėl vienos iš jų vaikų, nors realaus pavojaus nebuvo. Vėliau abi tarsi bandė nusižudyti lakstydamos gatvėse tarp automobilių, kai viena iš jų pateko į ligoninę, o kita nužudė nepažįstamą vyrą ir šiuo metu kali bei yra pripažinta turinti psichikos sveikatos problemų.

 

4 vieta: tyliosios dvynės. Dvi mergaitės nuo pat gimimo atsisakė kalbėtis su bet kuo kitu, išskyrus tarpusavyje. Jos niekada nekalbėdavo su aplinkiniais, net su savo tėvais. Vėliau abi įsitraukė į nusikaltimus ir abi nubaustos pateko į kalėjimą.

 

3 vieta: telepatijos atvejai – Leanne ir Gemma. 15 metų Leanne Houghton maudėsi vonioje, kai Gemma pajuto, kad sesei kažkas negerai. Gemma buvo įsitikinusi, kad jos sesuo pavojuje ir įbėgusi į vonią pamatė, kad Leanne be sąmonės guli vonioje. Taip ji išgelbėjo seseriai gyvybę.

 

2 vieta: telepatijos atvejai – Richardas ir Damienas. 2003 m. televizijoje buvo atliktas tyrimas, siekiant išsiaiškinti, ar dvyniai išties pasižymi telepatijos galiomis. Prie vieno iš dvynių buvo prijungtas poligrafas, o kitas buvo atskirame izoliuotame kambaryje. Poligrafas fiksavo širdies ritmo, kvėpavimo, raumenų ar odos pokyčius, kurie galėtų parodytų, kad brolis jaučia, kai jo dvyniui broliui iškyla pavojus. Tą pačią akimirką, kai kitas brolis įkišo ranką į ledinį vandenį, poligrafo rodmenys pakito, taip pasikartojo ir tuomet, kai brolis buvo išgąsdintas netikros gyvatės.

 

1 vieta: parazitiniai dvyniai. Tai pradeda vystytis įsčiose: vienas vaikas išsivysto pilnai, o neišsivystęs kūdikis prisitvirtina prie savo dvynio kūno, kad gimus galėtų išgyventi.

 

para-dvynys

 

Tuomet reikalinga operacija, kuri atliekama po gimimo. Tačiau žinomas atvejis, kai berniukas iš Ugandos gimė su aštuoniomis papildomomis prisitvirtinusiomis galūnėmis, kurios po gimimo nebuvo pašalintos.

 

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Katinas

Turiu sesę dvynę ir jokių mes ryšių nejaučiam, tai…

Albinas

8 vieta. ” Ji labai norėjo sesers, tačiau niekas negalėjo paaiškinti šio stipraus poreikio. Vėliau įtėvio pagalba dvynės mergaitės susitiko ir jautėsi taip, tarsi viena kitą jos pažinojo jau daugybę metų.” :DD

Kaip itevis surado jos seseri? bent vena varianta parasykit kaip galima buvo taip surast

Albinui

Taigi ne miške rado, o įvaikino (iš globos namų paėmė), tai kokia čia problema norint susižinot, kiek dar buvo vaikų ir kam atiduoti… Rado detektyvą :)

Taip pat skaitykite