Šeima, kuri į savo namus priėmė gyventi liūtą

Vis dėlto gyvenime pasitaiko istorijų, kurioms į smulkiausias bespalves regolito dulkes sumalančios laiko girnapusės – nė motais. Šiai istorijai apie šeimą, kuri augino liūtą – daugiau kaip 40 metų, tad apie jokias fotoklastotes negali būti ir kalbos. Tačiau patikėti tuo, kas užfiksuota šiuose kadruose, sunku.

 

liutas

 

Nukeliavusi filmuotis į Afriką, aktorė Tippi Hedren (kuri, beje, atliko vieną pagrindinių vaidmenų legendiniame Alfredo Hitchcocko filme “Paukščiai”) su vyru Noeliu Marshallu ir dukterimi, taipogi aktore Melanie Griffith, panoro sukurti filmą apie liūtus. Kad filmas būtų kuo autentiškesnis, jiems norėjosi kuo geriau pažinti plėšrūnų pasaulio karalius. O geriausias būdas tai padaryti – kurį laiką pagyventi kartu. Taip aktorių šeimai patarė gyvūnų dresuotojas Ronas Oxley. Aktoriai patarimą suprato tiesiogiai.

 

liutas2

 

Ko gero, galima pamanyti, kad toks sprendimas lyg ir turėtų prilygti mirties nuosprendžiui. Tačiau minėtai šeimai viskas susiklostė kuo puikiausiai. Netgi kažkaip mistiškai puikiai. Šeima nuoširdžiai į savo namus priėmė Neilą – liūtą patiną, kuris buvo didesnis už visus savo dvikojus geradarius kartu sudėjus. Tiesa, aktorių šeimos rančoje Kalifornijoje jis buvo ne vienintelis “laukinis” gyvūnas. Toli gražu. Tačiau jis buvo meiliausias.

 

liutas3

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kviečiame pasigrožėti šiais nekasdieniais fotokadrais, kuriuose užfiksuota, kaip Neilas leidžia laiką su savo šeimininkais XX a. aštunto dešimtmečio pradžioje. Nuotraukose Neilas labiau primena ne nuožmų džiunglių karalių, o mielą karčiuotą kačiuką, paruoštą filmuotis senoje fantastinėje komedijoje “Brangioji, aš padidinau mūsų vaikus”.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

liutas4

 

Filmas, apie kurį svajojo aktorių šeima, kino teatrų ekranuose rodyti pradėtas 1981 m. ir buvo pavadintas “Roar” (Riaumojimas). Tiesa, komercine prasme jis pasiekė beviltiškų rezultatų (filmavimams buvo išleista 17,5 mln, dolerių, o juosta uždirbo tik 2 mln. “žalių”). Be to, kuriant filmą būta ir traumų bei sužalojimų – iš viso nukentėjo apie 70 žmonių. Melanie Griffith teko keliais dygsniais sukabinti veido įdrėskimus, tačiau šeimos meilės dideliems katinams tai nesumenkino.

 

liutas5

 

Baigus filmavimą, T. Hedren įkūrė “Shambala Preserve” – atstumtų egzotinių gyvūnų prieglaudą. Joje kartu su maždaug 70 globotinių aktorė gyvena ir šiandien.

 

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
asas

viena diena visus sues

Anonymous

Miela :)

Anonimas

Atrodo labia mielas ir labai naminis…ir nieko nedraske visus 40 m

Dormammu

Manau liutui anksciau ar veliau instinktai ims virsu ir sudraskys visa seima

Mira

Šunys kažkada irgi buvo laukiniai…

Taip pat skaitykite