Kas ateivius 2002 metais domino Indijoje?

ateiviaiindijoje2002 metų vasarą keliose Indijos valstijose kilo panika. Sutemus miestų ir kaimų gyventojai gatvėse kūrė laužus ir, susėdę aplink juos, pritariant griaudėjančiam būgnų dundėjimui, dainuodavo karo dainas.

 

Tokiu būdu jie vylėsi atbaidyti virš jų gyvenviečių šviečiančiais balionais skraidančius ir žmones žudančius padarus, kurie tiesiog atakavo Indiją.

 

Žybsinčių šviesų pavojus

 

Kaip tada rašė laikraštis “The Time”, pavyzdžiui, Baravankos kaimo gyventojai kiekvieną naktį matydavo virš jų namų kabančius šviečiančius balionus, kurie paeiliui žybsėjo tai mėlynais, tai raudonais spinduliais. Jau pirmą naktį, pasirodžius šiems balionams, keletas gyventojų kreipėsi į medikus: jų veidai, pečiai, rankos buvo smarkiai paraudę, nuberti pūslėmis lyg po nudegimo.

 

Buvo ir žuvusiųjų

 

Tikras siaubas apėmė žmones, kai paslaptingomis aplinkybėmis vieną naktį gatvėje čia mirė iš karto septyni žmonės. Juos rytą kaimynai rado gulinčius netoli šventyklos. Tai buvo dvi moterys, trys vyrai ir du maži vaikai.

 

Pradžioje policija manė susidūrusi su gudriu maniaku. Tačiau lavonų skrodimo rezultatai jų versiją paneigė: ant žmonių kūnų nebuvo rasta jokių smurto žymių nei žaizdų, tačiau visi jų vidaus organai bei raumenys buvo ryškiai raudonos spalvos!.. Su tokiu reiškiniu medikai nebuvo susidūrę.

 

Be to, žmonės stebėjosi: ko tie nelaimėliai, ypač maži vaikai, išėjo naktį iš namų? Paaiškėjo keistas dalykas. Vieno žuvusiojo žmona pasakojo naktį nubudusi, kai kambario sienas staiga nušvietė ryški mėlyna mirksinti šviesa.

 

Ji tik pamatė, kad vyras atsisėdo lovoje, o paskui ryžtingai nuėjo prie durų. Ji pašaukė vyrą, norėdama paklausti, kas atsitiko, iš kur ta šviesa. Bet vyras neatsiliepė… O rytą jį rado negyvą kartu su kitais prie šventyklos.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Dar šiurpesni įvykiai dėjosi Utar Pradešo valstijoje. Rugpjūčio 25 dieną vienas kaimas tų nežinomų objektų (“balionų”) tiesiog buvo atakuotas.

 

Jie leido gyvenvietės kryptimi spindulius, panašius į ugnies stulpus, kurie žalojo žmones juos apdegindami. Žmonės pasakojo: lyg žaisdami, NSO nukreipė spindulius į kaimo pakraštyje stovintį tvartą. Šis tuoj užsiliepsnojo ir sudegė su visais gyvuliais. Rytą gaisravietėje žmonės rado tik anglis.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Gaisro metu objektas virš kaimo skraidė dideliu greičiu. “Atrodė, lyg jį valdžiusieji būtų džiaugęsi tokia pramoga”, – sakė gyventojai.

 

“Lempa” apdegino mergaitę

 

Dar anksčiau toje pačioje valstijoje, Matuno kaime, laukuose buvo rastas apdegęs fermerio kūnas.

 

Išgąsdino žmones ir kitas įvykis: vienuolikmetė mergaitė išėjo vakare prieš miegą pasivaikščioti. Tačiau staiga ji grįžo namo klykdama. Išsigandę tėvai pamatė ant jos odos nudegimus!

 

Mergaitė pasakojo: vos ji išėjusi iš namų, tamsiame danguje sužybsėjo šviesa, lyg kas būtų uždegęs didelę lempą. Kol mergaitė žvelgė į dangų, norėdama suprasti, kas ten vyksta, “lempa” į ją nukreipė kibirkščiuojantį spindulį. Staiga pajutusi deginantį skausmą, ji šaukdama puolė namo.

 

Veido ir rankų nudegimus mergaitei labai skaudėjo. Jie ilgai negijo. Tai – ne vienintelis atvejis, kai likęs gyvas žmogus galėjo papasakoti, kas nutiko.

 

Į vabzdžius panašios būtybės

 

Žmonės pasakojo: kai danguje sužiba “balionų” šviesos, tamsiose gatvėse jie susiduria su keistomis būtybėmis, panašiomis į milžiniškus vabzdžius! Jie nerodo agresyvumo.

 

Priešingai, atrodė, kad jie vengia susidūrimo su žmonėmis. Tačiau jau vien jų išvaizda gyventojams kėlė siaubą. Terorizuojami žmonės kreipėsi į valdžią reikalaudami, kad juos gintų. Kai kurių miestų gyventojai net rengė piketus prie policijos būstinių. Pareigūnams pareikalavus skirstytis taip nieko ir nepaaiškinus, žmonės nepakluso.

 

O ir kas ką galėjo paaiškinti, jei ne tik Indijoje, bet ir kitose pasaulio valstybėse valdžia šiuo požiūriu naudoja tą pačią taktiką – viską neigia.

 

Arba nukentėjusiems žmonėms seka naivias pasakėles. Ir Indijos žmonėms buvo mėginta aiškinti, kad jie nesusidūrę su jokiais ateiviais, o tos į vabzdžius panašios būtybės tikriausiai ir esą mutacijos paveikti vabzdžiai!

 

Saugoti gyventojus nuo kažkokių vorų nesąs policijos reikalas. Žmonės įpyko, kilo konfliktai. Pasak spaudos, viename mieste (spauda neįvardijo kokiame) policija pradėjo šaudyti į piketuotojus. Kitur buvo panaudotos ašarinės dujos.

 

Matydami, kad valdžia rūpintis gyventojų apsauga nesiruošia, žmonės patys ėmėsi organizuoti savigyną. Tada ir pasirodė naktiniai laužai gatvėse, suskambo karingos dainos, sutratėjo būgnai…

 

Nuspręsta ieškoti kontakto

 

Laikraštis “The Times of India” rašė, jog vis dėlto į gyvenvietes, labiau nukentėjusias nuo ufonautų antplūdžio, Valstybės žvalgybos valdyba pasiuntė savo agentus, kad šie ištirtų faktus vietose. Agentai, viską detaliai aprašę, užtikrino, jog žmonės nieko neišsigalvojo, juolab kad kai kurių įvykių dalyviais tapo ir patys tyrėjai.

 

Pasitarę su vadovais, agentai gavo nurodymą ieškoti su ateiviais kontakto ir pamėginti išsiaiškinti, kuo juos taip sudomino Indija.

 

Buvo mėginta eiti primityviausiu keliu. Iš paprasto maišiklio ir įvairiaspalvių lempučių buvo padarytas panašus į ten skraidančius NSO maketas.

 

Utar Pradešo valstijos kai kuriuose miestuose kelias naktis tie mirksintys maketai buvo keliami ant aukščiausių namų stogų. Tai buvo tarytum ženklas, kad Žemės gyventojai nori bendrauti.

 

Pagaliau vieną naktį pasirodė “balionas” ir pakibo virš vieno tokio namo. Atrodė, kad jis įdėmiai tyrinėja savo “mažąjį brolį”.

 

Deja, kontaktas neįvyko. Tarytum supratęs, kad jam pakištas “muliažas”, NSO išnyko tamsiame dangaus skliaute. Tačiau žvalgybos agentai pareiškė maną, kad eksperimentas buvo naudingas: vis dėlto žinios apie NSO egzistavimą buvo akivaizdžiai patvirtintos.

 

Tik iš to jokios naudos, kai tie, kurie apie ateivius seniausiai žino ir turėtų galvoti, kaip reikėtų gintis tokių incidentų metu, ir toliau dėl to sau galvos nesuka.

 

Dainos apie “mamochva”

 

Beje, NSO ataka kai kam išėjo ir į naudą: Indijos parduotuvėse greitai pasirodė kompaktinės plokštelės su dainomis apie ateivių užpuolimą. Jų autoriai – dažniausiai tie patys gyventojai, nesulaukę jokios pagalbos iš valdžios.

 

Naktimis prie laužų dainuodami kovines dainas ir mušdami būgnus, tuo kritišku laikotarpiu jie bandė “atbaidyti” pavojingus įsibrovėlius, apginti savo namus, šeimas, artimuosius.

 

Dainose bylojama apie baisius padarus, užpuldinėjančius žmones savo pražūtinga ugnimi. Gyventojai juos praminė “mamochva” – “veidų draskytojai”.

 

Tačiau net įvykiai šioje šalyje nieko nepakeitė. Iš tiesų, kai nežinoma, ko būtų galima imtis, siekiant išvengti sąmyšio, neramumų, geriausiai pasilikti prie senų versijų… Indijos karinės pajėgos pareiškė manančios, jog čia buvo Pakistano panaudotas naujas biologinis ginklas.

 

Medikai tikino, kad tai esąs akivaizdus masinės isterijos atvejis. Tik ufologai tebespėlioja, kodėl Indija taip sudomino ateivius?

 

Autorė: Vetusta Prišmantienė, info.lt

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Paradigm Shift

Straipsnis parašytas velniškai idomiai ir net egzotiškai: Ateiviai Indijoje ?! Dar net “čiastuškos” apie apie ateivius…
P.S. Kada tie ateiviai iš Indijos išsinešdino?

Adas

O tu atidziau paieskok www. abovetopsecret .com /forum /thread541459/pg1

nesamone

o taip,aisku.matosi,kad cia yra patikimas informacijos saltinis :)

nesamone

niekur kitur neradau apie sita ivyki

Mattafixxx

Nes nezino jau kat toks daliekas buvo nutikes :O

Taip pat skaitykite