Mobilusis telefonas egzistavo jau 1938-aisiais

Atskleista paslaptis video ir nuotraukos, kuriuose žavi mergina tolimaisiais 1938-aiais metais kalba mobiliuoju telefonu. Reiškia mobilusis telefonas buvo sukurtas dar prieš II pasaulinį karą! Vienas youtube vartotojas atskleidė, kaip į 1938-aisiais sukurtą kino kroniką pateko mergina su mobiliuoju. Apie tai paskelbė „The Daily Mail“.

 

Kadrai su paslaptinga mergina, gavusia „keliautojos laiku“ pravardę, buvo nufilmuoti 1938 m. Juostoje matome, kaip žavi mergina, apsirengusi ketvirtojo dešimtmečio suknele, eina žmonių minioje glausdama prie skruosto įrenginį, panašų į telefoną ir gyvai juo kalba.

 

Kai mergina prisiartina prie ją filmuojančios kameros, „aparatą“ atitraukia nuo ausies ir nuleidžia žemyn. Sulėtintame kadre matosi, kad įrenginys yra tokių dydžių ir formos, kaip ir dabartiniai mobilieji telefonai.

 

 

Šis video su „keliautoja laiku“ buvo patalpintas YoutTube daugiau nei prieš metus. Nuo to laiko jį pamatė daugiau kaip 300 tūkstančiai lankytojų. „Keliautojos laiku“ vardą atskleidė interneto vartotojas planetcheck, prisistaęs moters su mobiliuoju telefonu palikuonimi. Pasak jo, tame video užfiksuota jo prosenelė Gertrūda Džons, kuriai tuo metu buvo 17-ka metų ir kuri iki šiol gyva.

 

„Aš paklausiau jos apie šį video, ir ji viską prisiminė. Jos teigimu, amerikiečių gigantas „Dupont“ tais laikais užsiėmė telefono ryšio plėtra ir eksperimentavo su belaidžiais telefonais.

 

Gertrūdai ir penkioms kitoms moterims davė šiuos mobiliuosius telefonus, kad per savaitę laiko jos juos išbandytų. Filmavimo metu Gertrūda kalbėjo su vienu iš mokslininkų, kuris ėjo jai iš dešinės su tokiu pat telefonu rankoje“, – pasakojo planetcheck.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Priminsime, kad tai pirmas video, kuriame užfiksuota kažkas panašaus į mobilųjį telefoną. Dabartinis mobilusis telefonas buvo pristatytas tik 1973-aisiais.

 

Beje, internete prieš kelis metus taip pat pasirodė ištrauka iš 1928-aisiais filmuotos kronikos, kurioje matosi moteris su juodu cilindru ir juodu apsiaustu, einanti gatve ir taip pat kalbanti telefonu.

 

 

Rekomenduojami video:


2500
12 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Nieko neismanot

Ne visos technologijos, sukurtos ar atrastos buvo iskart prieinamos paprastai liaudziai, be to, hitlerines Vokietijos mokslininkai buvo labiau pazengia nei likusio pasaulio, taip kad galima numirti bediskutuojant, vistiek teisybės neisrisi…

maryz

geriausiu atveju tai galėjo būti racija, mobiliam ryšiui reikia stočių, siustuvų. ir dabar kokioj kaimo tūndros gludumoj kur nėr ryšio, telefonas yra bevertis, tad mobiliu tuo metu niekaip negalėjo šnekėti

Martynas

Ataskymas labai paprastas. Jei tai tikrai mobilus tel., tai tiesiog toje vietoje buvo pastatytas siustuvas, kuris gaude signala, ir kitam gale, atitinkamai pagal to laiko ilgio banga, buvo kitas siustuvas su mob rageliu, kuris atsake. Klausimas? Koks tai buvo atsumas? Siaip Vokieciai labai stipriai dirbo ivairiom srytim. Nenustebciau kad tai realu…

aa

tiesiog juokinga kad tokiu straipsniu antrastes pateikia kaip fakta… pamate juoda objekta rankoj kuri laike prie ausies ir iskart nusprende kad ten telefonas…

lolaa

As tikiuosi tu supranti koks cia tinklapis.

shin

pabusiu pesimiste ir pasakysiu kad man ten nelabai I telefona panasu… gal kokia tase ar dar kas nors…

illuminati

kokie mes mandri :) walkie talkie jei ka lietuviskai – racija

ttt

Anksciau sita tema apie Charllie Chaplin Time Travel senai diskutuota.Bet kai atsiranda dar vienas panasus video visos kortos vel sumaisomos.Va ce jau niekas nepasakys kaip istikruju buvo. :)

zxc

Tai , kad sita misterija jau seniausiai paaiskinta buvo – vyko walkie talkie prototipo bandymai (gana mazu gabaritu tam laikmeciui) kurie buvo filmuojami…

Ma Deuce

akivaidziai ten delnine tasyte, tokia pati kaip ir pas priekine moteri, tik mazesne. koks dar mobilusis, ka jus rukote? ar logiska kad veliau atsirade telefonai buvo vadinamos plytos zymiai didesni nei tas “telefonas” is 1938m?

kablys

Tarkim kad ten ir buvo telefonas ar kažkokia komunikacijos priemone… Jeigu ta mergina keliavo laiku tai nemanau kad ji bus su Nokia 3310. Bet kaip jau minėjau – ten ne telefonas.

aa

Tiesiog mastau kur ta riba kai cia ateja zmones vieningai pasakys “cia fake” jei jau cia zmones iziuri kazkoki telefona tai … nu sorry bet tik pas gyditojus jau kreiptis:D , normalus zmones pamatytu kad mergina pasikase skruosta ir nuleido ranka , o tas juodas objektas tarp pirstu tebuvo jos plaukai…

lolaa

Rasyk ka nori tik neizeidinek kitokios nuomones bei net nepazistamu zmoniu. O seip pritariu tau

bn

na, siaip senas juostas, kurios nufilmuotos pries beveik simtmeti, labai lengva padaryti hd, nes juk tai JUOSTOS ;)

illuminati

pritariu , o va jei butu prasta kokybe , tai kazkas butinai drebteltu , kad cia kazkas su photoshopu padirbejo …

illuminati

atsiprasau ne photoshopu , o video darymo programele ;)

Taip pat skaitykite