Juodasis veidrodis

Juodasis veidrodis (scrying mirror) taip pat žinomas kaip magiškas veidrodis. Tai įrankis kuriuo galima numatyti praeities, dabarties ir ateities įvykius. Gali atskleisti vartotojo paslėptas žinias, aiškiaregystės sugebėjimus, taip pat gali būti naudojamas kaip portalas. Tai naudinga priemonė susisiekti su demonais, dvasiomis, gauti atsakymus į klausimus. Tobulėti ir atskleisti pasąmonėje nugramzdintas mintis.

 

Veidrodžio naudojimo taisyklės:

 

1. Veidrodžio paviršius visuomet turi būti švarus, geriausia valyti alkoholiu ir švariu skudurėliu.
2. Niekada nenaudokite ne pagal paskirtį.
3. Neleiskite niekam kitam žvelgti į jo paviršių. Išimtis yra, jeigu tai naudojama per grupinį ritualą. Laikyti jį šilko maišelyje kai jis nenaudojamas.
4. Vieta, kurioje naudojamas veidrodis turi būti švari.
5. Dirbant su veidrodžiu užgesinti visus pašalinius šviesos šaltinius, išskyrus žvakę.
7. Patirtį rašyti į žurnalą.

 

Veidrodžio kūrimas

 

Reikės: Nuotraukos rėmelio, aerozolinių juodų dažų, pilno mėnulio (tuo metu yra valdoma 3 akis ir psichika) – Tai nėra būtina, bet tai faktorius siekiant geresnių rezultatų.

 

Išimti iš rėmelio stiklą ir kelis kartus nupurkšti aerozoliniais dažais. Nupurškus pirmąjį sluoksnį palaukti kol jis nudžius, tada procedūra pakartoti dar kelis kartus. Kai esate užtikrintas, kad stiklas nudžiuvęs, įdėti jį į rėmelį.

 

 

Praktiniai pratimai

 

Tai labai svarbus pratimas, norint išmokti žiūrėti per veidrodį. Tai padės jūsų vizualinei vaizduotei, kuri leis jūsų psichinėms ir fizinėmis akims matyti kartu. Tai sustiprins jūsų aiškiaregystės sugebėjimus.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Atsisėskite priešais veidrodį ir įsivaizduokite daiktus ant jo paviršiaus, viena po kito. Jūs turite pasistengti pamatyti daiktus aiškiai veidrodyje, tarsi jie ten būtų ištikrųjų. Pradžioje pabandykite įsivaizduoti paprastas figūras arba spalvas.

 

Pasistenkite vaizdą išlaikyti 1 minutę, tada pereikite prie kitos figūros. Pavyzdžiu: įsivaizduokite raudoną apskritimą, mėlyną trikampį ir pan. Geriausia pratimą daryti kasdien po 15 min. Iki kol pilnai jį įvaldysite.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Šis pratimas yra vertas pastangų, kadangi tai suteikia jums magišką drausmę, o vizualizacijoms suteikia aiškumo ir patogumo.

 

Veidrodžio naudojimas

 

Kad pradėtumėte sesiją turite įeiti į transą ir įsivaizduoti veidrodį kaip juodą skysta vandenį arba degutą. Nustatyti žvilgsnį į veidrodį. Teks būti kantriems jeigu norite pasiekti rezultatų. Pradžioje visi mato debesis, tai normalus ir teigiamas ženklas.

 

Su patirtimi ir atkaklumu vaizdas pereis į vizijas, o tai įvyks atsitiktinai. Užtruks laiko, kol galėsite įtraukti visus 5 jutimus. Kai veidrodis nenaudojamas jį reikia laikyti šilke (maišelyje arba bent jau susukta į šilką, pridengta juo), saugioje vietoje, kad išlaikytumėte energiją ir kiti jos nepaveiktu.

 

Ritualas

 

Pirmiausia reikia nuspręsti, ko norite pasiekti naudojant veidrodį. Tada pasiruošti darbo vietą.
Kai būsite pasirengę, užmerkite akis ir atsipalaiduokite, pajuskite kiekvieną savo kūno dalelę, jauskite kaip dingsta įtampa. Įsivaizduokite, kad esate rate, kuris jus saugo ir jūs galite kontroliuoti viska, kas jame. Kvėpuokite giliai, ritmiškai, lėtai.

 

Jauskite kaip patenkate į transą, jūs esate apsuptas šviesos, laikas ir materialus pasaulis jums nebeegzistuoja. Tyliai pašaukite savo darbo globėja, dvasios gida ar ką kita, kas jums priimtiniau. Dar karta prisiminkite savo darbo tikslą. Atverkite akis ir žvelkite į veidrodį. Atpalaiduokite savo sufokusuotas akis, tačiau išlikite budrūs.

 

Po kurio laiko kai veidrodžio paviršius pradės keistis, jūs pamatysite tamsų rūką. Kai jūsų vidinės akys prasivers, kelionė į veidrodį prasidės. Prisiminkite, kad vidine akimi matote per vaizduotę. Baigę kelionę užsimerkite ir racionaliai permąstykite viską ką patyrėte, užsirašykite į žurnalą.
Veidrodį įkrauti galima dvejopai, tai priklauso nuo to, kam naudosite veidrodį.

 

Jeigu kviečiate demoną…

 

Demonas galės jus paliesti, bendrauti daugiau asmeniniu lygiu. Vizijos gali pradėti egzistuoti už veidrodžio ribų. Energiją reikės papildyti dažnai. Jūs turėsite pastatyti savo veidrodį mėnulio šviesoje, kad būtu įsisavinta mėnulio energija.

 

Kad tai padarytumėte turite kvėpuoti mėnulio energija į savo širdies čakrą ir iškvėpti per rankas į veidrodį. Jeigu esate atviras jūs pajusite, kada veidrodis bus pilnas energijos, ir kada jį vėl reiks papildyti. Veidrodis turi būti naudojamas naktį. Geriausia per jaunatį arba per pilnatį, gali būti išimčių priklausomai nuo ritualo.

 

Veidrodžio įkrovimas su šviesa

 

Šis metodas skirtas gydimo, savęs tobulinimo darbams. Taip pat galite šviesą imti iš tam tikrų spalvų, kurios skleidžia vibracijas, galite išrinkti spalvą, kad ir kokia ji bebūtu. Įsivaizduokite ir pajuskite, kad jos energiją perduodate veidrodžiui.

 

Veidrodžio įkrovimas šviesa yra paprastas, bet galingas procesas. Tai turėtu būti daroma dažnai, ypač prieš naudojant veidrodį, kad būtumėte užtikrintas, jog matote teisingas vizijas, susijungti su pozytyvia energija ir nepatirti trukdžių.

 

Pirmiausia jūs turite įsivaizduoti, baltą šviesą per karūninę čakrą tekančią žemyn jūsų kūnu. Kūnas tampa laisvas ir pripildytas šviesos. Nepamirškite kvėpuoti pilnai, giliai, ir ritmiškai. Dabar atsistokite prieš veidrodį ir nukreipkite savo delnus link jo. Įsivaizduokite, kad viduje esanti šviesa teka į jūsų rankas, o jūs suformuojate baltos šviesos kamuolį.

 

Matykite ir jauskite aiškiai tai savo vaizduotėje. Kai būsite pasirengęs, perduokite visą “energija” veidrodžiui. Žvelkite kaip veidrodis įsiurbia šviesą. Šis procesas turi būti kartojamas tol, kol pajusite, kad veidrodis pasikrovęs.

 

Straipsnio autorė: Master

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
inga

Aha dar pasirodys vekniukas su ragiukais :D

tfyg

Nepatarciau uzsiimineti juodaja magija :0

Velino garbintojas

Kas blogio negyvo žmogaus dvąsia ar demonas?
Kai pasidarysiu–dažnai krausiu(demoną mėnulio energyja) bet dažnai galbūt nekvietinėsiu ir būtinai dažnai praktikuosiuos. Į klausimą galit atsakyt kažkas??????

mindaugas brazys

sutinku su Migle, lauksim daugiau tokiu straipsniu…..

Kngr

Nesamone

wolfing

Migle tu gal iš pradžiu šita įvaldyk ir tik tada panašiu ieškok.
man atrodo kad neturėtu buti pašalinių poveikių nebent bandai su demonais susiekti… bet čia tik mano nuomone ir aš visiškai žalias šioje sritije :D

martyr

saviįtaiga?

Tamsos atstovas

Kodel apie pasekmes neuzsiminta?

Migle

aciu uz straipsni! pagaliau ir praktika atsirado, o ne tik teorija :) butu labai malonu dar kokiu panasiu straipsniu sulaukti!

Taip pat skaitykite