NSO egzistuoja, sako 36 procentai amerikiečių

Tikite ateiviais? Tuomet Jūs turite daugiau bendraminčių negu galvojote.

 

36 procentai amerikiečių, apie 80 milijonų žmonių tiki, kad NSO egzistuoja ir mano, kad vieną jų matė, rodo National Geographic apklausa.

 

17 procentų apklaustųjų sakė netikintys NSO arba neatpažintais skraidančiais objektais ir beveik pusė nėra įsitikinę. Politikai šiuo klausimu skeptiški, o beveik keturi penktadaliai apklaustų žmonių mano, kad vyriausybė slepia informaciją apie NSO.

 

“Chasing UFOs” laidos premjera nebuvo visiškai rimta, sakė Brad‘as Dancer‘is vyresnysis National Geographic vice prezidentas. Žmonių buvo paklausta, kas geriau susitvarkytu su ateivių invazija, prezidentas Barack‘as Obama ar respublikonas Mitt‘as Romney (Obama laimėjo 65 procentais) ir kurį super herojų jie kviestų į pagalbą (Galiūnas Halkas nugalėjo Betmeną ir žmogų vorą)

 

Mes norėjome truputi pasilinksminti ir pažiūrėti ar pop kultūra turi įtakos žmonių nuomonei, sakė Dancer‘is.
Holivudas, jis tikrai paveikė žmonių tikėjimą – 55 procentai amerikiečių tiki, kad vyrai juodais kostiumais grasino žmonėms, kurie pranešė apie NSO reiškinius.

 

Sparčiai didėja nuomonė, kad žemė nėra vienintelė planeta palaikanti gyvybės formas, 77 procentai amerikiečių mano, kad yra ženklų apie ateivių lankymąsi žemėje.

 

Kelton Research apklausų įmonės atliktas tyrimas nustatė, kad labiausiai amerikiečiai tiki X-Failai filmo scenarijumi, žmonės mano, kad šis filmas labiausiai atspindi tai, kas įvyktu ateivių invazijos metu, nei bet kuris kitas filmas.

 

1114 atsitiktinių amerikiečių buvo paklausta, ką jie darytų, jei ateiviai aplankytų žemę. Beveik ketvirtadalis žmonių bandytų susidraugauti su jais, 13 procentų apklaustųjų užsirakintų namuose, ir tik vienas iš 20 apklaustųjų sakė, kad „bandytų padaryti jiems žalos“.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
deivis

ai man tai duhai tie atieiviai geriau paklausykit blink182 ir nusiraminsim visi

:D

Nukvake tie zmones daros,jiem ateiviai visur vaidenasi ir pasaulio pabaigos,kaip mazvaikiai kokie….

Jo

Nezinau , as jais tikrai tikiu ir esu macius objekta kurio paaiskint neimanoma. Klausiau kitu nuomones apie tai, bet jie patys nesupranta kas tai galejo buti..

nu

Aš tikiu, kad ir Lietuvoje yra daug žmonių, kurie tiki, kad žemę lanko ateiviai. Tiesiog Lietuvoje tokių apklausų niekas nedaro. O būtų įdomu pamatyti rezultatus: tarp mūsų daugiau skeptikų ar ne?

aa

jie i saule paziuri ir mato ten planeta… nu tai nenuostabu kad pamate lektuva nakti su zaliom sviesom pagalvoja kad ateiviu invazija prasidejo…

Gedas

o ne, tai saule planeta ? :D maniau kad zvaigzde :D

aa

nu nzn is kur tu sita istraukiai bet turbut esi prie tu 50% amerikieciu kurie galvoja kad saule planeta… ISMOK SKAITYT VIENA KART BL!

Gedas

Nesupratai sarchazmo ?

Taip pat skaitykite