Gyvi gyvūnai pardavinėjami kaip raktų pakabukai
|Už kainą, kuri tiktų apgailėtinam pakabukui, jūs gatvėje galite nusipirkti gyvus gyvūnus, supakuotus į mažus plastikinius maišelius, pripildytus specialiu skysčiu, kuriuose gyvūnai gali išgyventi labai trumpą laiką.Vis dėlto, šie raktų pakabukai iš tikrųjų yra gana populiarūs ir, kas blogiausia, legalūs.
„The Global Times“ teigimu, šie raktų priedai, kurių viduje yra gyvi gyvūnai yra parduodami metro stotyse ar tiesiog gatvėse. Pirkėjai gali rinktis tarp braziliško vėžlio ir dviejų mažyčių žuvyčių, įkalintų oro pripildytame maišelyje kartu su spalvotu vandeniu. Vienas pardavėjas teigė, kad šitaip įkalinti gyvūnai gali išgyventi net kelis mėnesius, nes viduje esantis vanduo, jo nuomone, yra puikios mineralinės medžiagos, tačiau veterinarai tokią galimybę paneigė.
„Aš pasikabinsiu jį savo bute, nes jis atrodo gražiai ir neša laimę“ – sakė vienas klientas, pirkęs maišelyje įkalintą vėžlį.
Nors šie žiaurūs raktų pakabukai populiarėja, apie tai išgirdę gyvūnų teisių šalininkai griebiasi veiksmų prieš tokį gyvūnų išnaudojimą. „Įdėti gyvą gyvūną į užklijuotą oro maišelį, kuriame labai mažai erdvės, yra pasibaisėtinas ir amoralus elgesys su gyvūnais“ – „The Global Times“ žurnalui piktinosi Qin Xiaona, NGO Capital Animal Welfare Association (Sostinės Gyvūnų Gerovės Asociacijos) direktorė.
Vis dėl to atsiranda žmonių, kurie bando padėti gyvūnams. „Aš nusipirkau vieną iš šių pakabukų, kad išlaisvinčiau gyvūnėlį, jis atrodė toks vargšas“ – prisipažino viena iš pirkėjų.
Toks gyvūnų pardavinėjimas yra aiškus gyvūnų teisių pažeidimas, tačiau Kinijoje nedraudžiamas jokiais įstatymais. Šiuo metu, kol nėra aišku, ar Kinijos teisės aktai uždraus prekiauti šiais gyvūnėliais kaip pramoga, Qin Xiaona siūlo paprastą ir žmogišką būdą Kinijos gyventojams: „Jei niekas nepirks, rinka žlugs“-sako ji.
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt
Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!
Deja, tie gyvūnai, kurie jau įkalinti mažuose plastikiniuose maišeliuose su paskutiniu oro gurkšniu, nebeišsilaisvins iš tos mažos erdvės, kurioje jų gyvenimas yra bevertis. Bet gyvūnų mylėtojai nepraranda vilties, kad taip daugiau nebus įkalintas nė vienas mažas ar didelis gyvūnas.
nu gerai vabalus galima pardavineti bet gyvunus …
Tai gerai tie uodai gelia maliarija platina, musės lipa ant maisto, nu o ką tau tas vėžliukas ar žuvytė padarė? Sugėlė? Siaubas nebezino kaip pinigo prasimanyt
Tik visiskas psihas gali taip sugalvot galetu ta kuris isrado atskrist koks nso ir pati i maiseli supakuot ir pakabint ant skraidancios lekstes uzvedimo sverto ar ko panasaus
Tik visiskai degradaves padaras,galejo sumastyti prasukti toki versla.As ta zmogysta pati i kokia sprotine ikisciau,su keletos dienu isgyvenimo galimybe..kad turetu laiko pamastyti,ka padare
Cia gera ideja, bet ka galima prisigalvoti kad tik gauti pinigu. Jai cia butu legalu as irgi kazka panasaus sugalvociau, nes pinigai siais laikais yra viskas :D
Uztat gerbiamieji pamate gatveja kina japona ar kita aziskos kilmes atstova nebijokit supyzdinti nes tai yra issigimimo isikunijimas tik protiskai atsilike zmones gali taip daryti
supakuot i vakuma tuos kas gamina
nu nx juos pacius i celofana suvyniot ir pardavinet
…… šlykštūs tie kinai. Kad jie nusprogtų. Pačius juos į ‘ale mineralizuotą’ orą uždaryt. Nesuprantu, kaip jų kultūroje vis dar gali būti šitaip negerbiama gyvybė. Visdėlto ne viduramžiai. Ir pavyzdžių pilna- šitos žuvytės ir vėžliukai tik dalelė. Pasidomėję supras, ką turiu omeny. Baisu.
lyg dabar sužinojot ,kad daugybė žmonių žiaurūs. senai atsimerkt reikėjo. o kai žmogus žmogą mėsinėja tai jau ne žiauru. sena istorija kaip pasaulis, tik su šitais gyvūnais jau taip naglai.. laimę mat neša,aš ta žmogų primuščiau :]
neturiu zodziu , kaip ziauru … vapshe ispizdejimas