Muiladarė iš Koredžio: muilą gamino iš nužudytų žmonių

Leonarda Cianciulli (gimusi 1893 m. lapkričio 3-ąją, mirusi – 1970 m. spalio 15-tąją) buvo serijinė žudikė iš Italijos. Geriau žinoma kaip „Muiladarė iš Koredžio“. Ši dama tarp 1939 ir 1940 m. nužudė tris moteris ir pavertė jų kūnus į muilą. L. Cianculli gimė kaip prievartos rezultatas, todėl visą savo vaikystę tvėrė motinos neapykantą. Net du kartus mergaitė bandė nusižudyti.

 

Istorija

 

Leonarda gimė 1893-iais metais, mažame Italijos miestelyje Montella. Cianciulli buvo motinos išprievartavimo išdava, paskatinusi gimdytoją nekęsti savo vaiko labiau už viską pasaulyje. Dar būdama jauna mergaitė, Leonarda kelis kartus bandė pasikarti ir nusižudyti prarydama gabalus stiklo, tačiau nesekmingai.

 

Vėliau, jau suaugusi, prieš savo motinos valią ištekėjo už biuro tarnautojo Raffaele Pansardi ir persikėlė su juo į Lariano miestą. 1930 metais, judviejų namus suniokojo stiprus žemės drebėjimas, todėl pora persikraustė dar kartą – šįkart į Koredžio miestą.

 

Koredžio miestelyje Leonarda atidarė nedidukę muilo krautuvėlę ir pasižymėjo kaip graži, maloni moteris, mylinti motina bei puiki kaimynė. Pasak kai kurių šaltinių, Lea (taip save pradėjo vadinti Leonarda) šiek tiek užsidirbdavo pranašaudama ateitį ir vykdydama piršlės pareigas.

 

Per visą savo santuokos laikotarpį Leonarda pastojo net septyniolika kartų. Tris kartus moteris persileido, o dešimt pagimdytų vaikų mirė dar būdami kūdikiai. Kalbama, kad moteriai galutinai sutriko psichika po nuolatinių jos girtaujančio vyro mušimų ir kankinimų. Mušama buvo ne tik Leonarda, tačiau ir jos vaikai.

 

Vėliau teisme ji teigė, jog kartą jai net buvo apsireiškusi Mergelė Marija, kuri liepė aukoti žmones jeigu nori apsaugoti savo vaikus. 1939-iais pakvietus vyriausiąjį Cianciulli sūnų Giuseppe atlikti karinę tarnybą, „Muiladarė iš Koredžio“ pradėjo savo darbus.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Leonardos virtuvė

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Giuseppe buvo jos mylimiausias vaikas, todėl moteris nusprendė jį ginti visomis išgalėmis. Ji padarė išvadą, kad sūnaus saugumui garantuoti reikėtų ką nors paaukoti. Būtent todėl moteris nusižiūrėjo tris pagyvenusias savo kaimynes.

 

Lea pasinaudojusi savo piršlės reputacija prisiviliojo pirmąją auką Faustina Setti, įtikinusi, jog rado senstelėjusiai senmergei vyrą Kroatijoje. Cianciulli liepė Faustinai slėpti visas piršliavimo detales nuo savo šeimos ir draugų, ir siųsti jiems suklastotas atvirutes iš pajūrio kurorto Pula.

 

Galiausiai paskutinio savo apsilankymo Lea namuose metu, Setti buvo apsvaiginta, užkapota kirviu. Aukos kūno moteris atsikratė, kaip pati papasakojo, šitaip:

 

„Sumečiau tris gabalus kūno į puodą, pridėjau septynis kilogramus kaustinės sodos – kurią pirkdavau muilui daryti – ir tol maišiau visą masę, kol kūno dalys pavirto į tirštą, tamsią pliurzę, kurią supyliau į keletą kibirų ir ištuštinau šiuos artimiausiame septiniame bake.

 

Tuo tarpu, kalbant apie kraują – palaukiau, kol jis sukrešės, tuomet išdžiovinau orkaitėje, nugramdžiau ir sumaišiau su miltais, cukrumi, šokoladu, kiaušiniais, margarinu bei pienu, visą sumaišydama į vieną masę. Iš jos iškepiau traškius pyragėlius prie arbatos ir vaišinau jais ponias, atėjusias manęs aplankyti. Pastaruosius valgiau ir aš pati, ir Giuseppe“.

 

Leonardos įrankiai

 

Antroji L. Cianciulli auka buvo nužudyta lygiai taip pat. Ja tapo Francesca Soavi, kuriai atseit buvo surastas mokytojos darbas moterų koledže Piacenza mieste. Ji taip pat buvo įtikinta siųsti melagingus laiškus ir atvirutes savo šeimai bei draugams. Francesca ištiko Setti likimas, bet šį kartą Leonarda pavogė savo aukos pinigus ir brangenybes.

 

Su paskutiniąja į jos nagus pakliuvusia moterimi – operos dainininke Virginia Cacioppo – buvo pasielgta šiek tiek kitaip. Cianciulli ją įtikino, jog rado darbą pas žymų Florentine miesto impresarijų. Virginia buvo nužudyta tuo pačiu būdu kaip ir pirmosios dvi aukos, tačiau Lea teisme teigė jog šį kartą balta moters oda padėjo pagaminti žymiai geresnį muilą ir iškepti ypatingai saldžius pyragaičius:

 

„Sumečiau jos kūno dalis į puodą, kaip ir kitų dviejų…tačiau šios moters mėsa buvo riebi ir balta, todėl, jai ištirpus, į masę supyliau kvepalų buteliuką ir, ilgai pavirusi, galėjau padaryti puikiausią riebų muilą. Dalinau jo gabalėlius kaimynams bei klientėms. Pyragėliai taip pat buvo daug geresni – toji moteris buvo išties saldi“.

 

Tačiau, neilgai trukus įtarusi kažką negero, Cacioppo svainė atvyko į Correggio pašnipinėti ir išsiaiškinti, kodėl taip paslaptingai dingo Virginia. Informuota apie keistas aplinkybes, policija savo įrašų archyve atrado keletą Leonardai ir jos vyrui pateiktų kaltinimų sukčiavimų. Turėdami pagrindo atlikti kratą, policija Cianciulli namuose aptiko Virginios Cacioppos papuošalų.

 

Leonardos teismas

 

Per apklausą Leonarda Cianciulli prisipažino, jog norėdama apsaugoti savo vaikus nužudė tris moteris. 1946-iais metais įvykęs teismas, nuteisė Cianciulli 30 metų kalėjimo ir tris metus atlikti bausmę Pozzuoli nusikaltėlių beprotnamyje, kur 1970-iais ji galiausiai mirė dėl kraujo išsiliejimo į smegenis.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
9 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
7--

kosmaras kazkoks…

Coco

Ne kažka

negeriau:D

Ir receptelis pridetas :DD

RoxiO

Kas nori vaflių?

radve

eina po velniu…

~Ą~

Negalėjau nepagalvoti apie Svynį Todą. c:

XCX

gal si istorija ikvepe jo kurejus

niam

pavalgyti uzsimaniau.

atsakovas

visai smagiai:)

Blade

Ziauriai cia… ;O

Taip pat skaitykite