Ligos pagal horoskopą – kokie dažniausi susirgimai pagal Zodiaką?

Avinas (kovo 21 – balandžio 20)
Ugnies ženklas (impulsas, veiksmas, energija)

 

Po Avino ženklu gimusių žmonių ligos paprastai prasideda staiga, vystosi gana greitai ir ūmiai. Dažniausia Avinų negalavimo priežastis būna energijos perteklius, per didelis jaudinimasis ir atsainus požiūris į savo sveikatą.

 

Kadangi Avino ženklas atsakingas už pagrindinę žmogaus kūno dalį – galvą (veidą, smegenis, viršutinį žandikaulį ir akis), šio ženklo žmonės dažnokai kenčia nuo kvėpavimo takų, akių ir odos ligų, rinito, karštligės, neurozės, galvos svaigimo ir galvos skausmo priepuolių. Gimusieji po šiuo ženklu turėtų saugotis peršalimo ir akių nuovargio, laiku kreiptis į stomatologą, kontroliuoti savo emocijas ir ypač – vengti barnių. Avinams ypač rekomenduojama nerūkyti, nes tai sukelia kraujagyslių spazmus.

 

Jautis (balandžio 21 – gegužės 21)
Žemės ženklas (realizmas, darbštumas, užsispyrimas)

 

Taurai pasižymi gyvybiškumu ir ištverme, bet jei suserga – sveiksta labai lėtai. Ligos dažnai užsitęsia ir neretai tampa lėtinės. Tauro ženklas veikia gerklę, kaklą bei kaklo slankstelius, apatinį žandikaulį ir virškinamąjį traktą, todėl šio ženklo žmonės dažnai kenčia nuo gerklės, ryklės, kaklo, ausų bei lytinių organų ligų. Gimusiesiems po tauro ženklu reikėtų ypač saugotis difterito, Bazedovo ligos, anginos, astmos, o taip pat negalavimų, susijusių su persivalgymu. Po šiuo ženklu gimusiems žmonėms būtina ypač saugoti ir grūdinti nosiaryklę. Persivalgius visada sutrinka medžiagų apykaita, ir dėl to gresia nutukimas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)
Oro ženklas (nepastovumas, energija, darbas, dvilypumas)

 

Dvyniai paprastai nėra stiprios sveikatos, nes su ja elgiasi atsainiai, nelabai kreipia dėmesį į pirmuosius ligos požymius. Šis ženklas veikia pečius, rankas, plaučius bei nervų sistemą, todėl kai kuriems Dvyniams gali grėsti bronchitas, astma, nerviniai sutrikimai, plaučių uždegimas, sąnarių, kepenų ir odos ligos. Kad sustiprintų sveikatą, po Dvynių ženklu gimusiems žmonėms rekomenduojama kuo dažniau būti gryname ore, grūdinti ir treniruoti kvėpavimo organus, nerūkyti, kontroliuoti savo emocijas ir visada – pakankamai išsimiegoti.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Vėžys (birželio 22 – liepos 22)
Vandens ženklas (pasyvumas, gilus mąstymas, jautrumas)

 

Vėžys dažniau nei kitų Zodiako ženklų atstovai gali įsikalbėti sau ligą. Bet blogiausia yra tai, kad jeigu Vėžys sugalvojo sau ligą, tai iš tiesų gali ja susirgti. Vėžio ženklas veikia krūtinę, pilvą, alkūnės sąnarius, skrandį ir apatinę plaučių dalį. Šiam ženklui “priskiriamas” gastritas, opa, vandenligė, sklerozė, augliai, limfmazgių ir šalinimo sistemos ligos.

 

Po Vėžio ženklu gimusių žmonių ligų priežastimi dažnai tampa jaudinimasis, perdėtas jautrumas bei pomėgis gausiai ir skaniai pavalgyti. Kad sustiprintų sveikatą, Vėžiams būtina labiau pasitikėti savimi, siekti emocinės pusiausvyros, būti optimistiškiems ir guviems.

 

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 21)
Ugnies ženklas (veiksmas, organizavimas, vadovavimas)

 

Liūtai pasižymi didžiuliu energetiniu potencialu. Nors šio ženklo žmonių ligų forma dažnai būna sunki, jie sveiksta gana greitai. Kadangi šis ženklas “atsakingas” už širdį, prie krūtinės esančią stuburo dalį, nugarą bei tulžies pūslę, Liūtus dažnai kamuoja tachikardija, aterosklerozė, aneurizma, reumatiniai negalavimai ir nugaros ligos.

 

Pagrindinė Liūtų sveikatos taisyklė – reguliuoti energijos sąnaudas ir vengti stiprių susijaudinimų.
Teigiamai veikia poilsis gamtoje, popietinis miegas, nugaros gimnastika.

 

Mergelė (rugpjūčio 22 – rugsėjo 23)
Žemės ženklas (atsargumas, aktyvumas, realizmas)

 

Mergelė labai rūpinasi higiena ir sveikata. Kai kurie iš jų dažnai taip „įsijaučia”, jog tai jiems tampa įkyria idėja. Mergelės ženklas veikia pilvo ertmę, plonąsias žarnas ir virškinamąjį traktą. Šio ženklo atstovams būdingiausios tokios ligos: virškinimo sutrikimai, pilvo ertmės uždegimai, žarnyno nepraeinamumas, diegliai, apendicitas, išvarža. Po šiuo ženklu gimusiems žmonėms reikia labai rūpintis savo mityba, būtinai daryti iškrovos dienas, rūpintis žarnyno švarinimu ir nervinės sistemos stiprinimu.

 

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23)
Oro ženklas (labilumas, nepastovumas, dvilypumas)

 

Svarstyklių sveikata paprastai yra gera, nors kartais pagal jų išvaizdą to ir nepasakytum. Svarstyklių ženklas veikia inkstus ir juosmens sritį. Labiausiai pažeidžiama šio ženklo atstovų vieta – inkstai. Būtent su jais ir susijusios dažniausios ligos – nefritas, inkstų akmenligė, uremija, šlapimo pūslės uždegimas; taip pat cukrinis diabetas, moterims – kiaušidės cista. Šio ženklo žmonėms labai patinka dėmesys ir švelnumas, todėl jų sveikimas dažnai priklauso nuo santykių su aplinkiniais. Gydomai veikia maloni muzika ir gražios gėlės. Svarstyklėms reikia vengti peršalimų, nereikėtų piktnaudžiauti alkoholiu ir raminamaisiais.

 

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22)
Vandens ženklas (emocinė energija, jautrumas, kritiškumas)

 

Skorpionų sveikata paprastai būna labai stipri; be to, jie turi didelius jos atnaujinimo rezervus. Skorpiono ženklas stipriausiai veikia apatinę pilvo dalį, lytinius organus, šlapimo pūslę ir tiesiąją žarną. Šio ženklo žmonėms būdingos tokios ligos, kaip: hepatitas, šlapimo pūslės veiklos sutrikimai, išvarža, lytinių organų pažeidimai, venerinės ligos, hemorojus, infekcinės ligos. Visiems Skorpionams efektyvi priemonė nuo negalavimų – bioenergetinis gydymas ir liaudies medicinos priemonės.

 

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 22)
Ugnies ženklas (valdžios siekimas, nepriklausomybė, aktyvumas)

 

Šauliai paprastai išsiskiria puikia sveikata, tačiau neretai dėl savo negalavimų būna patys kalti. Kadangi Šaulio ženklas „valdo” dubenį, klubus, sėdmenis, apatinius stuburo slanksteliams ir kraujo valymo organus, šio ženklo žmonėms būdingos nervų ir kraujo apykaitos bei kraujodaros sistemos ligos, išijas, reumatas, kvėpavimo takų bei organų ligos (ypač bronchitas ir plaučių ligos). Šauliai turėtų vengti nervinių sukrėtimų, pervargimo, persivalgymo, piktnaudžiavimo alkoholiu.

 

Ožiaragis (gruodžio 23 – sausio 20)
Žemės ženklas (pastovumas, realizmas, lėtumas)

 

Kai kurie Ožiaragiai nuo gimimo gali būti liguisti, tačiau bėgant metams jų sveikata stiprėja. Nors šių žmonių energijos atsargos nėra labai didelės, tačiau laikydamiesi savo principų, jie paprastai išgyvena iki gilios senatvės (tarp šio ženklo atstovų daug ilgaamžių). Ožiaragio ženklas veikia kelius, odą ir virškinimo sistemą, todėl šio ženklo žmonėms būdingos tokios ligos: kaulų lūžiai, artritas, prikurtimas, riebalų liaukų uždegimai, druskų nusėdimas stuburo srityje, virškinimo sistemos sutrikimai.

 

Vandenis (sausio 21 – vasario 19)
Oro ženklas (judrumas, atsargumas, individualumas)

 

Vandeniai paprastai būna nuo gimimo apdovanoti dideliu fiziniu patrauklumu ir gyvybiškumu, tačiau po šiais bruožais dažnai slepiasi trapi sveikata. Vandenio ženklas „valdo” blauzdas, riešus, apatinių galūnių kaulus, regos organus, vegetatyvinę kraujagyslių sistemą, raiščius ir sausgysles. Šio ženklo žmonėms būdingos ligos: varikozinis venų išsiplėtimas, nervų sistemos sutrikimai, galūnių traukuliai, regos ir klausos ligos, padidėjęs kraujo spaudimas ir aterosklerozė. Po šiuo ženklu gimusiems žmonėms reikėtų vengti pervargimo, žalingų įpročių.

 

Žuvys (vasario 20 – kovo 20 )
Vandens ženklas (artistiškumas, jautrumas, realizmo stoka

 

Žuvų ženkle Saulė baigia savo kasmetinę kelionę Zodiako ratu, todėl po juo gimę žmonės nėra apdovanoti didele gyvybine ir fizine energija. Jiems iškylančios sveikatos problemos dažniausiai būna susijusios su emocine būsena, o ne su mikrobų ar virusų veikla. Žuvų ženklas yra „atsakingas” už pėdas, skrandį bei žarnyną ir kūno skysčius. Kai kuriems šio ženklo atstovams dažnai gresia grybelinės ligos, bendras organizmo nusilpimas, kojų tirpimas. Žuvims būdinga greitai priprasti prie kokio nors preparato. Todėl Žuvų sveikatai ypač pavojingas alkoholis, narkotinės medžiagos.
Šiems žmonėms reikia stengtis į gyvenimą žvelgti praktiškiau.

 

Šaltinis: visokybes.com

Rekomenduojami video:


2500
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Mer

Koks absurdas! Ir iš viso apie vėžius beveik visada rašo nesąmones, nėra jie tokie išgverę kaip kad nori tie astrologai pavaizduoti, jau ima nervint

verkiu

Viskas atitinka…..

neatitiko

nei man, nei artimiesiems.

elvyra

kai kas atitiko

Liute

Atitiko, net keista……

....

Blemba.. kai perskaiciau jog jauciai daznai serga gerkle net bevalgydama uzspringau, nes as ziauriai daznai sergu gerkle ir beveik visa laika angina..

vandenis

O man beveik viskas atitiko ;DDD

mmm..

Nesamone.. Zuvies zenkle man niekas neatitiko.. Isvis niekas:D

Taip pat skaitykite