“Bjaurusis Benis” – paslaptingas JAV aiškiaregys

Į naujausią JAV kriminalinę istoriją Bendžaminas Stounridžas įėjo su pravarde Bjaurusis Benis. O į istorijos puslapius pateko jis dėka unikalių sugebėjimų kažkokiu nesuvokiamu būdu iš anksto sužinoti, ar gresia jam areštas. Ir klaidų čia nebūdavo. Jo bendrininkų žodžiais, “tokiais atvejais, jis matydavo farus dar išvakarėse”.

 

Beniui buvo 12 metų, kai pusė ketvirtos nakties kartu su jaunesniu broliu Sidu jis įsibrovė į kirpyklą per paliktą atvertą orlaidę. Neradę pinigų, pradedantys vagišiai ėmė krautis į krepšį brangią parfumeriją, pasišviesdami sau žibintuvėliu. Kažkoks praeivis pastebėjo atšvaitus kirpyklos languose ir paskambino policijai. Praėjo vos penkios minutės, kai policijos patrulis privažiavo prie kirpyklos, tačiau jaunieji plėšikai ju spėjo pasprukti. Kaip jie sužinojo apie iškvietimą, policijai liko paslaptimi. O štai Sidas pasakojo draugeliams, kad kažkuriuo momentu brolis griebė jį už rankos ir sukomandavo: “Bėgam! Tuojau čia atlėks farai! Aš juos matau!”

 

Nuo to laiko Benio darbelių sąrašas ėmė staigiai augti. Turėdamas 20 metų jis jau turėjo savo sąskaitoje dešimtis apiplėšimų, reketo atvejų, sunkių kūno sužalojimų ir kitokių įstatymo pažeidimų. O kiek kartų jis paspruko nuo policijos,nežinojo niekas. Tačiau nusikaltėlis aiškiaregis nepraleido kalėjime nė vienos dienos, kadangi niekad nepavykdavo sulaikyti jo nusikaltimo vietoje. Daug sykių buvo skelbiama jo paieška, bet surasti nepavyko.

 

Ir visgi banko nedideliame Teksaso miesteliuke Abiline apiplėšimas patupdė jį už grotų, nors pats jis jame ir nedalyvavo. Benis įspėjo plėšikus, kad jie turi palikti banką po penkių minučių, kadangi po 7 minučių ten atlėks policija. Tačiau nutiko nenumatytas dalykas: plėšikai pernelyg įsijutė tuštindami seifus ir pamiršo apie laiką. Kaip ir pranšavo Benis, lygiai po 7 minučių operacijų salėje pasirodė policija ir visus sulaikė.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Naktį, tardymo metu, vienas iš plėšikų prasišnekėjo, papasakojo, kas suplanavo banko apiplėšimą ir kus slepiasi Benis. Policininkai nuvyko į užmiesčio motelį ir ten aptiko mirtinai nusigėrusį nusikaltėlį aiškiaregį. Šiaip jau jis turėjo numatyti gresiantį jam areštą, tačiau, sužinojęs, kad apiplėšimas nepavyko, susinervinęs Benis nusigėrė. Tai ir sutrukdė pasireikšti jo aiškiaregiškam sugebėjimui.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Po parengtinio tyrimo nusikaltėlį turėjo išsiųsti į Dalasą. Tačiau Abilino geležinkelio stotyje Benis atsisakė liptį į 7 numeriu pažymėtą vagoną, garsiai apkaltinęs du lydinčius policininkus tuo, kad jie nori jį nužudyti. Vienas iš tvarkos segėtojų, juokdamasis, pasakė, kad savo kvailomis nuojautomis jis primena “iš proto išsikrausčiusią seną raganą”. “Juokis, juokis! Tai aš rytoj iš tavęs pasijuoksiu, kai tu susilužysi koją”.

 

Įsitikinę, kad į septintą vagoną areštuotojo net jėga neįgrūs, policininkai nusileido ir nuėjo į šeštą vagoną, kur buvo laisvų vietų.

 

Traukinys atvyko į Dalasą tikslii pagal tvarkaraštį ir Bendžaminas Stounridžas buvo palydėtas į kalėjimą. Tačiau paskui ėmė dėtis nepaaiškinami dalykai. 11 valandą vakaro vienoje iš gatvių įvyko eismo nelaimė: taksi automobiliui atsisakė stabdžiai ir jis įsirėžė į namo sieną. Vairuotojas liko gyvas, o keleivis žuvo. Apžiūrint lavoną, kišenėje buvo aptiktas bilietas į septintą traukinio “Abilinas-Dalasas” vagoną. Vidurnaktį į miesto morgą atgabeno moterį, kuri vakarieniaudama restorane paspringo ir mirė prieš suspėjant jai suteikti medicininę pagalbą. Ji irgi pasirodė esanti to paties septintojo vagono keleivė.

 

Iš viso Abiline į tą vagoną sėdo 8 žmonės ir visus juos dviejų dienų bėgyje ištiko mirtis. Viena keleivė, Dalaso gyventoja, grįžo namo tuo momentu, kai paaugliai narkomanai plėšė jos butą. Šeimininkę subadė peiliais. Ketvirtas keleivis tą pačią naktį pasisamdė prostitutę ir ji, pasigviešusi jo pinigų, šliūkštelėjo į viskį mirtiną klofelino dozę. Penktasis kitos dienos rytą nukrito į lifto šachtą, kai lifto durys atsidarė, o kabinos nebuvo. Šeštasis ir septintasis keleiviai buvo sutuoktinių pora: jie tapo vienintelėmis aukomis, kai naktį jų daugiabučiame name sprogo dujos. Policija, susidomėjusi šiais sutapimais, atliko tyrimą. Tiesa, jis nieko neatskleidė, neskaitant to, kad aštuntasis keleivis paprasčiausiai dingo be pėdsakų.

 

Po kelių dienų į Benio kamerą atėjo vienas iš policininkų, konvojavusių jį iš Abilino į Dalasą ir įteikė savo išgelbėtojui kaip dovaną porą blokų cigarečių. Sėsdami į šeštą vagoną, vietoj septintojo, jie liko gyvi. Tačiau, kaip paaiškėjo, porininkas, kuris išjuokė Benio “kvailas nuojautas”, visgi susilaužė koją.

Rekomenduojami video:


2500
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Benamis

Dekui. Bet zinok gaila, kad nusprendei issiregistruiti, nes tikrai buvo idomu paskaityti diskusija tarp taves ir insomnios :) Ir kaip supratau ne man vienam.

1TinSoldier

Beje, šiaip visiškai ne į temą: bet tu iš forumo buvai vienas iš tų poros žmonių su kuriais, nors beveik visiškai nesutikau, bet prieš tave nieko blogo neturėjau. Ta prasme, pasirodei visai įdomus ir mąstantis žmogus.

1TinSoldier

„Ech, tokius zmones visuomene vadina mazochistais ;)“ :)) Geras pastebėjimas :)) Gali būti, kad suklydai :) Bet, žiūrint ką turi galvoje, sakydamas, kad “būsiu stipresnis”. Aš cholerikas, gana nepastovus žmogus.. Pamatau parašytą žinutę, kyla mintys, ir nebegaliu susilaikyti neatsakęs.. Labai dažnai pasielgiu kaip tą sekundę jaučiuosiu. Kartais nei iš šio, nei iš to, sėdu į traukinį/autobusą ir išvažiuoju į kitą miestą.. kartais palieku man svarbius žmones.. kartais tiesiog išsiregistruoju iš forumų :)) Šituo atžvilgiu aš tikrai nesu stiprus. Bet čia jau mano problemos :) Bet, jei turi galvoje įsitikinimus, tai aš pakankamai stiprus ir pastovus. Tikrai neišsižadėjau savo idėjų ir… Skaityti daugiau »

Benamis

;D Ech, tokius zmones visuomene vadina mazochistais ;) Tik tavo atveju skausmas (jeigu ji taip galima pavadinti) ne fizinis, bet psichologinis :) “O ignoruoti tokių tokių nesąmonių, kokias kai kurie rašė, tiesiog fiziškai negalėjau” – o is pirmo zvilgsnio galvojau, kad busi stipresnis ;) Gaila, kad klydau.

1TinSoldier

Aš ateinu būtent todėl, kad man neįtinka :)) Mane nuoširdžiai nervina tokie puslapiai. Nemėgstu aš jų(forume ne vieną kartą rašiau kodėl) O iš forumo dingau todėl, kad užkniso ten vienam ginčytis su visais. O ignoruoti tokių tokių nesąmonių, kokias kai kurie rašė, tiesiog fiziškai negalėjau. Todėl paprašiau, kad mane ištrintų. Komentaruose – mažiau darbo, todėl galiu čia kartais ir apsilankyt :))

Benamis

Kazkas nuoskaudas lieja… ;D 1TinSoldier ir kam reikejo dingti is forumo? Vis tau kazkas nepatinka, kazkas neitinka bet kaip matau visvien cia vis ateini :D:D:D

1TinSoldier

Kas paaiškins man: Jei jis niekada nebuvo sulaikytas nusikaltimo vietoje, kodėl jį, kažkur saradę girtą, nusprendė, kad jis nusikaltelis ir vežė į Dalasą? Nereikia jokio vietinio sulaikymo, teismo ar pan? Kažkoks smulkus vagišius šūdą pamalė ir tas Benjaminas jau vežamas į vieną didžiausių Teksaso miestų? Kas per policijos pareigūnai, jei nusikaltelis, turėjęs bilietą į 7 traukinio vagoną, sugalvojo: “aš ten nenoriu” ir jie sutiko “gerai, sėsk į 6 vagoną”. Nuo kada policija kreipia dėmėsį į nusikaltelių kliedesius? Ypač tokioj policinėj valstybėj, kaip JAV? Čia tik pora, labiausiai įstrigusių nesąmonių. Ir, nors, google galima rasti vos ne apie kiekvieną mažiausią šuduką… Skaityti daugiau »

Taip pat skaitykite