Šuns dalia: dėdė berniuką laiko pririštą grandine

Dvylikametis berniukas Kinijoje pastaruosius du metus dėdės laikomas pririštas grandine. Teigiama, jog taip daroma paties psichiškai neįgalaus vaiko labui, tačiau daugelį skaitytojų šio berniuko nuotraukos gali šokiruoti.

 

Cai Changqing, gyvenantis Erlongšano kaime, esančiame Kinijos šiaurės rytuose, Heilongjiang provincijoje, savo dienas leidžia apgriuvusioje pašiūrėje, pastatytoje šalia jo dėdės namų. Dėdulė Cai Quan teigia: „Vaikis visiškai nekalba. Anksčiau jo tėvai manė, kad jų sūnus anksčiau ar vėliau pradės kalbėti, tačiau galiausiai paaiškėjo, jog vaikas yra psichiškai neįgalus.“

 

Vyras savo sūnėnu ėmė rūpintis po nelaimių, ištikusių berniuko šeimą – vaiko motina mirė, o tėvas liko paralyžuotas po nelaimingo atsitikimo.

 

Dėdės teigimu, berniuką būtina laikyti pririštą, kitaip jis pabėgtų. Taip jau buvo nutikę 2009 metais – pabėgusį vaiką partrenkė ir sunkiai sužalojo sunkvežimis. Po šios avarijos vyriškis nutarė sūnėną kiekvieną dieną laikyti pririštą 16 pėdų ilgio geležine grandine, apjuosta aplink vaiko liemenį.

 

Šis neįprastas elgesio su vaikais pavyzdys Kinijoje – ne vienintelis. Praėjusį gruodį visuomenė išvydo nuotraukas, kuriose įamžintos Junanio provincijoje gyvenančios dvylikametės dvynės, surištos tėvo. Pastarasis dukrų judėjimo laisvę varžo jau dešimtį metų – tėvas taip elgiasi bijodamas, jog būdamos laisvos mergaitės gali sužeisti save ir viena kitą.

 

Tėvas, įsitikinęs, kad jo vaikams geriau būti pririštiems prie tvoros ar medžio, nei lakstyti laisviems, taupo pinigus mergaičių gydymui. „Kai joms buvo dveji, mergaitės buvo laikomos normaliomis“, – teigia kinietis, įsitikinęs, kad jo dukroms gali padėti daktaro įsikišimas, tačiau sunki finansinė situacija kol kas neleidžia išsipildyti tėvo svajonėms: „Visos mano santaupos – 1000 juanių. Mes neturime atliekamų pinigų.“

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Dar vienas šokiruojantis elgesio su vaikais lyg su gyvūnais atvejis – praeitais metais žiniasklaidą apskriejusi dviejų metų berniuko Cheng Jingdan, nufotografuoto pririšto žibinto stulpo istorija. Vaiką pririštą palikdavo tėvas, dirbantis rikšos vairuotoju, kol neįgali berniuko motina rausdavosi po šiukšles.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Istorijai patekus į spaudą, skaitytojų dėka berniukas tapo vienos Pekino ligoninės įnamiu.

 

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Dana

Nesutinku – žmogaus , jeigu jis išlieka žmogumi, negalima lyginti su gyvūnu, visada yra pasirinkimo teisė ……

Gintare

O zmogus, tai jau ne gyvunas? Ziauru laikyti prirista gyva padara, zinoma suo nera toks ‘protingas’ kaip zmogus, taciau suo ir zmogus- abu gyvunai. Jei nuo mazumes laiko prirista, tai ir neysivaizduoji kitokio gyvenimo, kaip kanarele, gimusi narve.. O tas berniukas, nenustebciau kad serga vien del to, kad ji laiko prirista. Juk ne visada buvo priristas, argi ne?

bilduke

nu gal ir gerai kad juos pririsa bet vistiek tai ziauru

Taip pat skaitykite