Po 84 metų pirmąkart iškels koją iš vienuolyno

Paskutiniuosius 84 metus ji praleido už vieno Ispanijos vienuolyno sienų. Tačiau penktadienį sesuo Teresita išdrįs žengti į išorėje esantį pasaulį.

 

103 metų vienuolė keliaus susitikti su popiežiumi Benediktu XVI, rašo „The Telegraph“.

 

Žvitri šimtametė užsidarė į šiaurę nuo Madrido esančiame „Buenafuente del Sistal“ vienuolyne, kai būdama 19-os davė įžadus.

 

Keistas sutapimas: ji į vienuolyną įžengė 1927 metų balandžio 16 dieną, tą pačią dieną, kai Vokietijoje gimė Josephas Ratzingeris, dabartinis popiežius.

 

Sesuo Teresita nuo to laiko gyveno atsiskyrusi ir iš vienuolyną kelioms valandoms buvo palikusi per Ispanijos pilietinį karą 1936–1939 metais, kai vienuolėms teko bėgti, kad išvengtų kovų.

 

Tačiau penktadienį ji keliaus susitikti su Ispanijoje viešinčiu popiežiumi Benediktu XVI.

 

„Ji sakė galvojanti keliauti užmerktomis akimis, kad niekas jos neblaškytų“, – teigė vienuolyno viršininkė Maria.

 

Rekomenduojami video:


2500
7 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
vaida

Na ka jus suprantat apie gilu, nuosirdu tikejima….Maciau meldziantis vienuole per mano tetos laidotuves ir suprantu, ka reiskia tikejimas visa siela ir ka reiskia ekstaze maldos metu.Tai Dievo meiles zmogui pati didziausia israiska

Atsakymas

Skandalas

gerda

Dvasiskai subrendusiam zmogui tos jusu ekstremalios gyvenimo situacijos ir lkaisves,kai is tikruju esi nelaisvas,nereikalingos.Matyt nesubrende dar vaikai cia komentuoja:)

Mindexxxxl

jo, geriau per kara ja nusove butu tai bent kazkoks ivikis bobikes gyvenime. bet gerai vienolems dirbt nereikia est gauna jokiu rupesciu usipirkciau ratu zoles vodkes pisciau tas venuoles ir gyvenciau kaip caras.

Agne

Kad tik nenumirtų kai susitiks su popiežium- būtų dar vienas sutapimas…

as

turbut bijo neprarast skaiistybes:)

bilduke

ji labai labaaiii katalike

zmoniu trenktumas beribis

Taip pat skaitykite