Aleno Daleso doktrina – instrukcija kaip bukinti žmones

Plano (A. Daleso doktrinos) autorius Alenas Dalesas (Allan W.Dullas -1893 –1969) – nuo 1947m. (įkūrimo momento) dirbo JAV CŽV. 1942-1945m. vadovavo politinei žvalgybai Europoje. 1953-1961 m. – CŽV direktorius. „Šaltojo karo“ ideologas, vienas iš žvalgybinės veiklos prieš TSRS ir kitas socialistines valstybes organizatorių.

 

Ištrauka iš “Harvardo projekto”

 

Pasibaigs karas, viskas nurims ir nusistovės. Ir mes visas turimas jėgas: visą auksą, visą savo materialinę galią skirsime žmonių bukinimui ir apkvailinimui! Žmogaus smegenys ir sąmonė turi gebėjimą keistis, todėl pasėję Tarybų Sąjungoje chaosą, mes nepastebimai pakeisime tikras vertybes netikromis ir priversime žmones tomis netikromis vertybėmis tikėti.

 

Kaip? Mes subursime aplink save bendraminčius, surasime sau sąjungininkus pačioje Rusijoje. Epizodas po epizodo bus pradėta vykdyti grandiozinė savo mastais pačios nepaklusniausios Žemėje tautos žūties tragedija, galutinis ir nesugrąžinamas tautos sąmonės užgesinimas.

 

Pavyzdžiui, iš meno ir literatūros mes palaipsniui išguisime jo socialinę esmę; dailininkus ir rašytojus atpratinsime domėtis išraiška ir tyrinėjimu tų procesų, kurie vyksta tautos gelmėse. Literatūra, teatras, kinas – viskas vaizduos ir šlovins pačius žemiausius žmogiškus jausmus.

 

Mes visokeriopai palaikysime ir padėsime taip vadinamiems dailininkams, kurie įkyriai kals į žmonių sąmonę sekso, smurto, sadizmo, išdavystės kultą – žodžiu, visokį amoralumą. Valstybės valdyme mes sukursime chaosą ir sumaištį.

 

Mes nepastebimai, bet aktyviai ir nuolatos sudarysime sąlygas valdininkų despotiškumo klestėjimui. Biurokratizmas ir vilkinimas bus laikomi dorybėmis. Sąžiningumas ir padorumas bus išjuokiami, taps niekam nereikalingi ir virs praeities atgyvenomis.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Įžūlumas ir akiplėšiškumas, melas ir apgaulė, girtuoklystė ir narkomanija, gyvuliška baimė vienas kito ir begėdiškumas, išdavystė, nacionalizmas ir priešiškumas kitoms tautoms – visų pirma priešiškumas ir neapykanta rusų tautai — visa tai mes kultivuosime vikriai ir nepastebimai, kol visa tai suvešės ir įsitvirtins.

 

Ir tik nedaugelis, visai nedaugelis įtars ar net supras, kas vyksta. Bet tuos žmones mes įstumsime į beviltišką padėtį, paversime juos pajuokos objektais, rasime būdų juos apjuodinti ir paskelbti visuomenės atmatomis. Rausime dvasines šaknis, suvulgarinsime ir naikinsime tautinės doros pagrindus.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Taip mes naikinsime kartą po kartos. Pradėsime nuo vaikų ir bręstančių paauglių, daugiausiai dėmesio skirsime jaunimui — skaldysime, demoralizuosime ir morališkai smukdysime jaunus žmones. Mes padarysime juos cinikais, nepraustaburniais ir kosmopolitais*. Štai taip mes tai padarysime!”

 

*kosmopolitas – žmogus, nejaučiantis ryšio su kraštu, iš kurio yra kilęs arba kurio pilietybę turi, deklaruojantis savo bendrumą su viso pasaulio kultūra. (Šaltinis: “JAV CŽV direktorius Alenas Dalesas”, 2007 m.).

 

Inf šaltinis: sarmatas.lt

Rekomenduojami video:


2500
12 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
vizbaras

nu grynai putino darbai ir mintys

Che...

1971-aisiais Anatolijus Ivanovas parase romana “Vecnyj zov”, kuriame pirma karta publikavo sitas fantazijas, bet tai rusams buvo labai patogu ispopuliarinti kaip tiesa – tai amerikosai kalti del to, kad nesusitvarko savo CCCP viduje. :D Bukinimas? Didziausias bukinimas vyksta per alkoholi – cia rusai yra specialistai.

BS

Kvaila rašliava, nei pradžios, nei pabaigos. Nejau anomalijai.lt visai prastai su aprašomų temų parinkimu, kad pradėjo tokiu vėmalus skleisti?

Atur

Šis straipsnis apie bukinimą irgi yra bukinimo plano dalis :D

laura

Bukinimo niekas nesupranta. Bukinimas vyksta per tv, radija, spauda. Keisciausia, kad net zurnalistai tiki tuom ka raso. Vatnikai ju megstamiausias pasakymas apie kitaip manancius. Pabaisa merkel nupeizejusi , obama kaip idiotas. Gerbiu vieninteli vadova, Putina

BS

Klaupkis ant kelių, ir garbink

Anonimas

vadovaujama siuo principu; avys,sunys,vilkai,piemenys

Oho!

Eina sau! Ir vėl jav? Neįtikėtina!!! Jeigu jau čia taip bukina tą rusyną, tai kodėl putka tai leidžia? Kodėl kitose šalyse, net ir lt ne tokie buki žmonės? Neskaitant visokių asocialių ir ruskių visokių? Kažkaip įtartinai atrodo, negi ta rusų tauta ištikro tokia išskirtinė, kad tik juos įmanoma nubukinti, nugirditi ir visaip kaip nu….. Vėl man kvepia anomalijos.lt anomalijomis – kremliaus kvapas per kažkurį galą sklinda.

as

na per telika paziuriu nebent Discovery kanala. Na dar kokia LRT laida ar pirmadienio vakaro dokumentika, bet jau tu komerciniu slamstu tai negaliu pakest… o kas liecia bukinima, tai pats renkiesi ar nori buti bukinamas ar isjungi juos tiesiog…

Homo Sovieticus Idiotus

Pasigedau nusibezdėjimų apie masonus, iliuminatus ir kitas mistines būtybes

4545

sakai internete susirandi. Jei tu jau toks nuovokus, nejaugi nesupranti kad VISUR, VISUR zmones yra bukinami.

Apsigavai

Čia todėl, kad 99.99% žmonių yra įsitikinę, kad tai ka jie mato yra tiesa, tai ką jie girdi yra tiesa, tai ko jie nori yra laisva, tai ką jie jaučia nėra jų vergiška apgaulė.

Taip pat skaitykite