10 žmonių su neįtikėtinomis ligomis

Spausdiname dešimt neįtikėtinų istorijų, kurios dėl savo retumo net medicinos darbuotojams tampa mįslėmis.

 

1. Moteris patirianti 200 orgazmų per dieną

 

24 metų Jungtinės Karalystės gyventojai Sarah Carmen orgazmą sukelti gali bet kas, turintis kiek stipresnę vibraciją. Mergina kenčia nuo nuolatinio seksualinio susijaudinimo sindromo (Permanent Sexual Arousal Syndrome – PSAS). Šis sindromas jai išsivystė po to kai ji išgėrė gydytojo paskirtą antidepresantų kursą, ko pasekoje kraujas suplūdo į Sarah lyties organus, kurie tapo per daug lengvai sujaudinami.

 

2. Vyras, kuris nestorėja

 

59 metų ponas Perry gali valgyti viską kas jam patinka ir bet kokiais kiekiais. To priežastis labai reta liga – lipodistrofija, kuri staigiai sudegina kūno įsisavintus riebalus.

 

12 metų ponas Perry buvo apvalus vaikas, tačiau viskas pasikeitė per vieną naktį. Šiuo metu jis stengiasi valgyti daug, kad priaugtų svorio, tačiau jam pasiekti išsvajotų kilogramų nesiseka.

 

3. Žmogus nejaučiantis šalčio

 

Mokslininkai negali paaiškinti, kodėl 48 metų olandas Wimas Hoffas, turintis Ledo žmogaus pravardę, nejaučia šalčios. Jis lengvai ir be jokio skausmo perneša tokias šaltas temperatūras, kurios paprastam žmogui būtų mirtinos.

 

4. Negalintis užmigti vaikas

 

Rhettas Lambas iš pirmo žvilgsnio atrodo toks pat kaip ir bet koks trijų metų vaikis. Tačiau yra vienas dalykas jį darantį visiškai kitokiu: jis turi labai retą medicininę savybę – negali užmigti nei akimirkai. Jis būna atsibudęs beveik 24 valandas per parą, o jo mylintys tėvai yra visai bejėgiai ką nors pakeisti.

 

5. Mergina alergiška vandeniui

 

Devyniolikmetė Ashleigh Morris negali plaukioti baseine, mėgautis karštomis pirtimis ar po įtemptos darbo dienos palysti po gaivinančiu dušu. To priežastis – alergija vandeniui. Merginai net išprakaitavus kūnas pasidengia skausmingais raudonos spalvos išbėrimais.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Australijoje gyvenanti Ashleigh negali pernešti bet kokio kontakto su vandeniu nuo keturiolikos metų.

 

6. Moteris negalinti pamiršti

 

Moteris, kurios inicialai A.J. prisimena viską – asmeninius gyvenimo faktus ir ją supančius įvykius. 40 metų moteris paklausta kas nutiko per pastaruosius 25 metus, niekuo neišsiskiriančią dieną – papasakotu viską su mažiausiomis smulkmenomis įskaitant ir koks tuo metu buvo oras.

 

7. Mergina valganti tik saldainius „Tic Tac“

 

Susipažinkite su Natalie Cooper – 17 metų paaugle, kuri turi paslaptingą ligą. Ką mergina bevalgytu – nuo visko ją pykina. Na… Beveik nuo visko. Vienintelis dalykas, kuris nesukelia pykinimo yra mėtiniai saldainiai „Tic Tac“. Šio reiškinio daktarai paaiškinti negali.

 

8. Visą laiką žagsintis muzikantas

 

24 metų Chrisas Sandsas žagsi kas dvi sekundes ir net kartais tada kai miega. Kad šis jį kankinantis reiškinys liautųsi Chrisas bandė jogą ir hipnozę, tačiau niekas nepadėjo. Kaip bebūtų keista, toks dažnas žagsėjimas turi savo privalumų. Vaikinas dainuoja grupėje „Ebullient“ pritariančiuoju vokalistu ir savo partijas atlieka taip kaip negali niekas kitas.

 

9. Mergina, kuri nuolatos alpsta

 

Britė 20 metų Key Underwood serga katapleksija. Jos raumenys tampa silpni kai mergina patiria stiprias emocijas – linksmumą, pyktį, baimę, nuostabą. Tokios emocijos ją aplanko dažnai. Kartą, per vieną dieną Key apalpo keturiasdešimt kartų.

 

10. Moteris alergiška naujosioms technologijoms

 

Daugumai žmonių automobilio vairavimas, šnekėjimas mobiliuoju telefonu, maisto gaminimas mikrobangų krosnelėje ar kiti savaime suprantami veiksmai atliekama 21 amžiuje nesukelia jokių nepatogumų. Tačiau tokių užduočių vykdymas yra visai negalimas Debbie Birds. 39 metų moteris yra jautri elektromagnetiniam laukui, kuris ją skausmingai beria.

 

Rekomenduojami video:


2500
9 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
as

salcio zmogaus nervu, atsakanciu uz salcio pajautima nervu galunes nunykusios, galbut todel. TicTaczmogio skonio receptoriai pakite, galbut todel. Zagsulio zmogaus smegenys vercia ji pastoviai zagseti, panasiai kaip kvepavimas, aisku, neitikinama hipoteze, bet geriau negu nieko. ;)

gg

Ta moteris su orgazmais jau nusizude.

Owldies666

Alergija vandeniui retas reiškinys, bet šis atvejas yra tik penicilino vartojimo pašalinis poveikis… O visas kitas ligas paaiškinti galėtų tik daktaras Hausas.

Algirdas

Nu alergiska candeniui,px kad visas organizmas is vandens sudarytas…

Marine

Pavydziu 200 orgazmu per diena wow :-D

katema

seis laikais jau ir vandeniui zmonės pasidare alergiski…tai kas toliau?ir orui atsiras alergisku zmoniu? ;D

vaida

O anksciau rase, kad mergina valgo tik bulviu traskucius, o nuo kitko ja pykina.Nesamone, cia tevu apsileidimas,kad neipratino prie normalios mitybos, o paskui, aisku, isikalbejo, kad bloga, kad nereiketu normaliai valgyti.

Robertas

Na kad nelabai :)….pajausk per diena 200 orgazmu :D tada pakalbek :P

Bilduke

juokingos ligos seip:)

Laura

turetum tu nors viena is situ ligu,idomu ar tada vis dar butu juokinga

Taip pat skaitykite