Muzika

Pradėjo Mayhem, lapkričio 09, 2011, 17:21:17

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Mayhem

Va, susimasciau, kad reik temos apie muzika. Juk su ja mes praleidziam daug laiko, o gal kas is vis be jos negali. Taigi, ka jus, gerbiamieji klausot? Kokio zanro? Gal patys muzikuojat? Gal ka rekomenduotumet? Pasidalikint, parodykit, duokit paklausyti. :)

paragraf 78

Aš pastaruoju metu apskritai klausau radio stoties paganradio.net

Benamis

Two Steps From Hell
The Cinematic Orchestra
Guns N' Roses
Bon Jovi

Mayhem

Citata iš: insomnia  lapkričio 09, 2011, 20:32:29
Aš pastaruoju metu apskritai klausau radio stoties paganradio.net

Dekui uz tokia kaip ir rekomendacija. :) As taip pat megstu Pagan, zinoma nesu uzkietejas gerbejas, bet visgi, prasuku dainu :)

paragraf 78

taip sakant Prašom

Mayhem

Citata iš: Benamis  lapkričio 09, 2011, 21:48:23
Two Steps From Hell
The Cinematic Orchestra
Guns N' Roses
Bon Jovi

Cinematic Orchestra gan populiari pasidare. :) Ydomi, savotiska muzika.Bet va, as asmeniskai, ilgai isklausyti negaliu, keleta dainu ir tiek :)


Ieva

Man tai patinka Katy Perry, Avril Lavigne, Alexander Rybak dainos  :)

Teroras

Pagal nuotaika - buna metalo paklausau, o buna ir tiesiog pops'o :)

OKULTISTE

#9
sausio 06, 2012, 17:07:41 Redagavimas: sausio 06, 2012, 17:09:52 by OKULTISTE
Na aš irgi mėgėja klausyti radijo... O šiaip tai lengviau pasakyti, kad visiškai nemėgstu repo...

TinSoldier

#10
sausio 06, 2012, 17:22:24 Redagavimas: sausio 06, 2012, 17:33:26 by TinSoldier
Klausau rock'ą, punkrock'ą, daugybę kitų rock'o atšakų, ską, džiazą, dainuojamąją poeziją ir t.t. Iš esmės taip pat nemėgstu tik rap'o ir visokių iškrypusių dubstep'ų ir pan. nesąmonių :)

Jei kas nors nežino dar jos, labai rekomenduoju Spotify programytę :)
http://www.spotify.com/int/download/windows/

Yra virš 15 milijono dainų, kurias galima visiškai nemokamai ir legaliai klausytis. Praktiškai dar neradau grupės ar dainos, kurios nebūtų Spotify. Taip pat galima savo 'radijo stotį' susikurti pagal žanrus arba mėgiamą atlikėja, kas labai padeda naujas geras grupės surasti :). Prisijungti galima su Facebook'o accountų, o jei neleidžia dėl to, kad Lietuvoje negalima, pasileisti šitą programytę: http://www.usaip.eu/en/USAIP.pbk . Pasirinkti EUROIP PPTP UNITED KINGDOM ir connect. Username ir password: demo. Savo klausomą muziką galima dalintis per facebooką arba scrobblinti į last.fm. Žodžiu, naudinga programėlė ;)

paragraf 78

Aš mėgstu klausytis man patikusių filmų garso takelius (OST).

OKULTISTE

Va, dėl filmų garso takelių galvojau rašyti, bet paskui pasitaisiau, nes pagalvojau, kad kartais garso takelis visai fe būna palyginus su filmu (nelabai mėgstu, kai garso takelis būna daina)...

paragraf 78

Na čia kaip kokiame filme. Jei geras filmas, tai paprastai ir garso takelis būna geras. Tada klausydamas garso takelį atsimeni filmo scenas. Šiaip ko gero geriausias garso takelis yra serialo X files. Ten ir pašneka ir pagroja. Ir šiaip mistiškai skamba.
Dar geri takeliai yra filmuose "Paul" ir "Lost", beje abiejuose dainuoja

2012

Radau daina apie ateivius  ;D

Aukštyn